Chlum 2018 - O pohár - Extraliga ČR v PÚ

Liga: EXČR
Místo: Chlum
Okres: Český Krumlov
Kraj: Jihočeský
Kdy: 12. 08. 2018 09:30
Kontakt:  
Telefon: 

Začátek rezervace: 29. 07. 2018 20:00
Konec rezervace: 12. 08. 2018 20:00
Začátek tipování:  29. 07. 2018 20:00
Konec hlasování: 12. 08. 2018 00:00
Zadal: Honza Adamec

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-chlum-9153.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Šipoun PTPořadatelé Pořadatelé
22Ledenice CBKuba Kohoutek
33Netřebice CKJan Goldfinger
44Chlum BCKPořadatelé Pořadatelé
55Oponešice TRHonza Adamec
66Trnava TRHonza Adamec
77Petrovice  BTRHonza Adamec
88Velké Hoštice OPHonza Adamec
99Milenovice PIPořadatelé Pořadatelé
1010Bohdalín PEHonza Adamec
1111Pasohlávky BVHonza Adamec
1212Letohrad - Kunčice  BUOHonza Adamec
1313Moravany PAPořadatelé Pořadatelé
1414Plumlov PVHonza Adamec
1515Čikov TRHonza Adamec
1616Letohrad JeleniUOHonza Adamec
1717Krasonice JIHonza Adamec
1818Jinolice  RenmotorJCHonza Adamec
1919Bezděkov pod Třemšínem PBHonza Adamec
2020Mladoňovice TRHonza Adamec
2121Bašnice JCHonza Adamec
2222Nevcehle JIHonza Adamec
2323Lavičky ZRHonza Adamec
2424Olešná HBHonza Adamec
2525Obrubce MBHonza Adamec
2626Krotějov  SportTAHonza Adamec
2727Zahorčice STHonza Adamec
2828Slavošovice CBKuba Kohoutek
2929Radostín nad Oslavou ZRHonza Adamec
3030Pšánky HKHonza Adamec
3131Zlatá Olešnice JNHonza Adamec
3232Rybova Lhota TAFrantišek Ježek
3333Holašovice CBHonza Adamec
3434Skrýchov u Malšic TAPetra Čechtická
3535Krč PIPavel Kováč
3636Žernovice PTVáclav Nachlinger
3737Žirovnice PEjakub
3838Tálín PIFilip Pisinger
3939Zvíkov CBLukáš Fiktus
4040Soběnov CKMichael Řepa
4141Strmilov JHLuboš Paulus
4242Vlkovice CBSilvie Gërvalla
4343Jaronice CBJan Völfl
4444Kamenice nad Lipou PEDana Mlejnková
4545Třebín -LípíCBKarel Lauseker
4646Chářovice ŠPONABNMilan Pádivý
4747Hlubyně PBPavel Borczák
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Holubov CKJolana Svitáková
22Stará Říše JIHonza Adamec
33Libuň JCHonza Adamec
44Sloup PZHonza Adamec
55Dvorce TAHonza Adamec
66Olešná HBHonza Adamec
77Skrochovice OPPořadatelé Pořadatelé
88Hrobice  ExplosiaPAHonza Adamec
99Lišov BCBVeronika Pašková
1010Ústrašice TAFrantišek Ježek
1111Malé Hoštice OPKlára Konečná
1212Hrdějovice CBSilvie Gërvalla
1313Hlubyně PBDana Hrzalová
1414Chlum CKJan Goldfinger


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Bezděkov pod Třemšínem PB16,0515,7716,052018/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Oponešice TR15,7416,0616,062018/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Velké Hoštice OP16,0016,3016,302018/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Jinolice RenmotorJC16,5615,7016,562018/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Mladoňovice TR16,5915,7616,592018/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Radostín nad Oslavou ZR16,7516,7116,752018/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Krotějov TA16,7716,4016,772018/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Lavičky ZR16,8416,6316,842018/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Zdislavice BN--16,922017/09/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Žernovice PT16,7816,9616,962016/09/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Šipoun PT16,6316,9816,982018/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Hlubyně PB16,5317,0517,052018/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Krasonice JI15,9717,0617,062018/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Moravany PA16,9017,0817,082018/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Bašnice JC16,6117,0917,092018/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Chlum BCK--17,122017/09/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Žernovice PT16,8917,2517,252015/10/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Bohdalín PE17,2716,2317,272018/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Dvorce TA16,9617,3017,302015/10/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Šipoun PT--17,312017/09/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Novosedly ST--17,382017/09/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Jaronice CB17,1717,3817,382018/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Olešná HB16,6917,3917,392018/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Vlkovice CB17,4017,0717,402018/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Netřebice CK17,4217,0217,422018/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Holašovice CB17,4217,3517,422013/10/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Chlum BCK17,1317,4217,422016/09/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Čikov TR17,4516,8117,452018/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Jaronice - Srubec BCB17,2917,4717,472016/09/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Holašovice CB--17,472017/09/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Netřebice CK--17,492017/09/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Srubec CB17,5017,5417,542015/10/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Heřmaneč JH--17,572017/09/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Srubec CB--17,602017/09/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Žernovice PT--17,612017/09/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Chlum BCK17,4617,6217,622013/10/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Chlum BCK17,5517,6417,642015/10/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Kájov BCK17,5617,6617,662016/09/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Milenovice PI17,6717,4017,672016/09/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Chlum BCK17,3217,6917,692018/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Novosedly ST16,6017,7417,742016/09/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Heřmaneč JH17,6217,7517,752014/10/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Petrovice BTR17,7917,5617,792018/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Heřmaneč JH17,0817,8017,802015/10/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Holašovice CB17,8617,8717,872015/10/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Přísečná ACK17,8717,6717,872016/09/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Lišov ACB17,8817,7917,882016/09/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Žďár JH17,0317,9817,982014/10/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Benešova Hora PT17,8117,9917,992015/10/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Šipoun PT17,8918,0018,002016/09/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Holašovice CB18,0517,0818,052016/09/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Strmilov JH17,7518,0718,072018/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Krč PI17,7018,0818,082016/09/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Netřebice CK18,0917,3918,092015/10/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Lišov ACB17,4118,1218,122015/10/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Zlatá Olešnice JN17,0718,1318,132018/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Heřmaneč JH17,9918,1518,152013/10/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Sedlec CB18,2317,8518,232013/10/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Krč PI17,0018,2718,272018/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Holašovice CB18,2817,2718,282018/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Zliv ACB18,0118,3018,302014/10/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
62.  Kájov ACK18,0618,3018,302016/09/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
63.  Chlum BCK17,3318,3618,362014/10/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
64.  Zliv ACB18,3617,7118,362016/09/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
65.  Holašovice CB18,3817,6518,382014/10/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
66.  Soběnov CK--18,382017/09/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
67.  Křenovice BCB18,4918,2918,492013/10/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
68.  Netřebice CK18,4918,0718,492014/10/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
69.  Kolence JH18,5417,2518,542016/09/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
70.  Lišov ACB18,5818,1918,582013/10/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
71.  Krč PI18,4018,5918,592015/10/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
72.  Krč BPI18,4018,5918,592015/10/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
73.  Holubov CK18,6317,8718,632014/10/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
74.  Markvarec PE18,4618,6618,662014/10/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
75.  Holubov CK18,2518,7318,732015/10/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
76.  Ledenice CB18,7118,7618,762018/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
77.  Kájov ACK18,7618,7318,762015/10/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
78.  Netřebice BCK--18,782017/09/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
79.  Soběnov CK16,7018,7818,782018/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
80.  Křenovice ACB18,7818,1918,782013/10/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
81.  Brloh CK--18,912017/09/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
82.  Žernovice PT18,9118,9518,962014/10/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
83.  Lišov CCB18,9718,7218,972013/10/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
84.  Žďár JH18,9918,7918,992015/10/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
85.  Křenovice CB--19,002017/09/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
86.  Přísečná BCK19,0018,8219,002016/09/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
87.  Křenovice BCB19,0317,5919,032016/09/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
88.  Plumlov PV17,0019,0819,082018/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
89.  Holubov CK--19,162017/09/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
90.  Benešova Hora PT18,9219,1919,192014/10/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
91.  Mydlovary ACB19,2319,1019,232014/10/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
92.  Lišov BCB--19,272017/09/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
93.  Rudolfov CB19,2819,0319,282015/10/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
94.  Dvorce TA19,2818,1719,282014/10/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
95.  Křenovice BCB18,8019,2919,292015/10/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
96.  Mydlovary CB19,4119,3019,412016/09/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
97.  Sedlec CB19,4118,9019,412015/10/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
98.  Slapy TA19,3519,4519,452013/10/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
99.  Sedlec CB19,5419,5119,542014/10/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
100.  Výškovice PT18,6819,5719,572014/10/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2008/06/07 Chlum 1, CK,
JČHL
2008/06/07 Chlum 2, CK,
JČHL
2009/06/13 Chlum 1, CK,
JČHL
2009/06/13 Chlum 2, CK,
JČHL
2010/06/05 Chlum, CK,
JČHL
2012/10/06 Chlum u Křemže, O pohár Chlum u Křemže
JČHL
2012/10/06 Chlum u Křemže, O pohár Chlum u Křemže
JČHL
2013/10/05 Chlum u Křemže, Finále JČHL
JČHL
2014/10/04 Chlum u Křemže, Finále JČHL
JČHL
2015/06/13 Sportovmí areal Cihelna, O putovní pohár sportovního arealu Cihelna
-
2015/10/03 Chlum u Křemže, Finále JČHL
JČHL
2016/06/11 Chlum u Křemže, O pohár, noční soutěž
ŠHL
2016/09/24 Chlum, O pohár
JČHL
2017/09/23 Chlum, O pohár
JČHL
2018/08/12 Chlum, O pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2018/09/22 Chlum, O pohár
JČHL
Kdy Kde Liga


Soutěže