Cizkrajov na návsi 2019 - 6.ročník nočních závodů v Cizkrajově

Liga: -
Místo: Cizkrajov
Okres: Jindřichův Hradec
Kraj: Jihočeský
Kdy: 20. 09. 2019 20:00
Kontakt:   Povolný Jan, Janák Jakub
Telefon:  725920302 , 72804786

Začátek rezervace: 01. 09. 2019 20:00
Konec rezervace: 19. 09. 2019 20:00
Začátek tipování:  21. 09. 2019 20:00
Konec hlasování: 21. 09. 2019 00:00
Zadal: Jan Povolný

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Poznámka pořadatele

Sbor dobrovolných hasičů Cizkrajov,Vás srdečně zvou na 6.ročník noční soutěže o pohár SDH Cizkrajov.

 

Závody se budou konat 20.9.2019

Prezentace od 19:00 do 20:00 

Nástup ve 20:00 a cca ve 20:15 samotný závod

 

Startovné:200,-

 

Kategorie:

Muži a ženy PS SPORT

Muži PS 12 bez ůprav

 

Dráha asfalt

Pravidla: na 2B

Hadice: B65 C42

Savice: 2x2,5m

Koš s viditelnou funkční klapkou

 

Možnost zapujčení dvou závodníku..

 

 

Bohaté ceny pro všechny,první tři družstva z každé kategorie budou odměněny poháry.

Poháry dostanou i nejrychlejší proudaři z obou kategorii.

 PS SPECIAL  1.prase,2.velky sud,3.maly sud

PS 12 BEZ UPRAV  1.maly sud,2.15l sud,3.praseci hlava

PS SPECIAL ZENY 1.dort,2.dort,3.dort

Občerstvení po celou dobu soutěže zajištěno....


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-cizkrajov-10820.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Žirovnice PEjakub
22Cizkrajov PS-12 BJHJan Povolný
33Heřmaneč JHOndřej Pecha
44Český Rudolec JHOndřej Huml
55Cizkrajov PS SPECIAL AJHJan Povolný
66Slavonice JHJan Dvořák
77Panské Dubenky JIPetr Volavka
88Markvarec JHmartin pecha
99Žirovnice Ps 12PEjakub
1010Cizkrajov PS-12 AJHJan Povolný
1111Slavonice PS 12JHJan Dvořák
1212Markvarec PS 12JHmartin pecha
1313Strachoňovice JIJiří Líčka
1414Slavonice PS 12 ŽenyJHJan Dvořák
1515Mysletice JIKarel Běhan
1616Bílkov PEČ PS 12JHJan Povolný
1717Kaliště JIPetr Volavka
1818Slavonice ŽenyJHJan Dvořák
1919Strachoňovice ženyJIJiří Líčka
2020Mysletice PS12JIKarel Běhan
2121Kaliště PS 12JIPetr Volavka
2222Alojzov PVMichal Vařecha
2323Budeč ženyJHVěra Křížová
2424Jemnice PS 12 MužiTRRadek Jenerál
2525Telč JISDH Telč SDH TELČ
2626Budeč JHMatěj Šmahel
2727Strmilov JHLuboš Nečeda
2828Knínice JIJiří Jakubec
2929Jemnice ŽenyTRMichaela Černá
3030Telč Ženy JISDH Telč SDH TELČ
3132Knínice PS 12JIJiří Jakubec


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Mysletice JI17,0417,1117,112018/05/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Police TR18,2017,9618,202018/05/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Heřmaneč JH18,3619,5519,552018/05/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Cizkrajov JH19,8219,9719,972018/05/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Markvarec JH19,8520,0920,092018/05/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Mníšek JH19,6520,3120,312017/05/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Lásenice JH20,4820,1220,482017/05/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Mysletice JI19,3120,6020,602017/05/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Markvarec JH18,4121,2021,202017/05/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Zvíkov CB21,8621,3521,862018/05/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Chlum u Třeboně JH22,2719,1222,272018/05/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Stajka JH22,3819,7722,382017/05/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Panské Dubenky JI22,6121,9322,612017/05/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Halámky JH22,7520,8422,752018/05/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Halámky JH23,4621,6923,462017/05/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Stříbřec JH23,8124,1124,112017/05/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Novosedly nad Nežárkou JH22,1924,3824,382017/05/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Mníšek JH24,7925,0825,082018/05/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Frahelž JH26,7327,0427,042017/05/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Slavošovice CB28,6223,5628,622017/05/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Lásenice JH44,0943,1844,092018/05/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Cizkrajov JHNP20,92NP2017/05/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Telč JINPNPNP2018/05/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Chlum u Třeboně JHNP20,66NP2017/05/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Frahelž JHNPNPNP2018/05/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Heřmaneč JHNPNPNP2017/05/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/08/31 Cizkrajov, O putovní pohár obce Cizkrajov
-
2014/09/06 Cizkrajov, na návsi, 1. ročník noční soutěže O pohár obce Cizkrajov
-
2015/09/04 Cizkrajov - na návsi, 2. ročník noční soutěže O pohár SDH Cizkrajov
-
2016/08/26 Cizkrajov na návsi, 3.ročník noční soutěže v požárním útoku
-
2017/05/13 Cizkrajov, Memoriál Jana Štolby
VCT
2017/08/13 Cizkrajov na fotbalovém hřišti, O pohár obce
-
2017/09/08 Cizkrajov, Noční závody v Cizkrajově
-
2018/05/12 Cizkrajov, Memoriál Jana Štolby
VCT
2018/09/08 Cizkrajov, Noční závody v Cizkrajově
-
2019/09/20 Cizkrajov na návsi, 6.ročník nočních závodů v Cizkrajově
-
2019/09/22 Cizkrajov na návsi, Hasičské závody v požárním útoků děti
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2020/04/18 Holice náměstí TGM, 6. ročník Memoriálu Jiřího Kerouše na 2B
-
2020/05/02 Poděvousy fotbalové hřiště, Treninkový kemp
-
2020/05/02 Pasečnice-Soutěž Zrušena, III. ROČNÍK MEMORIÁLU FRANTIŠKA SVOBODY
-
2020/05/02 Staňkov fotbalové hřiště, O pohár města Staňkov
-
2020/05/03 Poděvousy fotbalové hřiště, Memoriál Jirky Posledního
-
2020/05/08 Svatý Jiří, areál Pod Borovicí, O pohár obce Svatý Jiří
-
2020/05/10 Plzeň Košutka-Globus, Junior cup
-
2020/05/16 Jindřichův Hradec, O pohár starosty města Jindřichův Hradec
-
2020/05/23 Vranovice cvičiště, O pohár starostky obce, play-off, 2B
-
2020/05/30 Hřiště Újezd, Zrušeno !!!!, Memoriál Jiřího Kohela 2B
-
2020/05/30 Pasečnice, První kolo CHVL na 2B široké.
-
2020/05/31 Čechy pod Kosířem, O pohár R. A. Smekala
-
2020/06/05 Provodovice, Noční soutěž O pohár SDH Provodovice
-
2020/06/13 Hřiště u Hasičské zbrojnice, 46. ročník , 2B, 5C, netradični, opačný směr dráhy
-
2020/06/13 Fotbalové hřiště Grešlové Mýto, Noční závody - O pohár starosty obce
-
2020/06/27 Mračnice, Druhé kolo CHVL na 2B široké.
-
2020/06/27 Hřiště FC, Noční pohárová soutěž 2B
-
2020/06/27 Vranín, areál U havrana, Vranín noční soutěž, muži i ženy na 2 B
-
2020/07/10 Hřiště TJ Sokol Závada, Noční hasičská soutěž
-
2020/07/25 Sportovní areál Broumy, O pohár SDH Malé Přílepy Modré
-
2020/08/14 Kozmice (OP) ,hřiště TJ Sokol, XXVI ročník noční soutěže-XXIV Memoriál F.Hanzlíka
-
2020/08/15 Přílepy, III. Ročník, O ZÁMECKÝ POHÁR
-
2020/08/16 Hasičský areál,hřiště TJ Sokol, 3.ročník Memoriál Alfonse Rončky, 12.kolo MSP 2020
-
2020/08/29 Knínice u hasičárny, TFA Knínický železný hasič - NOČNÍ!!!
-
2020/09/04 Areal SDH Podhradní Lhota, Noční soutěž Podhradní Lhota
-
2020/09/05 Vidice, 11. ročník memoriálu Václava Lehnera
-
2020/09/05 Pocinovice, Třetí kolo CHVL na 2B široké.
-
2020/09/12 Šaratice, O putovní pohár starosty a velitele SDH 2B
-
2020/09/19 Srbice, Čtvrté kolo CHVL na 2B široké.
-
2020/09/26 Horšovský Týn, Vzpomínkový memoriál 2020
-
Kdy Kde Liga