Chotěmice 2018 - O pohár SDH Chotěmice - Extraliga ČR v PÚ

Liga: EXČR
Místo: Chotěmice
Okres: Tábor
Kraj: Jihočeský
Kdy: 11. 08. 2018 10:00
Kontakt:   Patrik Baláž
Telefon:  774663162

Začátek rezervace: 29. 07. 2018 20:00
Konec rezervace: 10. 08. 2018 20:00
Začátek tipování:  29. 07. 2018 20:00
Konec hlasování: 11. 08. 2018 00:00
Zadal: Honza Adamec

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-chotemice-9152.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Šipoun PTPořadatelé Pořadatelé
22Krotějov SportTAPořadatelé Pořadatelé
33Krasonice JIPořadatelé Pořadatelé
44Žernovice PTPořadatelé Pořadatelé
55Oponešice TRHonza Adamec
66Trnava TRHonza Adamec
77Petrovice  BTRHonza Adamec
88Velké Hoštice OPHonza Adamec
99Drahňovice BNMiroslav Kratochvíl
1010Bohdalín PEHonza Adamec
1111Pasohlávky BVHonza Adamec
1212Letohrad - Kunčice  BUOHonza Adamec
1313Moravany PAPořadatelé Pořadatelé
1414Chotěmice TAHonza Adamec
1515Plumlov PVHonza Adamec
1616Olešná HBHonza Adamec
1717Letohrad JeleniUOHonza Adamec
1818Únětice PJHonza Adamec
1919Jinolice  RenmotorJCHonza Adamec
2020Bezděkov pod Třemšínem PBHonza Adamec
2121Mladoňovice TRPořadatelé Pořadatelé
2222Bašnice JCHonza Adamec
2323Nevcehle JIHonza Adamec
2424Lavičky ZRHonza Adamec
2525Čikov TRHonza Adamec
2626Obrubce MBHonza Adamec
2727Drunče JHPořadatelé Pořadatelé
2828Zahorčice STHonza Adamec
2929Božejovice TAJiří Mácha
3030Radostín nad Oslavou ZRHonza Adamec
3131Pšánky HKHonza Adamec
3232Zlatá Olešnice JNHonza Adamec
3333Žirovnice PEjakub
3434Řepeč TAOndřej Mrzena
3535Zhoř u Tábora TAMartin
3636Heřmaneč JHOndřej Pecha
3737Český Rudolec JHTomáš Vlček
3838Netřebice CKJan Goldfinger
3939Ústrašice TAFrantišek Ježek
4040Jaronice CBFrantišek Pecka
4141Kozmice TATomáš Křivánek
4242Stoklasná Lhota TAPořadatelé Pořadatelé
4343Skrýchov u Malšic TAPetra Čechtická
4444Zdislavice BNOndřej Huml
4545Kamenice nad Lipou PEOndřej Huml
4646Rybova Lhota TAFrantišek Ježek
4747Slapy TAFrantišek Ježek
4848Libkova Voda PEVena Drahný
4949Strmilov JHLuboš Paulus
5050Jesenice PBRadek Sobotka
5151Dobronice u Chýnova TAPavel Komárek
5252Košice TAPatrik Baláž
5353Chýnov TAPavel Komárek
5454Chářovice ŠPONABNMilan Pádivý
5555Tálín PIFilip Pisinger
5656Hlubyně PBPavel Borczák
5757Nová Ves u Chýnova TAJan Jůza
5858Rynárec PETomáš Bulant
5970Tučapy TATomáš Kuttelwascher
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Chotěmice TAPořadatelé Pořadatelé
22Stará Říše JIHonza Adamec
33Libuň JCHonza Adamec
44Sloup PZHonza Adamec
55Dvorce TAHonza Adamec
66Olešná HBHonza Adamec
77Skrochovice OPPořadatelé Pořadatelé
88Hrobice  ExplosiaPAHonza Adamec
99Chválkov PEBarbora Michalová
1010Ústrašice TAFrantišek Ježek
1111Bezděčín TALukáš Přibyl
1212Nová Včelnice JHPavlína Jirků
1313Zhoř u Tábora TAKatka Mrzenová
1414Malé Hoštice OPKlára Konečná
1515Zdešov JHNikola Vašková
1617Hrdějovice CBSilvie Gërvalla
1718Slapy TAPatrik Baláž
1819Kamenice nad Lipou APEVeronika Staňková
1920Dvorce BTAMartina Záhorová
2021Chrbonín TAPavel Komárek
2122Kozmice TAJakub Vávrovský
2223Hlubyně PBDana Hrzalová


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Skrochovice OP16,0515,7716,052018/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Malé Hoštice OP15,9016,2516,252018/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Skrochovice OP16,3016,1016,302017/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Dvorce ATA16,1616,3016,302013/08/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Skrochovice OP16,3016,1016,302017/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Radíkov PR16,2316,3516,352017/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Louňovice pod Blaníkem BN16,2916,4216,422017/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Louňovice pod Blaníkem BN16,2916,4216,422017/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Stará Říše JI16,5116,5416,542017/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Stará Říše JI16,5116,5416,542017/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Chrášťany LT15,6216,6716,672017/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Benešov u Semil SM16,8916,8416,892017/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Libuň JC16,9616,1616,962017/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Ústrašice TA16,9715,9216,972018/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Hrobice ExplosiaPA16,9916,6316,992018/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Rokytno PA17,0716,1017,072017/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Rokytno PA17,0716,1017,072017/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Chotěmice TA17,1717,1717,172017/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Chotěmice TA17,1717,1717,172017/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Dvorce ATA17,1617,2517,252015/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Bezděčín TA16,9317,3317,332018/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Ústrašice TA16,6417,3317,332017/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Ústrašice TA16,6417,3317,332017/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Nová Včelnice JH17,2817,4017,402018/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Dvorce TA16,7717,4517,452017/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Dvorce ATA16,7717,4517,452017/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Hlubyně PB17,3617,4817,482018/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Dvorce ATA16,7717,5017,502018/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Dvorce TA16,7717,5017,502018/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Nová Včelnice JH17,6316,7417,632017/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Dvorce TA17,6417,1017,642012/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Nová Včelnice JH17,6517,6017,652012/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Kamenice nad Lipou BPE--17,702014/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Zhoř u Tábora TA17,0517,7217,722017/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Chotěmice TA--17,852014/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Dvorce BTA--17,872014/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Slapy TA17,8017,8717,872017/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Chrbonín TA17,9017,4917,902018/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Ústrašice TA16,6318,1918,192016/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Chrbonín TA18,2518,2218,252017/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Kamenice nad Lipou PE18,2816,8118,282017/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Češnovice JaroniceCB--18,322014/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Chotěmice TA18,0218,3418,342012/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Dvorce BTA17,6418,4118,412013/08/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Nová Včelnice JH--18,542014/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Chrbonín TA17,4418,6218,622012/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Sloup PZ18,2418,6418,642018/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Libuň JC18,6616,9518,662018/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Makov TA18,6618,6018,662016/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Chotěmice TA18,7917,4818,792013/08/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Chotěmice TA18,9018,6318,902016/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Zhoř u Tábora TA--18,912014/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Daměnice BN17,0919,1019,102016/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Nová Včelnice JH18,8619,2319,232013/08/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Zdešov JH19,2618,8619,262018/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Jaronice CB19,3719,0419,372012/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Zdešov JH17,9619,3819,382017/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Zdešov JH19,4919,4719,492016/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Olešná HB18,1819,5419,542018/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Bezděčín TA17,9019,5719,572017/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Slapy TA18,4819,6619,662016/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Kamenice nad Lipou APE19,6919,1319,692013/08/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Zhoř u Tábora TA19,8218,8319,822012/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Dvorce BTA18,5819,8519,852015/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Chrbonín TA18,7719,9819,982013/08/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Dvorce ATA16,8720,0120,012016/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Krátošice TA19,7520,0120,012016/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Dvorce BTA19,7620,0820,082012/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Ústrašice TA20,0820,0220,082013/08/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Kamenice nad Lipou PE20,1017,5320,102016/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
71.  Kamenice nad Lipou PE20,1218,7220,122012/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
72.  Nová Včelnice JH20,6320,4320,632016/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
73.  Zdešov JH--20,692014/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
74.  Kamenice nad Lipou APE17,4720,7620,762015/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
75.  Ústrašice TA--20,932014/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
76.  Kamenice nad Lipou PE20,9820,4320,982013/08/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
77.  Košice TA--21,062014/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
78.  Zhoř u Tábora TA21,2020,1521,202013/08/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
79.  Chotěmice TA21,3921,3621,392015/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
80.  Daměnice BN21,6316,8321,632017/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
81.  Slapy TA21,6820,9421,682018/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
82.  Košice TA21,6621,7121,712012/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
83.  Lom TA18,8322,0422,042016/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
84.  Zdislavice BN22,3122,1022,312016/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
85.  Chotěmice TA22,7318,3722,732018/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
86.  Malšice TA--22,962014/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
87.  Želeč TA23,8021,7523,802012/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
88.  Chotčiny TA23,4923,8723,872016/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
89.  Slapy TA24,2125,3025,302015/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
90.  Chrbonín TA25,6523,6125,652015/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
91.  Chotčiny TA25,8024,2225,802015/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
92.  Malšice TA25,9926,7426,742012/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
93.  Tučapy TA25,5626,7826,782012/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
94.  Košice TA26,8321,4926,832013/08/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
95.  Bezděčín TA17,5127,1627,162016/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
96.  Chotčiny TA--27,622014/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
97.  Zhoř u Tábora TA19,4527,6327,632018/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
98.  Hrdějovice CB29,4928,3429,492018/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
99.  Chválkov PE19,0729,6829,682018/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
100.  Kamenice nad Lipou APE--29,762014/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2010/08/01 Chotěmice, TA,
THL
2011/08/07 Chotěmice, TA, O pohár SDH Chotěmice
THL
2012/08/11 Chotěmice, O pohár SDH Chotěmice
THL
2013/08/10 Chotěmice, O pohár SDH Chotěmice
THL
2014/08/09 Chotěmice, O pohár SDH Chotěmice
THL
2015/08/08 Chotěmice, O pohár SDH Chotěmice
THL
2016/08/13 Chotěmice, O pohár
THL
2017/08/12 Chotěmice, O pohár SDH Chotěmice - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2017/08/12 Chotěmice, O pohár SDH Chotěmice
THL
2018/08/11 Chotěmice, O pohár SDH Chotěmice - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2018/08/11 Chotěmice, O pohár SDH Chotěmice
THL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/06/15 Zderaz, O pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/06/16 Moravany, O pohár starosty - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/06/22 Stará Říše, O pohár SDH Stará Říše - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/06/23 Krasonice, O pohár SDH Krasonice
EXČR
2019/07/06 Plumlov, Pohár hejtmana Olomouckého kraje
EXČR
2019/07/07 Radíkov, O pohár SDH Radíkov - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/07/13 Petrovice, Putovní pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/07/14 Olšovec, Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/07/27 Letohrad - Kunčice, Kunčický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/07/28 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/08/10 Zahorčice, O pohár starostky obce Zahorčice - Extraliga ČR
EXČR
2019/08/11 Chlum, O pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/08/24 Myštěves, O pohár Myštěvsi - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/08/25 Pšánky, O pohár Pšánky
EXČR
Kdy Kde Liga