Chotěmice 2023 - O pohár SDH Chotěmice

Liga: EXČR
Místo: Chotěmice
Okres: Tábor
Kraj: Jihočeský
Kdy: 03. 06. 2023 11:00
Kontakt:   Patrik Baláž
Telefon:  774663162

Začátek rezervace: 21. 05. 2023 18:00
Konec rezervace: 02. 06. 2023 20:00
Začátek tipování:  02. 06. 2023 20:00
Konec hlasování: 03. 06. 2023 00:00
Zadal: Honza Adamec

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-chotemice-12861.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Bezděkov pod Třemšínem PBPatrik Baláž
22Makov TAPatrik Baláž
33Velký Ořechov ZLHonza Adamec
44Krotějov sportTAHonza Adamec
55Pasohlávky BOHonza Adamec
66Mysločovice ZLHonza Adamec
77Prchalov NJHonza Adamec
88Olešnice OLHonza Adamec
99Špičky PRHonza Adamec
1010INDIVINDI NAPatrik Baláž
1111Domamyslice PVHonza Adamec
1212Zahnašovice KMHonza Adamec
1313Lavičky ZRHonza Adamec
1414Sedlčany PBHonza Adamec
1515Plumlov PVHonza Adamec
1616Čechtín TRHonza Adamec
1717Trnava TRHonza Adamec
1818Renmotor Jinolice JCHonza Adamec
1919Letohrad - Kunčice DUOHonza Adamec
2020Nevcehle JIHonza Adamec
2121Obrubce MBHonza Adamec
2222Budeč JHHonza Adamec
2323Letohrad - Orlice BUOHonza Adamec
2424Bílovice PVHonza Adamec
2525Hrabůvka PRHonza Adamec
2626Olešnice SMHonza Adamec
2727Jaronice CBHonza Adamec
2828Frýdštejn JNHonza Adamec
2929Starý Jičín NJHonza Adamec
3031Chotěmice TAPatrik Baláž
3132Žernovice PTPatrik Baláž
3233Tučapy TAPatrik Baláž
3334Choustník TADavid Dvořák
3435Mirošov BZLTomáš Obadal
3536Dobronice u Chýnova TAPatrik Baláž
3637Hluboká u Borovan CBTomáš Heinzl
3738Slapy TAAleš Tůma
3839Řepeč TAOndřej Mrzena
3940Strmilov JHMartin Tuček
4041Žirovnice PEAdam Hamerník
4142Skrýchov u Malšic TADenisa Chládková
4243Sychotín BKLukáš Vítek
4344Třeština SUVladimír Švub
4445Křenovice CBDavid Mádl
4546Krasonice JILukáš Pivonka
4647Nová Ves u Chýnova TAMichal Jůza
4748Záchlumí UOJan Divíšek
4849Žďár JHJARDA73
4950Zdislavice BNTomáš Švec
5051Karlinky výběr severuLIJaroslav Vobecký
5152Český Rudolec JHTomáš Havlík
5253Třebín CBKarel Lauseker
5354Břehov CBJosef Dráb
5460Rybova Lhota TAFrantišek Ježek
5569Božejovice TAJakub Vávrovský
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Volenice PBPatrik Baláž
22Krasice - Prostějov   PVHonza Adamec
33Plumlov  PVHonza Adamec
44Benetice  TRHonza Adamec
55Pšánky  HKHonza Adamec
66Budíkovice  TRHonza Adamec
77Ploukonice  SMHonza Adamec
88Letohrad - Kunčice C UOHonza Adamec
99Bohuslavice u Zlína  ZLHonza Adamec
1010Olšovec  PRHonza Adamec
1111Stařeč  TRHonza Adamec
1212Zdislavice  BNHonza Adamec
1313Bojkovice UHLucie Bartošová
1414Slapy XTAAleš Tůma
1515Zdešov JHNikola Vašková
1616Nová Včelnice JHNela Kupková
1717Tomice MartomiceBNHana Jarolímková
1818Zhoř u Tábora TAKatka Mrzenová
1919Žirovnice PEEliška Švadlenová
2020Chrbonín TAAdéla Pacltová
2121Chlum BNVeronika Šebková
2222Bernartice nad Odrou NJFilip Pantůček
2325Markvartice TRStanda Urban
2430Oltyně TAPetra Novotná


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Budíkovice TR15,3815,3515,382023/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Budíkovice TR15,5315,7415,742022/06/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Renmotor Jinolice JC15,7516,0316,032021/08/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Skrochovice OP16,0515,7716,052018/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Pšánky HK16,1115,8916,112023/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Malé Hoštice OP15,9016,2516,252018/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Krasice - Prostějov PV16,0116,2916,292022/06/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Skrochovice OP16,3016,1016,302017/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Dvorce ATA16,1616,3016,302013/08/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Skrochovice OP16,3016,1016,302017/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Radíkov PR16,2316,3516,352017/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Louňovice pod Blaníkem BN16,2916,4216,422017/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Louňovice pod Blaníkem BN16,2916,4216,422017/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Stará Říše JI16,3716,4416,442022/06/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Olšovec PR16,4515,5316,452023/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Stará Říše JI15,8816,5016,502021/08/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Olešná HB16,0316,5116,512021/08/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Stará Říše JI16,5116,5416,542017/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Stará Říše JI16,5116,5416,542017/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Zahnašovice KM16,5516,3816,552021/08/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Chrášťany LT15,6216,6716,672017/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Nevcehle JI16,6816,5916,682021/08/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Benetice TR16,8016,6716,802023/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Benešov u Semil SM16,8916,8416,892017/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Libuň JC16,9616,1616,962017/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Ústrašice TA16,9715,9216,972018/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Hrobice ExplosiaPA16,9916,6316,992018/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Lužná RA17,0116,9217,012021/08/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Pšánky HK17,0216,3117,022022/06/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Benetice TR17,0215,9017,022022/06/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Volenice PB17,0416,7917,042023/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Volenice APB17,0416,7917,042023/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Krasice - Prostějov PV17,0317,0517,052021/08/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Rokytno PA17,0716,1017,072017/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Rokytno PA17,0716,1017,072017/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Krasice - Prostějov PV17,1016,1917,102023/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Olešná HB17,1016,8717,102022/06/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Chotěmice TA17,1717,1717,172017/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Chotěmice TA17,1717,1717,172017/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Bojkovice UH16,7317,1917,192022/06/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Dvorce ATA17,1617,2517,252015/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Ústrašice TA16,6417,3317,332017/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Bezděčín TA16,9317,3317,332018/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Ústrašice TA16,6417,3317,332017/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Slapy TA17,1617,3617,362019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Ploukonice SM17,2717,3917,392022/06/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Nová Včelnice JH17,2817,4017,402018/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Dvorce TA16,7717,4517,452017/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Dvorce ATA16,7717,4517,452017/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Hlubyně PB17,3617,4817,482018/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Dvorce TA16,7717,5017,502018/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Dvorce ATA16,7717,5017,502018/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Sloup PZ17,4417,5217,522021/08/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Sloup PZ17,4417,5217,522021/08/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Bohuslavice u Zlína ZL16,1817,5317,532023/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Zdislavice BN16,7417,5717,572022/06/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Nová Včelnice JH17,6316,7417,632017/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Zdislavice BN17,6317,2917,632023/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Zdislavice BN17,6317,2917,632023/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Dvorce TA17,6417,1017,642012/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Plumlov PV16,3517,6517,652022/06/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Nová Včelnice JH17,6517,6017,652012/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Ústrašice TA17,1217,6517,652019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Kamenice nad Lipou BPE--17,702014/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Zhoř u Tábora TA17,0517,7217,722017/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Chotěmice TA--17,852014/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Bezděčín TA17,8717,5617,872019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Slapy TA17,8017,8717,872017/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Dvorce BTA--17,872014/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Chrbonín TA17,9017,4917,902018/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
71.  Chotěmice TA17,9617,1517,962019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
72.  Nová Včelnice JH18,0117,8018,012021/08/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
73.  Plumlov PV18,0018,1018,102023/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
74.  Chotěmice TA18,0318,1118,112021/08/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
75.  Chotěmice TA18,0318,1118,112021/08/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
76.  Benetice TR17,8918,1618,162021/08/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
77.  Pšánky HK15,8518,1918,192021/08/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
78.  Ústrašice TA16,6318,1918,192016/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
79.  Ploukonice SM16,4318,2018,202023/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
80.  Chrbonín TA18,2518,2218,252017/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
81.  Bílovice UH18,2616,3318,262022/06/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
82.  Kamenice nad Lipou PE18,2816,8118,282017/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
83.  Češnovice JaroniceCB--18,322014/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
84.  Chotěmice TA18,0218,3418,342012/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
85.  Dvorce BTA17,6418,4118,412013/08/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
86.  Chlum BN17,1618,5218,522019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
87.  Zhoř u Tábora TA18,5318,2518,532022/06/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
88.  Markvartice TR18,5417,8518,542023/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
89.  Nová Včelnice JH--18,542014/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
90.  Chrbonín TA18,2818,5618,562023/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
91.  Bezděčín TA17,7418,5818,582022/06/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
92.  Chrbonín TA17,4418,6218,622012/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
93.  Zhoř u Tábora TA18,6218,4718,622019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
94.  Sloup PZ18,2418,6418,642018/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
95.  Letohrad - Kunčice CUO18,6616,1018,662023/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
96.  Libuň JC18,6616,9518,662018/08/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
97.  Makov TA18,6618,6018,662016/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
98.  Zdešov JH18,7117,8918,712022/06/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
99.  Chotěmice TA18,7917,4818,792013/08/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
100.  Nová Včelnice JH18,4618,7918,792019/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2010/08/01 Chotěmice, TA,
THL
2011/08/07 Chotěmice, TA, O pohár SDH Chotěmice
THL
2012/08/11 Chotěmice, O pohár SDH Chotěmice
THL
2013/08/10 Chotěmice, O pohár SDH Chotěmice
THL
2014/08/09 Chotěmice, O pohár SDH Chotěmice
THL
2015/08/08 Chotěmice, O pohár SDH Chotěmice
THL
2016/08/13 Chotěmice, O pohár
THL
2017/08/12 Chotěmice, O pohár SDH Chotěmice - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2017/08/12 Chotěmice, O pohár SDH Chotěmice
THL
2018/08/11 Chotěmice, O pohár SDH Chotěmice - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2018/08/11 Chotěmice, O pohár SDH Chotěmice
THL
2019/08/17 Chotěmice, O pohár SDH Chotěmice
THL
2021/08/28 Chotěmice, O pohár SDH Chotěmice
EXČR
2021/08/28 Chotěmice, O pohár SDH Chotěmice
THL
2022/06/11 Chotěmice, O pohár SDH Chotěmice
EXČR
2022/06/11 Chotěmice, O pohár SDH Chotěmice
THL
2023/06/03 Chotěmice, O pohár SDH Chotěmice
EXČR
2023/06/03 Chotěmice, O pohár SDH Chotěmice
THL
2024/08/31 Chotěmice, O pohár SDH Chotěmice
EXČR
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2024/06/15 Plumlov, Pohár hejtmana Olomouckého kraje
EXČR
2024/06/16 Radíkov, O pohár SDH Radíkov - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2024/06/22 Nevcehle, O pohár SDH Nevcehle
EXČR
2024/06/23 Čechtín, O pohár
EXČR
2024/07/13 Netín, Netín
EXČR
2024/07/14 Maršovice, Maršovice
EXČR
2024/07/20 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2024/07/21 Letohrad - Kunčice, Kunčický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2024/08/17 Budíkovice, O pohár starosty SDH
EXČR
2024/08/18 Pšánky, O pohár Pšánky
EXČR
2024/08/31 Chotěmice, O pohár SDH Chotěmice
EXČR
2024/09/01 Zahorčice, O pohár starostky obce Zahorčice - Extraliga ČR
EXČR
2024/09/07 Oldřiš, O pohár starosty SDH
EXČR
2024/09/08 Zderaz, O pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
Kdy Kde Liga