Chlum u Třeboně 2018 - Memoriál Luboše Šenkýře

Liga: VCT
Místo: Chlum u Třeboně
Okres: Jindřichův Hradec
Kraj: Jihočeský
Kdy: 22. 09. 2018 13:00
Kontakt:   Petr Belanský
Telefon:  728124183

Začátek rezervace: 09. 09. 2018 18:00
Konec rezervace: 21. 09. 2018 18:00
Začátek tipování:  22. 09. 2018 20:00
Konec hlasování: 22. 09. 2018 00:00
Zadal: Jan Zahradník

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  https://www.facebook.com/groups/199320896413/?fref=ts

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

3B, sklopky


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-chlum-u-trebone-9272.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Chlum u Třeboně BJHJan Zahradník
24Novosedly nad Nežárkou JHvlasta kotek
35Lásenice JHLukáš Jankovec
46Halámky JHPetr Belanský
57Mníšek JHJan Zahradník
68Chlum u Třeboně AJHJan Zahradník
79Zvíkov CBMilan Šimánek
810Polště JHJirka Písař
911Halámky JHJan Prokes
1012Žíteč JHPetr Belanský
1117Stříbřec JHKateřina Jonáčková
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Lásenice JHLukáš Jankovec
25Chlum u Třeboně JHJan Zahradník
37Rapšach JHstáňa
429Staňkov JHHasiči Staňkov
530Stříbřec JHKateřina Jonáčková


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Dvorce TA16,8917,1317,132016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Heřmaneč JH--17,382015/09/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Zahorčice ST--17,382015/06/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Kamenice nad Lipou PE--17,392015/06/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Žďár JH--17,432014/09/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Český Rudolec JH17,5316,9417,532016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Dvorce TA--17,602015/06/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Krahulčí JI--17,622015/06/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Český Rudolec JH--17,742015/06/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Lásenice JH17,8417,8717,872018/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Český Rudolec JH18,2117,5218,212017/09/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Slavošovice CB18,2518,2518,252016/09/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Kamenice nad Lipou PE17,1918,3018,302016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Kolence JH--18,462015/09/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Slavošovice CB18,5317,9818,532017/09/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Markvarec JH17,5818,8618,862017/09/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Kolence JH--18,902015/06/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Stříbřec JH--18,902015/06/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Markvarec JH16,7519,0019,002016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Mníšek JH19,0819,0819,082016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Mníšek JH19,1119,1119,112016/09/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Hosín CB19,2618,9319,262016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Cizkrajov JH--19,312015/09/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Stříbřec JH19,2019,3419,342016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Markvarec JH19,4119,4119,412016/09/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Zdešov JH--19,512015/06/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Slavošovice CB--19,512015/09/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Chlum u Třeboně AJH19,6519,6519,652011/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Zdešov JH--19,752014/09/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Krahulčí JI--19,802014/09/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Mníšek JH--19,852015/09/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Chlum u Třeboně JH--19,942014/09/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Lásenice JH19,5819,9719,972018/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Kolence JH19,9719,9719,972012/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Staňkov JH--20,052015/09/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Stříbřec JH20,0520,0520,052012/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Halámky JH20,2120,2120,212016/09/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Slavošovice CB--20,322015/06/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Rudolfov CB20,3919,0120,392016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Stříbřec JH20,4119,4620,412018/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Stajka JH18,9420,5620,562016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Zvíkov CB19,6220,6120,612018/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Stříbřec JH20,6620,6620,662016/09/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Slavošovice CB20,6817,7720,682016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Lásenice JH20,7018,2420,702017/09/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Stříbřec JH20,7119,6920,712017/06/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Halámky JH20,7720,1020,772018/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Mníšek JH19,5720,7820,782018/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Novosedly nad Nežárkou JH20,8120,4620,812016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Branná JH--20,902014/09/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Stříbřec JH21,0721,0721,072011/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Chlum u Třeboně JH21,1321,1321,132016/09/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Chlum u Třeboně JH20,3121,1521,152018/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Cizkrajov JH21,1620,9521,162017/06/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Novosedly nad Nežárkou JH20,6021,1821,182017/06/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Zvíkov CB21,1920,1021,192018/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Chlum u Třeboně JH21,2421,2421,242012/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Stříbřec JH--21,282015/09/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Hamr JH--21,292015/06/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Chlum u Třeboně JH19,2321,3221,322017/06/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Stříbřec JH21,3520,6521,352017/09/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
62.  Novosedly nad Nežárkou JH21,3821,2321,382018/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
63.  Halámky JH21,3820,9421,382017/06/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
64.  Chlum u Třeboně CJH--21,412015/06/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
65.  Lásenice JH21,4321,4321,432012/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
66.  Chlum u Třeboně JH19,4821,4821,482017/09/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
67.  Hamr JH20,6321,6421,642016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
68.  Halámky JH21,7121,7521,752018/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
69.  Mníšek JH20,2921,8321,832017/09/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
70.  Český Rudolec JH--21,832015/09/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
71.  Polště JH20,4721,8421,842018/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
72.  Frahelž JH21,9921,9921,992016/09/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
73.  Frahelž JH22,1922,1922,192012/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
74.  Frahelž JH22,2122,2122,212011/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
75.  Příbraz JH--22,342015/09/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
76.  Domanín JH22,4222,4222,422012/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
77.  Chválkov PE--22,422014/09/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
78.  Mníšek JH22,4220,9722,422018/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
79.  Novosedly nad Nežárkou JH20,8722,4322,432017/09/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
80.  Halámky JH--22,512014/09/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
81.  Hamr JH22,5622,1522,562017/06/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
82.  Lásenice JH--22,712014/09/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
83.  Stajka JH--22,762014/09/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
84.  Stříbřec JH22,8621,3022,862018/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
85.  Novosedly nad Nežárkou JH22,9021,4322,902018/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
86.  Novosedly nad Nežárkou JH22,9222,9222,922016/09/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
87.  Chlum u Třeboně JH22,4523,2323,232016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
88.  Mirochov JH23,4423,4423,442016/09/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
89.  Halámky JH21,2723,6323,632016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
90.  Rapšach JH23,7022,2423,702016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
91.  Rapšach JH23,8123,8123,812016/09/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
92.  Mirochov JH--23,912015/06/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
93.  Slavošovice CB18,5524,0124,012017/06/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
94.  Lomnice nad Lužnicí JH24,0224,0224,022012/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
95.  Chlum u Třeboně BJH24,0723,5824,072018/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
96.  Mníšek JH--24,072014/09/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
97.  Hamr JH24,1224,1224,122016/09/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
98.  Halámky JH--24,122015/06/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
99.  Novosedly nad Nežárkou JH24,2424,2424,242012/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
100.  Novosedly nad Nežárkou JH--24,492015/09/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2011/06/04 Chlumu u Třeboně, O putovní pohár starosty městyse Chlum u Třeboně
VCT
2011/09/24 Chlum u Třebon, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
2012/06/02 Chlum u Třeboně, O putovní pohár starosty městyse
VCT
2012/09/24 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
2013/06/01 Chlum u Třeboně, O putovní pohár starosty městyse
VCT
2013/09/21 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
2014/05/31 Chlum u Třeboně, O putovní pohár starosty městyse
VCT
2014/09/27 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
2015/06/06 Chlum u Třeboně, O putovní pohár starosty městyse
VCT
2015/09/26 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
2016/05/21 Chlum u Třeboně, Okresní kolo v požárním sportu
-
2016/06/04 Chlum u Třeboně, O putovní pohár starosty městyse
VCT
2016/09/24 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
2017/06/03 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
2017/09/23 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
2018/06/02 Chlum u Třeboně, Putovní pohár starosty Městyse
VCT
2018/09/22 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
2019/06/01 Chlum u Třeboně, Putovní pohár starosty Městyse
VCT
2019/09/14 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/06/01 Chlum u Třeboně, Putovní pohár starosty Městyse
VCT
2019/06/08 Halámky, O pohár SDH Halámky
VCT
2019/06/22 Novosedly nad Nežárkou, O pohár SDH Novosedly nad Nežárkou
VCT
2019/06/29 Staňkov, Memoriál Františka Bracha
VCT
2019/07/06 Lásenice, O pohár SDH Lásenice
VCT
2019/07/13 Mníšek, Memoriál Jiřího Černého
VCT
2019/07/20 Stříbřec, O pohár SDH Stříbřec
VCT
2019/08/03 Frahelž, O pohár SDH Frahelž
VCT
2019/08/17 Rapšach, O pohár starosty SDH Rapšach
VCT
2019/08/31 Hamr, Memoriál Františka Outlého
VCT
2019/09/14 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
Kdy Kde Liga