Český Rudolec 2018 - O pohár starosty obce Český Rudolec

Liga: PLPU
Místo: Český Rudolec
Okres: Jindřichův Hradec
Kraj: Jihočeský
Kdy: 22. 09. 2018 13:00
Kontakt:   Ondřej Huml
Telefon:  607 184 413

Začátek rezervace: 09. 09. 2018 18:00
Konec rezervace: 22. 09. 2018 13:00
Začátek tipování:  22. 09. 2018 20:00
Konec hlasování: 22. 09. 2018 00:00
Zadal: Ondřej Pecha

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-cesky-rudolec-9363.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Žirovnice PEjakub
22Panské Dubenky JIVojta Šindelář
33Heřmaneč JHOndřej Pecha
44Český Rudolec JHOndřej Pecha
55Markvarec JHmartin pecha
66Počátky PEDominik Smetana
77Rybova Lhota TALukáš Kouba
88Strmilov JHOndřej Pecha
99Dolní Němčice JHMirek Havlík
1010Batelov JIMarek Kaňkovský
1111Libkova Voda PEVena Drahný
1212Blatnice TRSDH Blatnice
1313Cizkrajov JHbohuslav brůžek
1414Telč JIOndřej Huml
1515Dešná BJHAleš Coufal
1628Kaliště JIVojta Šindelář
1729Strachoňovice JIJiří Líčka ml.
1830Mysletice JIStanislav Dolský
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Strachoňovice JIJiří Líčka ml.
23Cizkrajov JHbohuslav brůžek
34Choustník TASabina Šimečková
45Lomnice nad Lužnicí JHKateřina Bočková
56Batelov JIPavla Kaňkovská
610Zdešov JHNikola Vašková


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Chotěmice TA16,7216,5416,722019/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Krotějov sportTA16,7615,9716,762019/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Nevcehle JI16,8816,4316,882019/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Sedlatice AJI17,1416,5717,142019/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Sedlatice AJI16,8017,4117,412016/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  - Zdakarus-17,6517,3417,652019/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Bohdalín PE17,6717,0017,672016/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Markvarec JH17,6916,9917,692019/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Český Rudolec JH16,9817,7917,792019/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Dolní Němčice JH--17,812018/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Český Rudolec JH--17,832018/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Sedlejov JI17,8117,8917,892019/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Mysletice JI17,9317,7317,932019/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Sedlatice BJI17,9317,6517,932019/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Mysletice JI17,8618,0118,012017/06/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Heřmaneč JH18,2018,1818,202016/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Heřmaneč JH17,8818,2718,272019/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Kamenice nad Lipou PE17,0518,2918,292016/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Dolní Němčice JH18,3217,8718,322019/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Markvarec JH--18,332018/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Žirovnice PE18,3518,1318,352017/06/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Mysletice JI--18,432018/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Drunče JH18,4918,2118,492016/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Český Rudolec JH18,6018,2018,602016/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Strmilov JH18,7118,3818,712016/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Žirovnice PE18,2718,7218,722016/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Žirovnice PE--18,772018/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Nevcehle JI18,7717,6118,772016/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Božejovice TA17,8518,7918,792019/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Krasonice JI18,8218,0718,822016/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Strachoňovice JI18,7018,9218,922019/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Cizkrajov JH--18,922018/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Heřmaneč JH--19,012018/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Libkova Voda PE--19,052018/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Libkova Voda PE19,3619,3419,362016/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Lásenice JH19,3619,2519,362019/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Milíčov JI19,0419,3819,382019/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Batelov JI18,4519,5419,542019/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Batelov JI19,5817,8519,582016/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Heřmaneč JH19,6418,6819,642017/06/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Markvarec JH19,6619,4419,662017/06/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Žirovnice PE17,7519,7719,772019/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Božejovice TA19,8719,5719,872017/06/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Skrýchov u Malšic TA17,3819,9719,972019/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Kaliště JI19,6920,2320,232017/06/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Rynárec PE20,1720,2820,282017/06/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Sedlatice BJI--20,332018/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Markvarec JH20,3818,3920,382016/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Božejovice TA20,7019,6020,702016/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Bílý Kámen JI20,8720,8320,872016/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Krahulčí JI20,9520,5820,952016/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Kaliště JI--21,442018/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Panské Dubenky JI21,2421,4621,462019/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Rynárec PE--21,822018/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Rynárec PE21,9819,0421,982019/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Počátky PE--22,212018/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Bílý Kámen JI22,2121,3422,212017/06/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Strachoňovice JI--23,072018/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Střížov JI23,3217,3623,322016/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Batelov JI17,7524,0224,022017/06/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Strmilov JH--24,412018/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
62.  Dolní Němčice BJH24,5916,6924,592016/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
63.  Panské Dubenky JI--26,182018/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
64.  Rohovka PE21,3227,0227,022017/06/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
65.  Batelov JI--33,592018/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
66.  Kaliště JI40,3640,4140,412016/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
67.  Rohovka PE21,2142,3842,382016/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
68.  Strachoňovice JI56,3360,3760,372017/06/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
69.  Sedlatice AJI--NP2018/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
70.  Sedlatice BJINPNPNP2016/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
71.  Libkova Voda PENPNPNP2019/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
72.  Český Rudolec JHNPNPNP2017/06/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
73.  Kamenice nad Lipou PENPNPNP2017/06/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
74.  Libkova Voda PENPNPNP2017/06/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
75.  Kamenice nad Lipou BPE--NP2018/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
76.  Žďár BJHNPNPNP2016/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
77.  Milíčov JINPNPNP2016/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
78.  Choustník TANPNPNP2019/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
79.  Strmilov JHNPNPNP2017/06/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
80.  Strmilov JHNPNPNP2019/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
81.  Mysletice JINPNPNP2016/07/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
82.  Počátky PENPNPNP2019/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2001/06/23 Český Rudolec, JH,
JČHL
2004/12/04 Český Rudolec, JH, Mikulášská soutěž
FSCR
2013/05/04 Č. Rudolec, hasičský areál, X. ročník soutěže O pohár starosty obce Č. Rudolec
-
2013/12/07 Český Rudolec, IX. ročník Mikulášské soutěže v požárním útoku
-
2014/04/26 Český Rudolec - čistička, O pohár starosty obce Český Rudolec
-
2014/12/06 X. ročník Mikulášské soutěže, Náves před kulturním domem
-
2015/12/05 Český Rudolec, XI. ročník Mikulášské soutěže 2015
-
2016/07/16 Český Rudolec, O pohár SDH, 3B úzké, sklopky
PLPU
2016/12/03 Český Rudolec, XII. ročník Mikulášské soutěže v požárním útoku
-
2017/06/03 Český Rudolec, O pohár SDH, 3B úzké
PLPU
2017/12/02 Český Rudolec, XIII. ročník Mikulášské soutěže v požárním útoku
-
2018/09/22 Český Rudolec, O pohár starosty obce Český Rudolec
PLPU
2018/12/08 Český Rudolec, XIV. ročník Mikulášské soutěže v požárním útoku
-
2019/09/21 Český Rudolec, O pohár starosty obce Český Rudolec
PLPU
2019/12/07 Český Rudolec, XV. ročník Mikulášské soutěže v požárním útoku
-
Kdy Kde Liga


Soutěže