Císařov - NÁHRADNÍ TERMÍN! 2018 - noční soutěž 2B

Liga: ONL
Místo: Císařov
Okres: Přerov
Kraj: Olomoucký
Kdy: 14. 09. 2018 20:30
Kontakt:   delegát ONL: Lukáš Navrátil
Telefon:  605 403 261

Začátek rezervace: 09. 09. 2018 19:00
Konec rezervace: 14. 09. 2018 12:00
Začátek tipování:  14. 09. 2018 20:00
Konec hlasování: 14. 09. 2018 00:00
Zadal: Pavel Navrátil - admin ONL

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  https://www.facebook.com/Hasi%C4%8Dsk%C3%BD-sbor-C%C3%ADsa%C5%99ov-250221598384743/

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-cisarov-9955.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Císařov MužiPRPavel Navrátil - admin ONL
22Náměšť na Hané ŽenyOLPavel Navrátil - admin ONL
33Cholina OLPatrik Maksant
44Olešnice XOLPavel Navrátil - admin ONL
55Kožušany MužiOLPavel Navrátil - admin ONL
66Císařov MužiPRPavel Navrátil - admin ONL
77Ludéřov MužiOLPavel Navrátil - admin ONL
88Pavlov-výběr MužiSUPavel Navrátil - admin ONL
99Pěnčín PVPeťa Bartoňková
1010Měrotín MužiOLPavel Navrátil - admin ONL
1111Olešnice ŽenyOLPavel Navrátil - admin ONL
1212Kožušany ŽenyOLPavel Navrátil - admin ONL
1313Náměšť na Hané MužiOLPavel Navrátil - admin ONL
1414Loučany OLTomáš Hlavinka
1515Nenakonice OLJiří Tomecek
1616Radíkov OLDejv Tietze
1717Čechy pod Kosířem PVAdam Buigl
1818Bílovice PVJana Vinklerová
1919Soběsuky PVDavid
2020Nenakonice OLBarbora Paráková
2121Krasice PVBarča Burešová
2222Otinoves PVRoman Klech
2323Čelechovice na Hané PVJan Zelinka
2424Haňovice OLTomáš Palička
2525Chválkovice OLTomáš Herzog
2626Křenovice PRMarek Zavřel
2727Vojnice ženyOLJakub Brijar
2828Pěnčín PVLenka Kopečná
2929Čechy pod Kosířem ženyPVJan Menšík
3030Blatec OLEva Sahligerová
3131Grygov OLAdam Dvorský
3232Břidličná BRMartin Sitta
3333Domamyslice PVTomáš Havlíček
3434Vrchoslavice PVArnošt Matoušek
3535Mladeč ŽenyOLNikola Hamplová
3636Myslejovice PVAlča Buriánková
3737Bílovice PVPetr Dokoupil
3838Hrabůvka PRHonza
3939Vojnice MužiOLTomáš Navrátil
4040Brodek u Přerova MužiPRAleš Drelich
4141Chropyně KMVladislav Sedlařík
4242Soběsuky PVSDH Bílovice
4343Hranice PRPetra Trefilová
4444Alojzov PVPavla Mikšíková
4547Svésedlice OLMarkéta Bečáková
4648Olšany u Prostějova PVPatrik Ručil
4749Svésedlice OLJiří Dvořák
4850Bludov SUŠtěpánka Kovářová
4951Nové Dvory OLJiřina Navrátilová
5052Velký Týnec OLPetra
5153Cholina OLSabina Hájíčková
5255Těšetice Ratašice, MužiOLRadek Dohnálek
5356Soběsuky PVKamila Krychtálková
5457Sobíšky PRJiří Kočař
5558Niva PVTomáš Růžička
5660Holešov ŽenyKMKateřina Sypěnová
5761Lukov ZLTomáš Nebes
5862Nětčice ŽenyKMPetra Plachá
5963Rokytnice Rokytnice - ženyPRDaniel Fáber
6064Nětčice ŽenyKMLuboš Zatloukal
6165Velký Týnec OLAnna Majerova
6266Kokory PRLibor Daňa
6367Břidličná BRJaromir Pavlik
6468Brusné KMMartin Šťastný
6569Polkovice ženyPRDaniel Peřina
6670Lošov OLJiří
6771Velký Týnec OLJan Jeřábek
6872Kokory PRMichal Pokorný
6973Čechy ženyPRMartin Školoud
7074Cholina OLPetra Hájíčková
7177Maršíkov ženySUjan Vaculík


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Luboměř NJ--17,122016/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Tršice OL17,3017,2717,302017/06/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Polkovice PR17,0017,3317,332017/06/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Radkova Lhota PR--17,482013/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Zahnašovice KM--18,072014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Císařov PR--18,082016/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Hlinsko PR--18,112013/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Hrabůvka PR--18,162019/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Hranice PR--18,252018/06/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Císařov PR18,2618,2018,262017/06/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Polkovice PR--18,282014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Vrchoslavice PV--18,292018/06/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Křenovice PR17,9218,4318,432017/06/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Chropyně KM--18,442016/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Sobíšky PR--18,642016/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Tršice OL--18,822016/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Polkovice PR--18,862013/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Ludslavice KM--18,922016/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Křenovice PR--18,932019/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Bohuslávky PR--18,942015/06/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Sobíšky PR--18,972015/06/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Nenakonice OL18,7719,0019,002017/06/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Čechy PR--19,112014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Čechy PR17,4119,2819,282017/06/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Ludslavice KM17,2919,2819,282017/06/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Nenakonice OL--19,292019/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Polkovice PR--19,292018/06/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Morkovice KM19,4919,2719,492017/06/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Ludslavice KM--19,512015/06/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Čechy PR--19,622013/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Císařov PR--19,662013/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Chropyně KM--19,692013/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Křenovice PR--19,732014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Chropyně KM--19,822015/06/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Rokytnice PR--19,842013/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Rokytnice PR--19,882014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Henčlov - Přerov VIII PR--19,892014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Luboměř NJ--19,932015/06/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Dřevohostice PR--20,032014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Morkovice KM--20,082016/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Určice PV--20,082016/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Rokytnice PR--20,142018/06/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Čechy PR--20,182016/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Citov PR--20,232013/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Morkovice KM--20,352019/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Citov PR--20,352014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Kojetín II-Popůvky PR--20,442014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Rokytnice PR--20,462016/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Polkovice PR--20,592015/06/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Vrchoslavice PV--20,882019/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Císařov PR--20,962019/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Citov PR--21,022016/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Citov PR21,0421,2021,042017/06/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Křenovice PR--21,142015/06/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Císařov PR--21,212018/06/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Čechy PR--21,292018/06/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Kokory PR--21,492019/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Chropyně KM--21,752018/06/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Kokory PR--22,122016/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Kojetín II-Popůvky PR--22,152013/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Chropyně KM--22,402014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
62.  Mokrá BO21,0922,5022,502017/06/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
63.  Vrchoslavice PV--22,872016/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
64.  Čechy PR--22,982015/06/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
65.  Určice PV--23,162015/06/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
66.  Roštění KM--23,432014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
67.  Kokory PR23,5423,3023,542017/06/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
68.  Křenovice PR--23,942013/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
69.  Tršice OL--24,452015/06/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
70.  Kokory PR--24,592015/06/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
71.  Nenakonice OL--24,682018/06/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
72.  Rokytnice PR--25,342015/06/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
73.  Dub nad Moravou OL--25,692018/06/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
74.  Kokory LAĎA TEAMPR--26,452014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
75.  Chropyně KM--27,132019/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
76.  Lobodice PR--28,332013/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
77.  Počenice KM--30,202018/06/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
78.  Vrchoslavice PV19,3131,7431,742017/06/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
79.  Křenovice PR--31,942018/06/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
80.  Sobíšky PR--33,592014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
81.  Kokory PR--34,342014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
82.  Vrchoslavice PV--35,882015/06/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
83.  Počenice KM--39,622019/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
84.  Troubky PR--39,722016/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
85.  Počenice KM40,5640,8440,842017/06/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
86.  Zborovice KM--41,052019/06/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
87.  Císařov PR--42,932015/06/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
88.  Kokory PR--43,042013/06/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
89.  Ludslavice KM--48,332018/06/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
90.  Císařov BPR--53,222014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
91.  Rymice KM--NP2018/06/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
92.  Kokory PR--NP2018/06/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
93.  Doloplazy PV--NP2018/06/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
94.  Císařov PR--NP2014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
95.  Sobíšky PR--NP2018/06/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
96.  Rymice KM--NP2016/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
97.  Křenovice PR--NP2016/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
98.  Luboměř NJ--NP2014/06/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
99.  Rymice KM--NP2017/06/10 FS útok,sklopka 3xB úzké
100.  Polkovice PR--NP2016/06/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/06/22 Císařov, Velká Cena
MHJPR
2014/06/14 Císařov, Velká Cena
MHJPR
2015/06/13 Císařov, VC MHJ
MHJPR
2015/08/22 Areál hasičské zbrojnice, NOČNÍ CÍSAŘOV 2015
-
2016/06/11 Císařov, Velká cena MHJ
MHJPR
2016/08/20 Hasičská zbrojnice Císařov, Noční Císařov 2016
-
2017/06/10 Císařov, VC MHJ PR-3B- U OBECNÍHO ÚŘADU
MHJPR
2017/08/19 Císařov - hasičská zbrojnice, Noční Císařov - soutěž v požárním útoku
-
2018/06/09 Císařov-u obecního úřadu, Císařov 2017 - VC MHJ PR
MHJPR
2018/09/01 Císařov (PR), noční soutěž 2B
ONL
2018/09/14 Císařov (PR), - NÁHRADNÍ TERMÍN!!
-
2018/09/14 Císařov - NÁHRADNÍ TERMÍN!, noční soutěž 2B
ONL
2019/06/08 Císařov-u obecního úřadu, VC MHJ 2019 - Císařov
MHJPR
Kdy Kde Liga


Soutěže