Chropyně-fotbalové hřiště 2018 - Memorial Jana Zapletala

Liga: -
Místo: Chropyně
Okres: Kroměříž
Kraj: Zlínský
Kdy: 22. 09. 2018 12:30
Kontakt:   Sedlařík Vladislav
Telefon: 

Začátek rezervace: 06. 09. 2018 20:00
Konec rezervace: 20. 09. 2018 20:00
Začátek tipování:  22. 08. 2018 20:00
Konec hlasování: 22. 08. 2018 00:00
Zadal: Vladislav Sedlařík

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

Pohárová soutěž dle pravidel PS a s vlast.dodatky

Trať : 2 B

povrch: travnatý

betonová základna

terče sklopné ,elektronická časomíra

Start prvního družstva 13.00

za 1-3 místo finanční odměna:

v mužské kategorii 700,500,300

v ženské kategorii  600,400,200

kontakt: walltter@seznam.cz

 


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-chropyne-9939.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Chropyně KMVladislav Sedlařík
22Počenice ŽenyKMPavel Kunčar
33Morkovice KMPavel Krejčí
44Zahnašovice mužKMVladislav Sedlařík
55Odry NJVladislav Sedlařík
66Racková ŽenyZLSDHRacková
77Počenice MužiKMPavel Kunčar
88Zahnašovice ženyKMVladislav Sedlařík
99Morkovice ŽenyKMPavel Krejčí
1010Nětčice ženyKMPetra Plachá
1111Dětkovice VYMichal Hrabánek
1212Hoštice KMAntonín Novák
1313Přílepy MužiKMBronislav Kutra
1414Jasenice VSLukáš Komender
1515Lukov mužiZLTomas Nedbálek
1616Zborovice KMRoman Jakša
1717Kokory PRLibor Daňa
1818Doloplazy PVRené Běhal
1919Trnava MužiZLNatálie Hájková
2020Dětkovice ŽenyVYMichal Hrabánek
2121Podhradní Lhota KMZdeněk Žejdlik
2222Brusné KMMartin Šťastný
2323Hranice PRJakub Vojtek
2424Pohořelice ženyZLJana Forbelská
2525Bařice KMVladislav Sedlařík
2626Brusné KMMartin Šťastný


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Zahnašovice KM14,2314,3114,312018/09/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Luboměř NJ15,0114,8715,012015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Luboměř NJ--15,362016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Luboměř NJ14,5115,3815,382014/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Zahnašovice KM14,9515,4815,482012/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Myslejovice PV15,8115,2115,812012/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Dětkovice VY15,8315,5915,832018/09/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Lukov ZL15,8315,1815,832018/09/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Chropyně KM15,3715,9215,922012/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Chropyně KM15,9415,6015,942014/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Želeč PV16,0115,8016,012015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Počenice KM16,4016,1516,152012/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Provodovice PR16,1615,7816,162012/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Zahnašovice KM--16,372016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Nětčice KM16,1216,5116,512012/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Počenice KM15,9016,5116,512014/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Veselá ZL16,6215,7716,622014/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Litenčice KM16,3916,6416,642015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Litenčice KM16,6815,5616,682014/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Počenice KM15,4016,7516,752015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Chropyně KM16,7715,2116,772015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Křenovice PR16,8116,2016,812015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Troubky PR16,8516,8016,852014/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Křenovice PR--16,872016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Trnava ZL16,9916,5916,992018/09/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Vrbka KM17,0316,8217,032018/09/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Polkovice PR16,9617,0717,072014/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Morkovice KM--17,092016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Nenakonice OL--17,282016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Veselá ZL16,4417,3117,312015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Želeč PV17,3516,6617,352014/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Křenovice PR17,3616,6517,362012/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Chropyně KM174,1216,8017,412018/09/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Hoštice KM17,4516,7617,452018/09/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Hoštice KM17,5217,5417,542015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Roštění KM17,6416,2817,642014/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Sulimov KM16,8417,8217,822014/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Zborovice KM18,1917,9918,192018/09/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Chvalnov KM--18,252016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Roštění KM18,4118,2818,412012/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Polkovice PR--18,432016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Morkovice BKM16,8118,5118,512014/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Prštné ZL18,5318,2918,532012/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Morkovice KM18,7616,3018,762018/09/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Kokory PR18,2718,9118,912014/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Brusné KM19,0018,4719,002014/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Počenice KM19,1918,8419,192018/09/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Kokory PR18,8319,2619,262015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Brusné KM19,3919,6519,652018/09/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Pačlavice KM20,6419,9520,642014/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Hoštice KM--20,702016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Sulimov KM--21,022016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Pornice KM21,8220,2921,822012/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Doloplazy PV21,8317,3521,832018/09/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Pačlavice KM21,9120,1721,912012/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Morkovice KM22,1121,9122,112015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Zdislavice KM22,6319,9522,632014/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Oplocany PR22,2423,3023,302015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Křenovice PR24,5325,2625,262014/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Soběsuky PV25,2925,4025,402014/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Oplocany PR--27,622016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Zdounky KM19,1928,0728,072012/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Záříčí KM28,1429,6129,612014/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Litenčice KM--30,782016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Kokory PR48,1547,0748,152018/09/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Chvalnov KM22,8059,9059,902015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Chropyně KM--NP2016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Morkovice AKM--NP2014/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Valšovice (Hranice VI) PRNPNPNP2012/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Medlov KM-17,28NP2015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
71.  Záříčí KMNPNPNP2012/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
72.  Zdislavice KM16,26-NP2015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
73.  Čelechovice na Hané PV--NP2014/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Dětkovice VY17,2917,0417,292018/04/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Zahnašovice KM--17,492015/05/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Špičky PR--17,582015/05/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Zahnašovice KM17,6416,9417,642017/04/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Radíkov PR16,5517,6617,662017/04/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Zahnašovice KM17,9317,5317,932013/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Císařov PR--18,142016/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Zahnašovice KM17,5818,1718,172012/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Pravčice BKM18,3116,9418,312017/04/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Počenice KM18,3718,4118,402018/04/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Nětčice KM18,3118,6618,662014/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Počenice KM--18,752016/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Morkovice KM18,7018,7618,762018/09/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Bílovice PV18,6418,9518,952018/04/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Loučany OL19,2918,9818,982018/04/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Morkovice KM--19,092016/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Mistřice UH--19,512003/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Počenice KM18,2119,5419,542017/04/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Pohořelice ZL19,6119,8019,802018/09/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Určice PV19,9019,5119,902017/04/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Prštné ZL19,7519,9419,942012/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Císařov PR--19,952015/05/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Henčlov - Přerov VIII PR--20,132016/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Tečovice ZL--20,232003/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Nětčice KM19,9220,2920,292018/09/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Bařice KM19,9320,4320,432013/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Nětčice KM--20,462015/05/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Kojetín II-Popůvky APR--20,562016/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Počenice KM19,8220,5920,592015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Zdounky KM20,6619,6020,662012/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Nětčice KM20,7819,3620,782012/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Vrchoslavice PV--20,862016/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Tršice OL--20,902016/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Počenice KM20,9819,9420,982014/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Čechy PR21,0619,7721,062017/04/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Polkovice PR21,1021,2221,222018/04/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Polkovice PR21,2520,4221,252014/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Čechy PR--21,382015/05/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Čechy PR20,3421,4821,482018/04/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Morkovice KM21,5021,5621,562017/04/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Polkovice PR--21,652016/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Morkovice KM21,8221,2021,822015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Kojetín II-Popůvky PR21,2222,0722,072014/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Bílovice UH--22,382003/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Zašová VS--22,402003/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Rokytnice PR21,1422,5122,512018/04/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Kokory PR--22,692015/05/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Pačlavice KM22,4023,7223,722012/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Bílany KM--23,942003/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Zdislavice KM22,0923,9523,952014/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Čechy PR--24,012016/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Rokytnice PR--24,052016/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Lhota KM22,5524,2124,212012/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Kojetín PR24,2423,1724,242018/04/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Záhorovice UH--24,262003/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Hoštice KM--24,402016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Lhota ZL--24,702003/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Oplocany PR--24,842015/05/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Kojetín PR--25,042016/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Lhota u Vsetína VS--25,222003/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Kojetín PR23,4925,4625,462017/04/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Kojetín PR--25,722016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Oplocany PR--25,902016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Polkovice PR22,9525,9525,952017/04/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Kojetín II-Popůvky PR--26,112015/05/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Oplocany PR26,1126,1526,152015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Pačlavice KM26,0926,2626,262014/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Oplocany PR--26,962016/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Němčice KM26,6027,8727,872014/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Rokytnice PR--28,822015/05/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
71.  Němčice KM--29,732015/05/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
72.  Kojetín PR--30,112015/05/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
73.  Záříčí KM32,6332,7032,702012/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
74.  Určice PV34,2034,3034,302018/04/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
75.  Oplocany PR31,2634,9934,992017/04/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
76.  Lobodice PR38,8737,9638,872017/04/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
77.  Rokytnice PR27,3339,7639,762017/04/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
78.  Němčice KM--43,422016/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
79.  Chropyně KM44,6320,8944,632012/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
80.  Kokory PR44,5948,3548,352014/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
81.  Přerov PR--49,982015/05/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
82.  Zahnašovice KM--NP2018/04/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
83.  Záříčí KM--NP2003/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
84.  Trusovice OL--NP2017/04/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
85.  Dětkovice VY--NP2018/09/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
86.  Majetín OL--NP2015/05/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
87.  Nětčice KM--NP2017/04/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2003/09/13 Chropyně, KM, PUTOVNÍ POHÁR HEJTMANA ZLÍNSKÉHO KRAJE
FSCR
2012/09/15 Chropyně-fotbalové hřiště, Memorial Jana Zapletala
-
2013/09/15 Chropyně-fotbalové hřiště, Memorial jana Zapletala
-
2014/09/13 Chropyně-fotbalové hřiště, Memorial Jana Zapletala
-
2015/05/09 Chropyně, VC MHJ
MHJPR
2015/09/12 Chropyně - fotbalový stadion, Memorial Jana Zapletala
-
2016/07/23 Chropyně, Velká cena MHJ
MHJPR
2016/09/10 Fotbalový stadion Chropyně, Memorial Jana Zapletala
-
2017/04/29 Chropyně, VC MHJ PR- Chropyně
MHJPR
2017/09/16 Fotbalový stadion Chropyně, Memorial Jana Zapletala
-
2018/04/21 Chropyně, fotbalové hřiště, VC MHJ PR 2017 - Chropyně
MHJPR
2018/09/22 Chropyně-fotbalové hřiště, Memorial Jana Zapletala
-
2019/04/27 Chropyně-fotbalové hřiště, VC MHJ PR 2019 - Chropyně
MHJPR
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/04/20 Dašice, fotbalové hřiště, Memoriál Antonína Hory v PÚ
-
2019/04/20 Žehrov,areál u rybníka, Velikonoční pohár 1.ročník 2B
-
2019/04/20 Zdešov, na návsi, Velikonoční soutěž Zdešov, 2B
-
2019/04/27 Němčice n/H Fotbalové hřiště, HANÁCKÝ POHÁR
-
2019/04/27 Náměstí TGM Holice, 5. ročník Memoriálu Jiřího Kerouše
-
2019/04/27 Lhotice, Pohárová soutěž
-
2019/04/27 Medlov u Požární Nádrže, Pohár Starosty Obce Zborovice 2B
-
2019/04/28 Hřiště, VI. JARNÍ KLÁNÍ O VELIKONOČNÍHO BERÁNKA
-
2019/04/28 Hasičský areál Na Letišti, O pohár starosty města Moravské Budějovice
-
2019/05/01 Trnava u Zlína, O pohár pivovaru Vraník
-
2019/05/04 Pasečnice - hřiště, Memoriál Františka Svobody
-
2019/05/04 Menhartice (pod zastávkou), O putovní pohár starosty obce Menhartice
-
2019/05/04 Kamenice, Memoriál dr. Arnošta Káby
-
2019/05/04 Ludéřov, O putovní pohár sv. Floriána, 2B sport
-
2019/05/04 Hukovice-Hřiště za hasičárnou, VI. noční soutěže v PÚ, O pohár obce Bartošovice
-
2019/05/04 Lukov, Noční pohárová soutěž Lukov
-
2019/05/05 Vladislav cvičiště, Soutěž mladých hasičů v požárním útoku
-
2019/05/05 hřiště TJ Sokol Závada, O putovní pohár starosty SDH
-
2019/05/10 Svatý Jiří, areál Pod Borovicí, O pohár obce Svatý Jiří
-
2019/05/11 Hasičský areál Častohostice, O POHÁR STAROSTKY OBCE ČASOHOSTICE
-
2019/05/11 hřiště Svinčany, LPO Liga Pardubického okresu
-
2019/05/11 Hasičské hřiště SDH Široký Důl, XX. ročník soutěže "O putovní pohár starosty obce"
-
2019/05/11 Vrchoslavice-hřiště, Memoriál Vladimíra Novotného
-
2019/05/12 Plzeň Košutka-Globus, Junior cup
-
2019/05/12 Mikulovice hřiště, Pohárovka Mikulovice
-
2019/05/18 Sportovní areál Zderaz, IV. ZDERADÁKUV POHÁR (2B, noční útoky, party)
-
2019/05/25 hřiště Domamil, O pohár starosty obce
-
2019/05/25 Hřiště Soběsuky, O pohár starosty
-
2019/06/07 Provodovice, Noční soutěž - O pohár SDH Provodocice
-
2019/06/08 Bolelouc, Výletiště u splavu, Pohárová noční soutěž, 2B
-
2019/06/08 Zádveřice, noční soutěž O pohár starosty
-
2019/06/09 Křenovice, O putovní pohár obce Křenovice
-
2019/06/14 Vrchoslavice-hřiště, Vrchoslavská pohárovka
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár starosty obce
-
2019/06/22 Knínice, hřiště, O pohár vedoucího mládeže SDH Knínice
-
2019/06/22 Na návsi obce (asfalt)., Soutěž o pohár starosty městyse Heraltice
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár Haima cup
-
2019/06/29 Dolní Vilémovice, O pohár SDH
-
2019/06/29 Vidice, 10. ročník memoriálu Václava Lehnera
-
2019/06/29 hřiště Valašské Příkazy, NOČNÍ POHÁROVÁ SOUTĚŽ NA 2 B
-
2019/06/29 Vranín areál U Havrana, Noční soutěž ve Vraníně, na 2B
-
2019/06/30 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, O putovní pohár starosty obce, III. kolo MSL
-
2019/07/05 Stýskaly, hřiště, Night cup Stýskaly 2019
-
2019/07/06 Chudenice, Memoriál Václava Zoubka
-
2019/07/06 Čelákovy, Memoriál Jaroslava Seidla 2B
-
2019/07/12 hřiště TJ Sokol Závada, 4. kolo NHHL 2019
-
2019/08/03 Přílepy, III. Ročník 'O ZÁMECKÝ POHÁR'
-
2019/08/16 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Františka Hanzlíka - noční soutěž
-
2019/08/18 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Alfonse Rončky - 9. kolo MSP 2019
-
2019/08/24 Stříbro, hasičské cvičiště, O putovní pohár města Stříbra, 2xB65, C42, sklopky
-
Kdy Kde Liga