Chlumčany 2018 - 18. ročník memoriálu VLASTIMILA REITSPIESE

Liga: -
Místo: Chlumčany
Okres: Plzeň-jih
Kraj: Plzeňský
Kdy: 13. 10. 2018 09:00
Kontakt:   Michal Krieger
Telefon:  739 681 048

Začátek rezervace: 01. 09. 2018 09:00
Konec rezervace: 13. 10. 2018 09:00
Začátek tipování:  13. 10. 2018 20:00
Konec hlasování: 13. 10. 2018 00:00
Zadal: Honza Adamec

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

Soutěží družstva mužů a žen


Soutěžní disciplína:

požární útok s vodou 2 hadice B


Termín:

sobota 13.10.2018


Místo konání: zastřešené parkoviště u závodu v Chlumčanech
Prezence: 9:00 – 9:45 hodin


Startovné: 200,-Kč


Zahájení soutěže:

v 10:00 hodin


Terče – sklopné
Časomíra – elektronická
Hadice B-65,C-42
Jednotná ústroj

 

Povrch tratě: Beton
Doběhy u terčů: Koberec
Rezervace družstev na WWW.FIRESPORT.EU 


Další pořadí startujících dle pořadí při zaplacení startovného.
Každé družstvo má dva pokusy. Započítává se lepší čas.

Hlavní sponzor: LASSELSBERGER, s.r.o.


Hlavní organizátor soutěže:

Ing. Michal Krieger


Velitel soutěže:

Luboš Prusík


Loňský vítěz:

Muži - SDH Chářovice BN - čas 14:59 
Ženy - SDH Hradec PJ - čas 18:01


Rekord soutěže:

Muži - SDH Bezděkov pod Třemšínem PB (2014) - čas 14:47
Ženy – SDH Chrášťany LT (2014) - čas 16:40

Pojištění soutěže: soutěž není pojištěna, každé družstvo se pojistí individuálně
Občerstvení zajištěno.


Rezervujte se na www.firesport.eu nebo zasílejte přihlašovací údaje k rukám Michala Kriegera na adresu:
LASSELSBERGER, s.r.o.
U Keramičky 448
334 42 Chlumčany
telefonicky:
Michal Krieger 739 681 048
Luboš Prusík 733 695 793
nebo e-mailem:
Michal.Krieger@rako.cz


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-chlumcany-9942.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Buková PBPavel Fiřt
22Nalžovice PBPatrik Švec
33Mochtín KTMichal Kloupar
44Poděvousy DOlukas jeslínek
55Štítary BDOMiroslav Hodina
66Dehtín KTVláďa Kučera
77Nevřeň #pětdevětPSJícháč
88Radíč PBPatrik Švec
99Zahorčice KTJosef Kolář
1010Hlubyně PBJiří Novotný
1111Srbice MužiDOMiroslav Baloun
1212Bezděkov pod Třemšínem PBPetty
1313Křečovice BNPatrik Švec
1414Chotíkov PSJiří Staněk
1515Sedlčany PBPatrik Švec
1616Křištín KTJiří Freiberk
1717Vranovice PekloPBStanda Strnad
1818Štítary Muzi ADOMichaela Koptíková
1919Chotěmice TAPatrik Baláž
2020Chrást Draci!PBDraci Chrást SDH Chrást
2122Krasonice JILukáš Pivonka
2223Starosedlský Hrádek PBABC DEF
2324Bolkov PJVladimír Štýs
2425Chářovice ŠPONABNMilan Pádivý
2526Záborná Lhota PBKamil Vondrák
2627Horní Kamenice DOspace14@centrum.cz
2729Žebnice PSMichal Bulín
2830Stýskaly PSVáclav Švíka
2931Radětice PBRadětice Vaci
3032Nevcehle JIMiroslav Jelínek
3133Únětice PJMatty
3234Únětice Únětice BPJMatty
3335Křížkový Újezdec PHPetra Skružná
3436Krotějov SportTADavid Kozel
3537Novosedly STBohuslav Chval
3638Slavětín LNMirus Botha
3739Příšov PSJitka Racková
3840Zahorčice STBaďa
3941Jimlín LNMiloš Zeman
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Štítary ŽenyDOMichaela Koptíková
22Únětice PJMatty
33Hradec PJAneta Píchová
44Líchovy PBPatrik Švec
55Hlubyně PBJiří Novotný
66Chotíkov PSMonča
77Křížkový Újezdec PHPetra Skružná
88Sloup PZBaďa
99Štěnovický Borek PJLucie Alblová
1010Vranovice PekloPBStanda Strnad
1111Poděvousy DOAnděla Mašková


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2010/10/06 Chlumčany, X. ročník Memoriál Vlastimila Reitspiese
-
2011/10/08 Chlumčany, XI. ročník Memoriál Vlastimila Reitspiese
-
2012/10/13 Chlumčany, XII. ročník Memoriál Vlastimila Reitspiese
-
2013/10/12 Chlumčany, XIII. ročník memoriálu VLASTIMILA REITSPIESE
-
2014/10/11 Chlumčany, XIV. ročník memoriálu VLASTIMILA REITSPIESE
-
2015/10/10 Chlumčany, 15. ročník memoriálu VLASTIMILA REITSPIESE
-
2016/10/08 Chlumčany, 16. ročník memoriálu VLASTIMILA REITSPIESE
-
2017/10/07 Chlumčany, 17. ročník memoriálu VLASTIMILA REITSPIESE
-
2018/10/13 Chlumčany, 18. ročník memoriálu VLASTIMILA REITSPIESE
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/01/05 Hřiště Rohovládova Bělá-, Lednový šplouch Rohovládova Bělá
-
2019/01/26 Úněšov, Dílny statek Úněšov, Ledové útoky
-
2019/02/09 Nevřeň, Zimní pohár "Pětdevět"
-
2019/05/18 Sportovní areál Zderaz, IV. ZDERADÁKUV POHÁR (2B, noční útoky, party)
-
2019/06/09 Křenovice, O putovní pohár obce Křenovice
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár starosty obce
-
2019/06/22 Knínice, hřiště, O pohár vedoucího mládeže SDH Knínice
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, Oprechtický noční pohár
-
2019/06/29 hřiště Valašské Příkazy, NOČNÍ POHÁROVÁ SOUTĚŽ NA 2 B
-
Kdy Kde Liga