Chlum 2019 - O pohár - Extraliga ČR v PÚ

Liga: EXČR
Místo: Chlum
Okres: Český Krumlov
Kraj: Jihočeský
Kdy: 11. 08. 2019 09:30
Kontakt:  
Telefon: 

Začátek rezervace: 11. 08. 2019 09:30
Konec rezervace: 11. 08. 2019 09:30
Začátek tipování:  11. 08. 2019 00:00
Konec hlasování: 11. 08. 2019 00:00
Zadal: Honza Adamec

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-chlum-9997.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina



Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Stará Říše JI16,1015,9616,102018/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Skrochovice OP16,3316,3016,332018/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Dvorce TA16,5215,9316,522018/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Hrobice ExplosiaPA16,6816,3016,682018/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Sloup PZ16,9316,2516,932018/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Libuň JC17,0316,7117,032018/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Žernovice PT--17,032017/09/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Holubov CK18,0718,0718,072015/10/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Mydlovary CB18,1218,0218,122015/10/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Lišov BCB--18,202017/09/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Lišov BCB18,2418,0718,242015/10/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Žernovice PT18,4417,7418,442015/10/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Holubov CK--18,522017/09/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Lišov BCB18,2618,7518,752016/09/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Lišov ACB18,5018,8918,892016/09/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Chlum CK18,8918,8518,892018/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Chlum CK--19,032017/09/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Mydlovary CB19,1918,9619,192014/10/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Chmelná CK18,5919,1919,192016/09/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Hosín CB--19,202017/09/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Smrkov TA19,3018,9019,302015/10/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Srubec CB18,2519,4419,442016/09/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Chlum CK19,4618,9619,462015/10/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Lišov ACB--19,522017/09/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Chlum CK19,5619,5319,562016/09/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Mydlovary CB--19,582017/09/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Netřebice CK--19,592017/09/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Hrdějovice CB--19,592017/09/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Srubec CB--19,702017/09/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Lišov ACB19,7019,1619,702014/10/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Holubov CK19,7619,9519,952013/10/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Chlum CK19,3820,0320,032014/10/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Lišov ACB20,0618,9920,062015/10/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Hlubyně PB20,0920,0620,092018/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Žernovice PT19,9020,1020,102016/09/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Mydlovary CB19,4020,3420,342016/09/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Češnovice CB20,3519,6720,352013/10/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Holubov CK20,3919,5720,392014/10/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Hrdějovice CB21,0520,9021,052018/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Výškovice PT20,1721,1421,142013/10/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Lišov BCB21,2221,2221,222013/10/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Srubec CB21,3218,8921,322014/10/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Rudolfov CB20,2021,3521,352015/10/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Hrdějovice BCB18,6021,6721,672015/10/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Srubec CB21,7918,5921,792015/10/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Lišov CCB--21,852017/09/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Lišov ACB22,1721,9822,172013/10/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Chmelná CK22,2021,0022,202015/10/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Zaliny CB22,8221,4922,822015/10/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Olešná HB24,3521,7324,352018/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Hrdějovice BCB21,6724,5324,532014/10/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Chlum CK23,3325,7325,732013/10/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Netřebice CK26,2424,3026,242014/10/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Velešín CK26,4726,8226,822013/10/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Holubov CK28,1019,0428,102016/09/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Výškovice PT29,4519,3529,452014/10/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Hrdějovice CB32,3020,5832,302016/09/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Zaliny CB32,1232,4132,412014/10/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Mydlovary CB41,5042,1042,102013/10/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Hosín CB42,8221,66NP2014/10/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Ústrašice TANPNPNP2018/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Ledenice CBNPNPNP2014/10/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Třísov CK--NP2013/10/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Malé Hoštice OPNPNPNP2018/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Holubov CK17,8118,34NP2018/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Počenice KMNPNPNP2014/10/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Chmelná CK--NP2017/09/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Srubec CB--NP2013/10/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Lišov BCB17,6617,73NP2018/08/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Lišov BCBNPNPNP2014/10/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2008/06/07 Chlum 1, CK,
JČHL
2008/06/07 Chlum 2, CK,
JČHL
2009/06/13 Chlum 1, CK,
JČHL
2009/06/13 Chlum 2, CK,
JČHL
2010/06/05 Chlum, CK,
JČHL
2012/10/06 Chlum u Křemže, O pohár Chlum u Křemže
JČHL
2012/10/06 Chlum u Křemže, O pohár Chlum u Křemže
JČHL
2013/10/05 Chlum u Křemže, Finále JČHL
JČHL
2014/10/04 Chlum u Křemže, Finále JČHL
JČHL
2015/06/13 Sportovmí areal Cihelna, O putovní pohár sportovního arealu Cihelna
-
2015/10/03 Chlum u Křemže, Finále JČHL
JČHL
2016/06/11 Chlum u Křemže, O pohár, noční soutěž
ŠHL
2016/09/24 Chlum, O pohár
JČHL
2017/09/23 Chlum, O pohár
JČHL
2018/08/12 Chlum, O pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2018/09/22 Chlum, O pohár
JČHL
2019/08/11 Chlum, O pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/06/15 Zderaz, O pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/06/16 Moravany, O pohár starosty - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/06/22 Stará Říše, O pohár SDH Stará Říše - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/06/23 Krasonice, O pohár SDH Krasonice
EXČR
2019/07/06 Plumlov, Pohár hejtmana Olomouckého kraje
EXČR
2019/07/07 Radíkov, O pohár SDH Radíkov - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/07/13 Petrovice, Putovní pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/07/14 Olšovec, Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/07/27 Letohrad - Kunčice, Kunčický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/07/28 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/08/10 Zahorčice, O pohár starostky obce Zahorčice - Extraliga ČR
EXČR
2019/08/11 Chlum, O pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/08/24 Myštěves, O pohár Myštěvsi - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/08/25 Pšánky, O pohár Pšánky
EXČR
Kdy Kde Liga