Hasičská zbrojnice Císařov 2016 - Noční Císařov 2016

Liga: -
Místo: Císařov
Okres: Přerov
Kraj: Olomoucký
Kdy: 20. 08. 2016 21:00
Kontakt:   Luboš Zatloukal
Telefon:  +420 605 403 261

Začátek rezervace: 20. 06. 2016 10:00
Konec rezervace: 19. 08. 2016 20:00
Začátek tipování:  20. 08. 2016 20:00
Konec hlasování: 20. 08. 2016 00:00
Zadal: Luboš Zatloukal

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: neurčeno

Stránky pořadatele: 

Poznámka pořadatele

PROPOZICE
Termín konání soutěže: 20. srpna 2016

Místo konání soutěže: areál hasičské zbrojnice

Příjezd jednotek:                          20:00 až 20:45 hodin
Prezentace družstev:               do 20:45 hodin (nástup)
Start prvního družstva:    21:00 hodin

Soutěžní disciplíny:    požární útok
Kategorie:                         muži a ženy 2B

 

Požární útok bude měřen elektronicky, bude prováděn na sklopné terče, sportovní hadice povoleny!


Povrch tratě: Start, základna a káď betonový povrch, zbytek tratě travnatá plocha.

Startovné: Kč 150,- za soutěžní družstvo

Soutěž je otevřená pro všechna hasičská družstva.

Ceny Poháry + finanční ohodnocení                                     / dárkové balíčky


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-cisarov-7934.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Císařov ženyPRLuboš Zatloukal
22Polkovice PRTomáš Mareček
33Morkovice KMPavel Krejčí
44Luboměř mužiNJAleš Pěkník
55Chropyně KMMarek Mucha
66Troubky mužiPRAleš Pěkník
77Křenovice mužiPRSDH Křenovice
88Hrabůvka PRHonza
99Morkovice ŽenyKMPavel Krejčí
1010Císařov mužiPRLuboš Zatloukal
1111Sobíšky PRJiří Kočař
1212Určice PVOndřej Pazdera
1313Polkovice PRTomáš Mareček
1414Valšovice (Hranice VI) PRTomáš Kočajnar
1515Tršice OLCukrblik Babovka
1616Dřevohostice mužiPRPatrik Josiek
1717Rymice KMRadim Svěchota
1818Loukov ženyKMmarta
1919Podhradní Lhota KMmarta
2020Vrchoslavice PVArnošt Matoušek
2121Němčice ženyKMIveta Červinková
2222Kokory PRLibor Daňa
2323Loukov MUŽIKMmarta
2424Vrchoslavice ŽenyPVArnošt Matoušek
2525Oplocany ženyPRJana Bitalová
2626Mokrá BBOMiroslav Neveselý
2727Hlubočany B, ženyVYMiroslav Neveselý
2828Sulimov KMSvatopluk Minařík
2929Nenakonice OLJiří Tomecek
3030Oplocany MužiPRJana Bitalová
3131Henčlov - Přerov VIII mužiPRTomáš Bálint
3232Nenakonice OLJiří Tomecek
3333Sobíšky PRJiří Kočař
3434Určice ženyPVvaša mirvald
3535Sobíšky PRJiří Kočař
3636Sobíšky PRJiří Kočař
3737Sobíšky PRJiří Kočař
3838Henčlov - Přerov VIII ženyPRTomáš Bálint
3939Sobíšky PRJiří Kočař
4040Sobíšky PRJiří Kočař


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Hrabůvka PR14,8314,3114,832018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Čelechovice na Hané PV14,4715,4815,482018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Bílovice PV15,5415,3515,542018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Měrotín OL15,3815,7215,722018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Křenovice PR14,5615,8115,812018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Chválkovice OL15,6916,1416,142018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Domamyslice DvojkaPV15,8616,3016,302018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Olešnice XOL14,9916,4316,432018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Pavlov-výběr SU15,2316,5216,522018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Cholina OL15,8716,5316,532018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Nenakonice OL16,0117,5517,552018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Niva PV18,0217,6618,022018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Kokory PR18,1218,1518,152018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Brusné KM18,2118,2318,232018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Čechy pod Kosířem PV19,1319,0019,132018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Vrchoslavice PV19,3718,6819,372018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Grygov OL19,2619,5719,572018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Radíkov OL19,8019,4019,802018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Vojnice OL20,2219,1620,222018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Náměšť na Hané OL21,1420,0421,142018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Břidličná BR21,3622,2622,262018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Velký Týnec OL27,8729,1229,122018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Otinoves PV17,3033,2833,282018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Císařov PRNPNPNP2018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Hranice PRNPNPNP2018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Lukov ZLNPNPNP2018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Ludéřov OLNPNPNP2018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Olšany u Prostějova PVNPNPNP2018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Kožušany OLNPNPNP2018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Těšetice OLNPNPNP2018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Loučany OL17,8117,4717,812018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Hlinsko PR--18,152013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Krasice PV18,1817,6118,182018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Počenice KM18,2417,8718,242017/06/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Polkovice PR18,2717,3718,272017/06/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Nemile SU17,9018,4518,452018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Bílovice BPV18,4617,5618,462018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Pěnčín PV17,7918,6218,622018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Soběsuky APV18,3718,8818,882018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Zahnašovice KM--18,902014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Nětčice KM18,9317,7718,932018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Polkovice PR--18,962013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Císařov PR18,1719,0619,062018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Císařov PR--19,152016/06/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Cholina OL18,4219,2919,292018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Počenice KM--19,312016/06/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Polkovice PR--19,742018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Císařov PR--19,802014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Císařov PR--19,832015/06/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Mladeč OL19,0819,9019,902018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Císařov PR--19,942013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Haňovice OL19,3619,9619,962018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Rokytnice PR--20,152014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Morkovice KM--20,192019/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Počenice KM--20,392018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Nenakonice OL--20,402018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Počenice KM--20,622019/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Dub nad Moravou OL--20,742019/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Čechy PR--20,772018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Nenakonice OL20,4220,8920,892017/06/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Tršice OL--21,032016/06/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Blatec OL21,0918,4921,092018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Rokytnice PR19,2421,1821,182018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Císařov PR--21,232019/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Morkovice KM--21,322018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Kojetín II-Popůvky BPR--21,742016/06/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Henčlov - Přerov VIII PR--22,212016/06/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Uhřičice PR--22,562013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Vojnice OL22,3922,5822,582018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Lobodice PR--22,612013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Rokytnice PR--23,112015/06/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Čechy PR--23,342019/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Kojetín PR--23,732019/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Kojetín PR22,3524,4624,462017/06/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Čechy PR--24,752013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Kojetín II-Popůvky PR--24,792013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Rokytnice PR--24,962018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Čechy PR--25,322014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Přerov PR--25,382014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Uhřičice PR--26,302014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Nenakonice OL--27,042019/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Polkovice PR--27,702019/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Čechy PR--28,132015/06/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Velký Týnec OL28,1328,0328,132018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Čechy PR--28,622016/06/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Morkovice KM28,4728,7228,722017/06/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Kojetín PR--30,252016/06/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Rokytnice PR--31,262013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Náměšť na Hané OL29,6531,6831,682018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Tršice OL--32,772015/06/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Čechy pod Kosířem PV33,6732,6933,672018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Kojetín II-Popůvky PR--34,132014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Rokytnice PR--34,782016/06/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Čechy PR35,2529,5735,252018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Rokytnice PR36,8536,6336,852017/06/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Čechy PR20,7137,2637,262017/06/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Tovačov PR--38,202019/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Maršíkov SU19,6138,9138,912018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Polkovice PR--40,192015/06/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Nenakonice OL18,6942,3542,352018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
71.  Císařov PR--63,952018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
72.  Kokory PR--NP2017/06/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
73.  Polkovice PR--NP2016/06/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
74.  Nové Dvory OLNPNPNP2018/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
75.  Kojetín PR--NP2018/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
76.  Určice PV--NP2017/06/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
77.  Nětčice KM--NP2019/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
78.  Polkovice PR--NP2014/06/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/06/22 Císařov, Velká Cena
MHJPR
2014/06/14 Císařov, Velká Cena
MHJPR
2015/06/13 Císařov, VC MHJ
MHJPR
2015/08/22 Areál hasičské zbrojnice, NOČNÍ CÍSAŘOV 2015
-
2016/06/11 Císařov, Velká cena MHJ
MHJPR
2016/08/20 Hasičská zbrojnice Císařov, Noční Císařov 2016
-
2017/06/10 Císařov, VC MHJ PR-3B- U OBECNÍHO ÚŘADU
MHJPR
2017/08/19 Císařov - hasičská zbrojnice, Noční Císařov - soutěž v požárním útoku
-
2018/06/09 Císařov-u obecního úřadu, Císařov 2017 - VC MHJ PR
MHJPR
2018/09/01 Císařov (PR), noční soutěž 2B
ONL
2018/09/14 Císařov (PR), - NÁHRADNÍ TERMÍN!!
-
2018/09/14 Císařov - NÁHRADNÍ TERMÍN!, noční soutěž 2B
ONL
2019/06/08 Císařov-u obecního úřadu, VC MHJ 2019 - Císařov
MHJPR
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2020/01/25 Úněšov, Dílny statek Úněšov, Ledové útoky
-
2020/05/02 Poděvousy fotbalové hřiště, Treninkový kemp
-
2020/05/03 Poděvousy fotbalové hřiště, Memoriál Jirky Posledního
-
2020/05/30 Fotbalové hřiště Újezd, Memoriál Jiřího Kohela 2B
-
2020/08/14 Kozmice (OP) ,hřiště TJ Sokol, XXVI ročník noční soutěže-XXIV Memoriál F.Hanzlíka
-
2020/08/16 Hasičský areál,hřiště TJ Sokol, 3.ročník Memoriál Alfonse Rončky, 12.kolo MSP 2020
-
2020/09/04 Areal SDH Podhradní Lhota, Noční soutěž Podhradní Lhota
-
Kdy Kde Liga