BIO-HE Chválkovice 2021 - BIO-HE Chválkovice

Liga: HE
Místo: Chválkovice
Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
Kdy: 19. 06. 2021 13:00
Kontakt:   zástupce Hanácká extraliga
Telefon:  +420 722 905 861

Začátek rezervace: 13. 06. 2021 18:00
Konec rezervace: 19. 06. 2021 12:00
Začátek tipování:  19. 06. 2021 20:00
Konec hlasování: 19. 06. 2021 00:00
Zadal: Hanácká extraliga

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  https://biomac-hanackaextraliga.cz/

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-chvalkovice-11683.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Chválkovice OLHanácká extraliga
22Plinkout OLivo šnejdar
33Přáslavice OLKarolína Koudeláková
44Radíkov PRJakub Sirbu
55Radíkov OLTomáš Herzog
66Šumvald OLNikola Tylová
77Dolní Libina SUAdéla Blažková
88Kokory PRLibor Daňa
99Zahnašovice KMBarbora Paráková
1010Mladeč OLRadek Hégr
1111Hrabišín SUAdéla Blažková
1212Nenakonice OLJiří Tomecek
1313Velká (Hranice III) PROndřej Hlavinka
1414Janovice BRpetr boxan
1516Nový Malín SUStanislav Axmann
1617Otinoves PVMichaela Vystavělová
1718Čechy pod Kosířem PVJan Menšík
1819Olešnice XOLLukáš Hampl
1920Křenovice PRTomáš Brabenec
2021Měrotín OLSDH Měrotin
2122Dolany OLPetr Holoubek
2223Dětkovice PVLadislav Kořínek
2324Bílovice PVPetr Dokoupil
2425Břidličná BRJaromir Pavlik
2526Hoštice KMStanislav Župka
2627Kožušany OLPetr Zmeškal st.
2728Velká Bystřice OLMichal Surma
2829Střelice OLJan Kubát
2950Chválkovice BETAOLBernard ŠAFAŘÍK
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Chválkovice OLHanácká extraliga
22Zahnašovice KMBarbora Paráková
33Krasice - Prostějov  PVBarča Burešová
44Hlubočky OLKarolína Koudeláková
55Dolní Libina SUAdéla Blažková
66Šumvald OLNikola Tylová
77Přáslavice OLKarolína Koudeláková
88Dub nad Moravou OLBarbora Paráková
99Cholina OLSabina Hájíčková
1010Soběsuky PVMichaela Vystavělová
1111Pěnčín PVJiřina Navrátilová
1212Roštění KMRoštění -dorky/ženy
1313Haňovice OLKarolína Studená
1414Pěnčín BPVJiřina Navrátilová
1515Dolany OLPetr Holoubek
1616Dětkovice PVLadislav Kořínek
1717Klopotovice PVMarcela Vystrčilová
1818Velký Týnec OLAnna Majerova


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Loučany OL17,1116,6817,112019/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Haňovice OL17,2617,1217,262019/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Loučany OL17,7717,5617,772017/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Loučany OL17,4217,8717,872016/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Olešnice OL17,3118,2718,272019/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Haňovice OL18,4418,0318,442020/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Hlubočky OL18,6718,3918,672017/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Loučany OL18,6817,8818,682018/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Hlubočky OL17,8118,8118,812020/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Haňovice OL18,9218,9218,922014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Loučany OL18,9518,1618,952015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Soběsuky APV18,1518,9618,962018/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Haňovice OL18,8419,0319,032018/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Nová Dědina OL18,6719,0419,042017/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Hlubočky OL18,0919,0719,072018/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Svésedlice OL19,0918,9219,092017/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Nová Hradečná OL19,1518,4619,152017/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Haňovice OL18,7019,2919,292015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Olešnice OL19,4118,6819,412018/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Hlubočky OL19,5319,4019,532015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Droždín ChvadrožOL19,5919,4719,592015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Olešnice OL19,5319,7019,702017/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Šumvald OL19,7519,2619,752020/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Ludéřov OL19,0419,8719,872015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Nové Dvory OL18,8819,9819,982017/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Olešnice OL20,0119,2220,012015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Pěnčín PV20,0219,6920,022020/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Chválkovice ChvádrožOL20,0120,0520,052014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Nová Dědina OL20,1619,5220,162014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Nové Dvory OL18,9020,2320,232018/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Velký Týnec OL19,3820,2420,242017/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Dolní Libina SU20,3419,8720,342014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Droždín ChvadrožOL20,4120,2820,412020/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Droždín ChvadrožOL20,4920,1720,492016/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Kožušany - TážalyOL20,3720,5320,532014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Dětkovice PV18,7820,5320,532017/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Ludéřov OL20,6020,0420,602014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Haňovice OL20,6520,6520,652016/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Haňovice OL20,7220,0920,722017/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Hlubočky OL19,2320,8020,802019/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Olešnice OL21,0419,5821,042016/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Nová Hradečná OL19,4221,0821,082016/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Dub nad Moravou OL19,9921,2821,282020/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Dolní Libina SU21,2918,2721,292020/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Loučany OL21,3120,6221,312014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Svésedlice OL21,3419,0921,342015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Dětkovice PV19,5521,4421,442019/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Břevenec OL22,0020,0322,002017/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Náměšť na Hané OL21,0422,2922,292017/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Chválkovice OL22,0922,4722,472018/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Pěnčín PV22,5118,7322,512015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Kožušany OL22,5122,4222,512015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Přáslavice OL22,5219,6822,522017/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Dětkovice PV22,8718,2122,872018/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Chválkovice OL22,8222,9422,942017/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Nová Dědina OL23,0523,4723,472015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Droždín ChvadrožOL20,2923,4723,472018/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Náměšť na Hané OL22,7524,0724,072019/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Nenakonice OL24,4323,6924,432017/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Chválkovice OL21,8724,6724,672019/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Mladeč OL25,4021,8225,402018/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Droždín ChvadrožOL25,7125,0425,712019/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Blatec OL21,3726,4826,482017/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Vojnice OL27,3525,4927,352019/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Pěnčín PV31,0930,1431,092017/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Velký Týnec OL31,5418,7731,542015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Svésedlice OL30,9031,9531,952016/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Dub nad Moravou OL32,1931,8132,192019/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Šumvald OL34,5122,3634,512014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Olešnice OL36,2521,1136,252014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
71.  Nenakonice OL36,4619,3836,462018/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
72.  Blatec OL21,7339,0339,032018/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
73.  Pěnčín PV40,7539,9040,752018/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
74.  Nová Dědina OL23,5840,9140,912016/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
75.  Hlubočky OL20,3541,6041,602014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
76.  Mladeč OL49,8326,3049,832019/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
77.  Troubelice OL--NP2014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
78.  Cholina OLNPNPNP2019/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
79.  Chválkovice OLNPNPNP2015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
80.  Dolní Libina SUNPNPNP2019/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
81.  Pěnčín PV24,48NPNP2019/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
82.  Droždín ChvadrožOLNPNPNP2017/06/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
83.  Chválkovice OLNP20,58NP2016/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2008/06/14 Chválkovice, OL,
HE
2014/06/21 Chvalkovice, O pohár, hasičský areál
HE
2015/06/20 Chvalkovice, Chvalkovice
HE
2015/08/29 Chvalkovice, TFC - Chvalkovice
-
2016/06/18 Hasičský areál Chvalkovice, Hanácká extraliga 3B
HE
2016/09/03 Chvalkovice TFC, Chvalkovice TFC
-
2017/06/24 Chvalkovice, Chvalkovice
HE
2017/09/02 Chvalkovice TFC, Chvalkovice TFC
-
2018/08/11 Chvalkovice, Chvalkovice
HE
2019/06/22 Chvalkovice, Chvalkovice
HE
2020/06/20 hasičský areál Chválkovice, Biomac Hanácká extraliga
HE
2021/06/19 BIO-HE Chválkovice, BIO-HE Chválkovice
HE
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2021/06/19 BIO-HE Chválkovice, BIO-HE Chválkovice
HE
2021/06/26 BIO-HE Dolní Libina, BIO-HE Dolní Libina
HE
2021/07/03 BIO-HE Dětkovice, BIO-HE Dětkovice
HE
2021/07/17 BIO-HE Olešnice, BIO-HE Olešnice
HE
2021/07/24 BIO-HE Šumvald, BIO-HE Šumvald
HE
2021/08/07 BIO-HE Plinkout, BIO-HE Plinkout
HE
Kdy Kde Liga