Chýnov 2019 - O pohár starosty města Chýnov

Liga: THL
Místo: Chýnov
Okres: Tábor
Kraj: Jihočeský
Kdy: 14. 07. 2019 11:00
Kontakt:   Ondřej Vachta
Telefon:  775543321

Začátek rezervace: 14. 07. 2019 11:00
Konec rezervace: 14. 07. 2019 11:00
Začátek tipování:  14. 07. 2019 00:00
Konec hlasování: 14. 07. 2019 00:00
Zadal: Patrik Baláž

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-chynov-10213.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina



Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Krotějov SportTA16,4716,3716,472019/07/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Chotěmice TA16,5516,7316,732019/07/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Bohdalín PE16,8616,6816,862019/07/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Krotějov SportTA16,9016,6016,902017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Stoklasná Lhota TA16,9616,8716,962019/07/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Žďár JH16,7817,0017,002017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Žďár AJH17,0417,0717,072015/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Šipoun PT17,0916,8517,092018/08/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Stoklasná Lhota TA17,1217,1317,132016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Český Rudolec JH16,8417,1317,132019/07/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Kamenice nad Lipou PE17,1416,9917,142016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Chářovice ŠponaBN17,1816,8317,182019/07/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Stoklasná Lhota TA16,6917,2017,202018/08/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Bohdalín PE17,2116,8617,212018/08/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Chotěmice TA16,7617,2217,222018/08/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Šipoun PT16,9617,2517,252019/07/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Zdislavice BN17,2716,9917,272018/08/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Daměnice BN17,1817,2717,272016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Jaronice CB17,1517,2917,292019/07/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Krotějov SportTA17,3116,5917,312018/08/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Stoklasná Lhota TA17,3616,8217,362017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Slapy ATA17,3617,0217,362016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Kamenice nad Lipou PE17,4017,1217,402018/08/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Žďár AJH17,5517,2217,552016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Skrýchov u Malšic TA17,5717,3917,572019/07/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Dobronice u Chýnova TA17,2717,6517,652019/07/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Chýnov TA17,6817,2117,682015/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Chýnov TA17,6117,6917,692014/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Český Rudolec JH17,6917,7417,742015/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Daměnice BN17,0817,7517,752019/07/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Kamenice nad Lipou PE17,8616,8317,862019/07/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Žďár JH17,4417,9017,902018/08/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Drahňovice BN17,9017,0517,902017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Chýnov TA17,9517,7017,952016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Řepeč TA17,9817,7717,982016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Zhoř u Tábora TA17,8618,0018,002016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Obora TA18,0117,7018,012016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Slapy ATA18,0717,2918,072015/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Zdislavice BN18,0717,1818,072019/07/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Žďár JH17,2918,0818,082019/07/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Kamenice nad Lipou PE17,8918,2218,222015/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Stoklasná Lhota TA17,3718,2718,272015/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Zhoř u Tábora TA18,3118,1518,312015/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Drunče JH18,3218,0518,322018/08/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Ústrašice BTA17,4918,4118,412019/07/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Žirovnice PE17,4518,4518,452018/08/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Řepeč TA18,4818,4818,482018/08/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Ústrašice BTA18,5318,0018,532018/08/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Chrbonín TA18,1718,5718,572014/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Český Rudolec JH18,5717,2518,572017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Žirovnice PE18,6318,3118,632019/07/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Slapy BTA18,6118,6418,642016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Chýnov TA18,6417,9718,642017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Strmilov JH18,3318,6618,662018/08/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Dvorce TA18,1018,6718,672015/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Nová Ves u Chýnova TA18,8117,9318,812019/07/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Řepeč TA17,6918,8718,872019/07/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Skrýchov u Malšic TA18,5318,8718,872018/08/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Božejovice TA18,8818,4418,882017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Rybova Lhota TA18,9217,9818,922018/08/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Kozmice TA18,6218,9218,922017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
62.  Obora TA18,7819,0319,032019/07/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
63.  Kozmice TA19,0618,1119,062018/08/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
64.  Strmilov JH19,0818,5619,082017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
65.  Želeč ATA18,8419,1019,102016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
66.  Kamenice nad Lipou PE18,3519,1319,132017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
67.  Bezděčín TA19,1518,6619,152016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
68.  Dobronice u Chýnova TA17,5419,1519,152018/08/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
69.  Žirovnice PE19,2018,9919,202016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
70.  Krátošice TA18,7419,4519,452018/08/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
71.  Slapy TA19,4618,4819,462017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
72.  Obora TA19,4718,2019,472015/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
73.  Řepeč TA17,8419,6219,622015/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
74.  Krátošice TA19,7519,1119,752019/07/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
75.  Zhoř u Tábora TA19,8518,9419,852017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
76.  Chabrovice TA19,6619,9219,922018/08/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
77.  Chotěmice TA18,9820,0220,022015/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
78.  Rybova Lhota ÚstrašiceTA19,6420,0220,022017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
79.  Tučapy TA20,0319,0820,032018/08/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
80.  Božejovice TA20,0319,6620,032016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
81.  Krátošice TA19,2520,0420,042016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
82.  Strmilov JH19,5320,0620,062016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
83.  Ústrašice BTA20,0719,8120,072017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
84.  Obora TA20,1019,8820,102017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
85.  Dobronice u Chýnova TA18,8520,1420,142017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
86.  Dobronice u Chýnova TA19,6120,1420,142016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
87.  Krátošice TA19,7520,1820,182015/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
88.  Rybova Lhota TA20,2918,0120,292019/07/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
89.  Kamenná Lhota TA20,6720,3720,672018/08/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
90.  Žirovnice PE19,5620,8620,862017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
91.  Košice TA20,7020,9320,932015/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
92.  Chabrovice TA19,0620,9520,952019/07/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
93.  Skrýchov u Opařan TA18,9020,9920,992016/07/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
94.  Choustník TA20,3721,0721,072019/07/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
95.  Žďár BJH20,7721,2421,242015/07/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
96.  Tučapy TA18,8121,2521,252014/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
97.  Střezimíř BN21,4020,2021,402017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
98.  Makov TA21,7120,9121,712018/08/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
99.  Nová Včelnice JH19,3821,8821,882014/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
100.  Malšice TA20,4821,9321,932014/08/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2014/08/23 Chýnov, O putovní pohár starosty města Chýnov
-
2015/07/04 Chýnov, O pohár města Chýnov
THL
2016/07/09 Chýnov, O pohár
THL
2017/07/08 Chýnov, O pohár
THL
2018/08/05 Chýnov, O pohár starosty města Chýnov
THL
2019/07/14 Chýnov, O pohár starosty města Chýnov
THL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/07/20 Strmilov, O pohár starosty města Strmilov
THL
2019/07/27 Krátošice (noční), O pohár starosty obce Krátošice
THL
2019/08/03 Řepeč, O pohár starosty obce Řepeč
THL
2019/08/04 Ústrašice (hřiště Želeč), O pohár obce Ústrašice a Memoriál Patrika Pažina
THL
2019/08/17 Chotěmice, O pohár SDH Chotěmice
THL
2019/08/18 Bezděčín, O pohár SDH Bezděčín
THL
2019/08/31 Kozmice, O pohár SDH Kozmice
THL
2019/09/07 Zhoř u Tábora, Memoriál Josefa Tupého
THL
Kdy Kde Liga