Chlum u Třeboně 2018 - Putovní pohár starosty Městyse

Liga: VCT
Místo: Chlum u Třeboně
Okres: Jindřichův Hradec
Kraj: Jihočeský
Kdy: 02. 06. 2018 13:00
Kontakt:   Petr Belanský
Telefon:  728124183

Začátek rezervace: 20. 05. 2018 18:00
Konec rezervace: 01. 06. 2018 18:00
Začátek tipování:  02. 06. 2018 20:00
Konec hlasování: 02. 06. 2018 00:00
Zadal: Jan Zahradník

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  https://www.facebook.com/groups/199320896413/?fref=ts

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

3B, sklopky


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-chlum-u-trebone-9262.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Chlum u Třeboně BJHJan Zahradník
22Novosedly nad Nežárkou JHvlasta kotek
33Halámky JHPetr Belanský
45Zvíkov CBMilan Šimánek
56Lásenice JHVít Kubín
68Mníšek JHJan Zahradník
79Chlum u Třeboně JHJan Zahradník
830Frahelž JHJan Slipka
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
12Novosedly nad Nežárkou JHvlasta kotek
23Chlum u Třeboně JHJan Zahradník
34Rapšach JHstáňa
411Stříbřec JHKateřina Jonáčková
513Staňkov JHHasiči Staňkov
630Lásenice JHHanka Straňáková


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Dvorce TA16,8917,1317,132016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Zahorčice ST--17,382015/06/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Heřmaneč JH--17,382015/09/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Kamenice nad Lipou PE--17,392015/06/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Žďár JH--17,432014/09/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Český Rudolec JH17,5316,9417,532016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Dvorce TA--17,602015/06/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Krahulčí JI--17,622015/06/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Český Rudolec JH--17,742015/06/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Český Rudolec JH18,2117,5218,212017/09/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Slavošovice CB18,2518,2518,252016/09/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Kamenice nad Lipou PE17,1918,3018,302016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Kolence JH--18,462015/09/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Slavošovice CB18,5317,9818,532017/09/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Markvarec JH17,5818,8618,862017/09/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Kolence JH--18,902015/06/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Stříbřec JH--18,902015/06/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Markvarec JH16,7519,0019,002016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Mníšek JH19,0819,0819,082016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Mníšek JH19,1119,1119,112016/09/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Hosín CB19,2618,9319,262016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Cizkrajov JH--19,312015/09/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Stříbřec JH19,2019,3419,342016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Markvarec JH19,4119,4119,412016/09/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Zdešov JH--19,512015/06/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Slavošovice CB--19,512015/09/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Chlum u Třeboně AJH19,6519,6519,652011/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Zdešov JH--19,752014/09/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Krahulčí JI--19,802014/09/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Mníšek JH--19,852015/09/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Chlum u Třeboně JH--19,942014/09/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Kolence JH19,9719,9719,972012/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Staňkov JH--20,052015/09/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Stříbřec JH20,0520,0520,052012/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Halámky JH20,2120,2120,212016/09/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Slavošovice CB--20,322015/06/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Rudolfov CB20,3919,0120,392016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Stajka JH18,9420,5620,562016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Stříbřec JH20,6620,6620,662016/09/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Slavošovice CB20,6817,7720,682016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Lásenice JH20,7018,2420,702017/09/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Stříbřec JH20,7119,6920,712017/06/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Novosedly nad Nežárkou JH20,8120,4620,812016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Branná JH--20,902014/09/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Stříbřec JH21,0721,0721,072011/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Chlum u Třeboně JH21,1321,1321,132016/09/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Cizkrajov JH21,1620,9521,162017/06/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Novosedly nad Nežárkou JH20,6021,1821,182017/06/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Chlum u Třeboně JH21,2421,2421,242012/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Stříbřec JH--21,282015/09/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Hamr JH--21,292015/06/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Chlum u Třeboně JH19,2321,3221,322017/06/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Stříbřec JH21,3520,6521,352017/09/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Halámky JH21,3820,9421,382017/06/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Chlum u Třeboně CJH--21,412015/06/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Lásenice JH21,4321,4321,432012/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Chlum u Třeboně JH19,4821,4821,482017/09/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Hamr JH20,6321,6421,642016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Mníšek JH20,2921,8321,832017/09/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Český Rudolec JH--21,832015/09/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Frahelž JH21,9921,9921,992016/09/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
62.  Frahelž JH22,1922,1922,192012/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
63.  Frahelž JH22,2122,2122,212011/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
64.  Příbraz JH--22,342015/09/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
65.  Chválkov PE--22,422014/09/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
66.  Domanín JH22,4222,4222,422012/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
67.  Novosedly nad Nežárkou JH20,8722,4322,432017/09/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
68.  Halámky JH--22,512014/09/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
69.  Hamr JH22,5622,1522,562017/06/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
70.  Lásenice JH--22,712014/09/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
71.  Stajka JH--22,762014/09/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
72.  Novosedly nad Nežárkou JH22,9222,9222,922016/09/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
73.  Chlum u Třeboně JH22,4523,2323,232016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
74.  Mirochov JH23,4423,4423,442016/09/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
75.  Halámky JH21,2723,6323,632016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
76.  Rapšach JH23,7022,2423,702016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
77.  Rapšach JH23,8123,8123,812016/09/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
78.  Mirochov JH--23,912015/06/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
79.  Slavošovice CB18,5524,0124,012017/06/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
80.  Lomnice nad Lužnicí JH24,0224,0224,022012/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
81.  Mníšek JH--24,072014/09/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
82.  Hamr JH24,1224,1224,122016/09/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
83.  Halámky JH--24,122015/06/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
84.  Novosedly nad Nežárkou JH24,2424,2424,242012/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
85.  Novosedly nad Nežárkou JH--24,492015/09/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
86.  Chlum u Třeboně JH--24,612015/09/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
87.  Majdalena JH24,6924,6924,692012/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
88.  Novosedly nad Nežárkou JH--24,852014/09/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
89.  Chlum u Třeboně JH--25,012015/06/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
90.  Halámky JH25,1825,1825,182012/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
91.  Polště JH--25,262015/09/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
92.  Mníšek JH25,5925,5925,592012/06/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
93.  Halámky JH25,9320,9425,932017/09/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
94.  Markvarec JH--26,342015/06/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
95.  Frahelž JH--26,362015/09/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
96.  Valtínov JH21,5626,3626,362016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
97.  Hamr JH--26,572015/09/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
98.  Majdalena JH--26,622015/06/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
99.  Chlum u Třeboně BJH--26,922015/06/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
100.  Majdalena JH27,5027,3227,502017/09/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2011/06/04 Chlumu u Třeboně, O putovní pohár starosty městyse Chlum u Třeboně
VCT
2011/09/24 Chlum u Třebon, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
2012/06/02 Chlum u Třeboně, O putovní pohár starosty městyse
VCT
2012/09/24 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
2013/06/01 Chlum u Třeboně, O putovní pohár starosty městyse
VCT
2013/09/21 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
2014/05/31 Chlum u Třeboně, O putovní pohár starosty městyse
VCT
2014/09/27 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
2015/06/06 Chlum u Třeboně, O putovní pohár starosty městyse
VCT
2015/09/26 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
2016/05/21 Chlum u Třeboně, Okresní kolo v požárním sportu
-
2016/06/04 Chlum u Třeboně, O putovní pohár starosty městyse
VCT
2016/09/24 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
2017/06/03 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
2017/09/23 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
2018/06/02 Chlum u Třeboně, Putovní pohár starosty Městyse
VCT
2018/09/22 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2018/06/02 Chlum u Třeboně, Putovní pohár starosty Městyse
VCT
2018/06/09 Halámky, O pohár SDH Halámky
VCT
2018/06/23 Novosedly nad Nežárkou, O pohár SDH Novosedly nad Nežárkou
VCT
2018/06/30 Staňkov, Memoriál Františka Bracha
VCT
2018/07/07 Lásenice, O pohár SDH Lásenice
VCT
2018/07/14 Mníšek, Memoriál Jiřího Černého
VCT
2018/07/21 Stříbřec, O pohár SDH Stříbřec
VCT
2018/08/04 Frahelž, O pohár SDH Frahelž
VCT
2018/08/18 Rapšach, O pohár starosty SDH Rapšach
VCT
2018/08/25 Hamr, Memoriál Františka Outlého
VCT
2018/09/22 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
Kdy Kde Liga