Český Rudolec 2015 - XI. ročník Mikulášské soutěže 2015

Liga: -
Místo: Český Rudolec
Okres: Jindřichův Hradec
Kraj: Jihočeský
Kdy: 05. 12. 2015 09:30
Kontakt:   Huml Ondřej, SDH Český Rudolec
Telefon:  +420 607 184 413

Začátek rezervace: 28. 09. 2015 20:00
Konec rezervace: 01. 12. 2015 20:00
Začátek tipování:  05. 12. 2015 20:00
Konec hlasování: 05. 12. 2015 00:00
Zadal: Ondřej Huml

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  https://www.facebook.com/SDH-%C4%8Cesk%C3%BD-Rudolec-385680918592/timeline/

Poznámka pořadatele

Sbor dobrovolných hasičů Český Rudolec

Nositel vyznamenání “ Za mimořádné zásluhy “

 

si Vás dovoluje pozvat na

 

XI. ročník Mikulášské soutěže v požárním útoku

 

Termín konání: 5. prosince 2015

Místo konání: náves u kulturního domu

 

 

  • Kategorie: muži 2B

                       ženy 2B

                 

 

 

  • Příjezd do 9:00 hod.
  • Zahájení v 9:30 hod.
  • Startovné: 200,-Kč
  • Startovní pořadí je společné muži a ženy.
  • Dle pravidel Open ligy
  • Sklopné terče, elektrická časomíra
  • Soutěže se mohou zúčastnit pouze družstva která se rezervují na www.firesport.cz kapacita je omezena na 101 soutěžních družtev mužu/žen
  • Internetový přihlašování končí 1.prosince 2015
  • Možnost půjčení 2 soutěžících z cizího soutěžního družstva
  • Možnost zamluvení startovního pořadí na www.firesport.cz nebo na facebooku 
  • Celá dráha na asfaltu – povrch dle počasí
  • !!!!! Pozor důležité upozornění. Vzhledem k velkému počtu soutěžních družstev jsme se rozhodli na letošní Mikulášské hasičské soutěži postavit dvě základny (stejně jako je tomu na soutěži v Širokém Dole) a zkrátit náběh k základnám na 7 metrů. Důvodem je abychom celou soutěž urychlili a měli nějakou případnou časovou rezervu před setměním kdyby náhodou něco neklapalo tak jak má. Děkujeme za pochopení a prosíme družstva aby se na soutěž dostavila v čas. Start prvního družstva v 9:30

 

 

 

 

  • Pro prvních pět družstev poháry, finanční ceny a věcné ceny.
  • Po celou dobu soutěže zajištěno občerstvení.
  • Teplý čaj po celou dobu soutěže zdarma.
  • Možnost převlečení družstev v teple a suchu 
  • Projekce ve vyhřátém kulturním domě 
  • Po ukončení soutěže bude následovat posezení v kulturním domě kam jsou všichni srdečně zváni.

 

 

Kontakt: Huml Ondřej 607 184 413 

 


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-cesky-rudolec-7130.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Dvorce mužiTAOndřej Huml
22Horní Pole mužiJHOndřej Huml
33Žirovnice A mužiPEOndřej Huml
44Heřmaneč mužiJHOndřej Huml
55Tučapy mužiTAOndřej Huml
66Valtínov mužiJHOndřej Huml
77Kamenice nad Lipou mužiPEOndřej Huml
88Rohovka mužiPEOndřej Huml
99Kaliště mužiPEOndřej Huml
1010Dvorce ženyTAOndřej Huml
1111Markvarec mužiJHOndřej Huml
1212Horní Meziříčko mužiJHOndřej Huml
1313Slapy A mužiTAOndřej Huml
1414Panské Dubenky mužiJIOndřej Huml
1515Ústrašice mužiTAOndřej Huml
1616Střížov mužiJIOndřej Huml
1717Police mužiTROndřej Huml
1818Žirovnice B mužiPEOndřej Huml
1919Slavošovice mužiCBOndřej Huml
2020Český Rudolec mužiJHOndřej Huml
2121Dolní Žďár mužiJHOndřej Huml
2222Ústrašice ženyTAOndřej Huml
2323Slapy B mužiTAOndřej Huml
2424Polště mužiJHVojtěch Písař
2525Plešovice CKMiroslav Marek
2626Lanšperk ženyUOOndřej Huml
2727Chválkov PEPavlína Jirků
2828Chlum u Třeboně ženyJHPetr Belanský
2929Nová Včelnice JHPavlína Jirků
3030Stříbřec JHLáďa Frantík
3131Dešná BJHAleš Coufal
3232Zdešov ženyJHIvana Procházková
3333Mydlovary ženyCBLucie Vlasáková
3434Chlum u Třeboně mužiJHPetr Belanský
3535Petrovice BTRJakub Jeřábek
3636Kostníky TRAleš Coufal
3737Zahrádky JHLuděk Brtník
3838Hornice TRAleš Bobu
3939Zhoř u Tábora mužiTAMartin
4040Lomnice nad Lužnicí ŽenyJHKristýna Svobodová
4141Mysletice JIStanislav Dolský
4242Kostníky ženyTRAleš Coufal
4343Mladoňovice TRAleš Daňhel
4444Chýnov muži TAJan Kainráth
4546Stajka JHPetr Lepič
4647Budišov ženyTRŽaneta Slabá
4748Kájov CKmartin rady
4849Chotěmice mužiTAPatrik Baláž
4950Lom mužiTATomáš Novák
5051Cizkrajov JHMartin Vaverka
5152Lhotice TRLaďa Jánský
5254Roseč JHJan Šachl
5355Výčapy ženyTRMichal Svoboda
5456Želetava TRPavel Kos
5557Libkova Voda PEVena Drahný
5658Chotěmice ženyTAPatrik Baláž
5759Branice MilenovicePIOndřej Tušek
5860Roseč JHJan Šachl
5961Batelov JIMarek Kaňkovský
6062Dalovy MužiBNRoman Chomicky
6163Nová Ves JIEliška Nikodýmová
6264Litovany TRTomáš Juřena
6365Strmilov JHLuboš Paulus
6466Lanšperk UOJiri Prazsky
6567Chlum Chlum BCKPavel Petrovič
6668Krasonice JILukáš Pivonka
6769Strachoňovice ŽenyJIJiří Líčka
6870Drunče MužiJHJiří Melecký
6972Kunžak JHVlastimil Marek
7075Radonín TRViktorie Vidláková
7176Jakubov u Moravských Budějovic ženyTRVendula Vejmelkova
7279Kojatice TRSDH Kojatice
7380Drahňovice BNDaniel Košata
7481Hosín CBStanda Hrubeš
7582Třebelovice TRJosef Bulíček
7683Štítary mužiDOPetr Lešek
7784Bohdalín PELukáš Přibyl
7885Rosice mužiCRMartin Šach
7986Bačice ženyTRPetra Mezírková
8087Chotýčany CBJiri Prazsky
8190Benešova Hora PTLada Firesport
8291Olešná HBPavel Kos
8392Příložany TRMichal Machálek
8493Jaronice CBJosef Dráb
8594Srubec CBjan ehl
8695Branice MilenovicePIOndřej Tušek
8798Želeč MuziTAOndřej Huml
88100Hrdějovice ŽenyCBJiri Prazsky
89101Zliv ACBJan Dvořák


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Mladoňovice TR--14,222016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Krasonice JI--14,382019/12/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Mladoňovice TR--14,472015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Krotějov TA--14,512016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Kamenice nad Lipou PE--14,622019/12/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Želetava TR--14,632016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Dešná BJH--14,702019/12/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Štítary ADO--14,752019/12/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Mysletice JI--14,832019/12/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Libkova Voda PE--14,952019/12/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Olešná HB--15,012015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Litovany TR--15,072015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Chotěmice TA--15,092019/12/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Želetava TR--15,142015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Litovany TR--15,222016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Vranovice PB--15,312016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Budeč JH--15,312019/12/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Heřmaneč JH--15,492015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Police TR--15,502019/12/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Želetava TR--15,622019/12/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Český Rudolec JH--15,652016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Sedlčany PB--15,672019/12/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Chotěmice TA--15,672015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Zliv ACB--15,722015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Petrovice BTR--15,732015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Drunče JH--15,802016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Branice - MilenovicePI--15,812015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Dehtín KT--15,832019/12/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Markvarec JH--15,892016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Černín ZN--15,952016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Markvarec JH--16,102019/12/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Černín ZN--16,112019/12/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Police TR--16,192016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Štítary DO--16,322016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Lanšperk UO--16,352015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Lanšperk UO--16,382019/12/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Drahňovice BN--16,482015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Rybova Lhota TA--16,522019/12/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Nová Ves JI--16,542015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Věž HB--16,562019/12/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Lhotice TR--16,662015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Dešná BJH--16,722015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Chlum BCK--16,772015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Zdešov JH--16,832016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Tučapy TA--16,842015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Heřmaneč JH--16,942016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Dolní Dobrouč UO--17,112019/12/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Plešovice CK--17,122015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Kojatice TR--17,142016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Rohovka PE--17,202016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Grešlové Mýto ZN--17,232019/12/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Police TR--17,242015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Slavošovice CB--17,272019/12/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Strmilov JH--17,312016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Chválkov PE--17,332015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Nová Ves JI--17,462016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Zhoř u Tábora TA--17,472019/12/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Žirovnice PE--17,542019/12/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Choustník TA--17,562019/12/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Strmilov JH--17,662019/12/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Zhoř u Tábora TA--17,692016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Horní Meziříčko JH--17,792015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Kostníky TR--17,822016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Žirovnice PE--17,842016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Rybova Lhota TA--18,062016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Valtínov JH--18,092015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Mochtín #20centimeterKT--18,122019/12/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Tučapy TA--18,212016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Panské Dubenky JI--18,352015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Tučapy TA--18,352019/12/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
71.  Stajka JH--18,412015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
72.  Cizkrajov JH--18,522016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
73.  Černovír UO--18,552019/12/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
74.  Rohovka PE--18,552015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
75.  Ústrašice TA--18,602016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
76.  Světlá nad Sázavou AHB--18,632019/12/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
77.  Peč JH--18,772019/12/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
78.  Střížov CB--18,802019/12/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
79.  Roseč JH--18,822015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
80.  Jakubov u Moravských Budějovic TR--18,852019/12/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
81.  Český Rudolec JH--18,892019/12/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
82.  Kaliště PE--18,922015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
83.  Roseč JH--19,002016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
84.  Plešovice CK--19,032016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
85.  Kaliště JI--19,062019/12/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
86.  Chválkov BPE--19,102016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
87.  Rosice CR--19,132015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
88.  Panské Dubenky JI--19,212016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
89.  Zliv BCB--19,272016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
90.  Stachy PT--19,362019/12/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
91.  Štítary BDO--19,382019/12/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
92.  Kojatice TR--19,482015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
93.  Stříbřec JH--19,632015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
94.  Stříbřec JH--19,712016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
95.  Libkova Voda PE--19,752016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
96.  Telč JI--19,842016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
97.  Petrovice TR--19,912019/12/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
98.  Chlum u Třeboně JH--19,942015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
99.  Stajka JH--20,152016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
100.  Cizkrajov JH--20,182015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Jakubov u Moravských Budějovic TR--17,452015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Nová Včelnice JH--18,062016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Ústrašice TA--18,202016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Radonín TR--18,362019/12/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Slapy TA--18,432019/12/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Slapy TA18,1618,7018,702019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Radonín TR--18,762016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Budišov TR--18,922015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Nová Včelnice JH--18,982018/09/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  - Mělník Blata---19,022019/12/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Budišov TR--19,372016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Dolní Cerekev JI--19,402019/12/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Strachoňovice JI19,4519,4519,452019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Štítary DO--19,612019/12/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Nová Včelnice JH19,7818,9019,782019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Hrdějovice CB--19,882016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Zajíčkov PE19,6020,1620,162019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Chotěmice TA--20,392015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Mydlovary CB--20,742016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Kamenice nad Lipou APE20,7419,3020,742016/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Jakubov u Moravských Budějovic TR--20,842016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Mydlovary CB--20,982015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Boršov JI--21,042016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Strachoňovice JI--21,152015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Zdešov JH--21,192018/09/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Zajíčkov PE21,2420,7321,242016/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Boršov JI21,3919,4421,392019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Zdešov JH--21,482019/12/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Lanšperk UO--21,502015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Strachoňovice AJI--21,662016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Zdešov JH22,2220,2422,222019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Zdešov JH--22,302015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Strachoňovice JI20,1122,3522,352016/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Batelov JI19,4322,3622,362019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Choustník TA--22,592019/12/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Strachoňovice JI--22,642018/09/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Kamenice nad Lipou BPE21,7922,9622,962016/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Chlum u Třeboně JH--23,592015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Nová Včelnice JH--23,872019/12/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Nová Včelnice JH18,0824,0424,042016/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Strachoňovice BJI--24,192016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Stříbřec JH--24,302019/12/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Zdešov JH--24,372016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Cizkrajov JH--24,772018/09/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  * Dvorce-17,8224,8724,872016/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Nová Včelnice JH19,2524,8924,892017/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Sedlejov JI25,0420,5325,042019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Kostníky TR--25,242015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Hamr JH--25,562019/12/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Choustník TA21,1826,5826,582019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Choustník TA--27,432018/09/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Nová Včelnice JH--28,072015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Chválkov PE27,6528,1628,162017/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Strachoňovice JI--29,672019/12/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Strachoňovice JI32,1832,0432,182017/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Kaliště JI--39,592019/12/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Dolní Žďár JH--73,502016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Kostníky TR--NP2016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Dolní Cerekev JINPNPNP2019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Zhoř u Tábora TA--NP2019/12/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Boršov JI--NP2019/12/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Lanšperk UO--NP2016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Hrdějovice CB--NP2019/12/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Chlum u Třeboně JH--NP2016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Budišov TR--NP2019/12/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Batelov JI--NP2018/09/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Štítary DO--NP2016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Dvorce JH--NP2015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Bačice TR--NP2019/12/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Ústrašice TA--NP2015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
71.  Lomnice nad Lužnicí JH--DSQ2018/09/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
72.  Lásenice JHDSQDSQDSQ2019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2001/06/23 Český Rudolec, JH,
JČHL
2004/12/04 Český Rudolec, JH, Mikulášská soutěž
FSCR
2013/05/04 Č. Rudolec, hasičský areál, X. ročník soutěže O pohár starosty obce Č. Rudolec
-
2013/12/07 Český Rudolec, IX. ročník Mikulášské soutěže v požárním útoku
-
2014/04/26 Český Rudolec - čistička, O pohár starosty obce Český Rudolec
-
2014/12/06 X. ročník Mikulášské soutěže, Náves před kulturním domem
-
2015/12/05 Český Rudolec, XI. ročník Mikulášské soutěže 2015
-
2016/07/16 Český Rudolec, O pohár SDH, 3B úzké, sklopky
PLPU
2016/12/03 Český Rudolec, XII. ročník Mikulášské soutěže v požárním útoku
-
2017/06/03 Český Rudolec, O pohár SDH, 3B úzké
PLPU
2017/12/02 Český Rudolec, XIII. ročník Mikulášské soutěže v požárním útoku
-
2018/09/22 Český Rudolec, O pohár starosty obce Český Rudolec
PLPU
2018/12/08 Český Rudolec, XIV. ročník Mikulášské soutěže v požárním útoku
-
2019/09/21 Český Rudolec, O pohár starosty obce Český Rudolec
PLPU
2019/12/07 Český Rudolec, XV. ročník Mikulášské soutěže v požárním útoku
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2020/02/08 Nevřeň, Zimní pohár
-
2020/05/01 Hřiště TJ Sokol Závada, Denní hasičská soutěž
-
2020/05/02 Poděvousy fotbalové hřiště, Treninkový kemp
-
2020/05/02 Pasečnice-hřiště pod hospodou, III. ROČNÍK MEMORIÁLU FRANTIŠKA SVOBODY
-
2020/05/03 Poděvousy fotbalové hřiště, Memoriál Jirky Posledního
-
2020/05/23 Vranovice cvičiště, O pohár starostky obce, play-off, 2B
-
2020/05/30 Fotbalové hřiště Újezd, Memoriál Jiřího Kohela 2B
-
2020/06/05 Provodovice, Noční soutěž O pohár SDH Provodovice
-
2020/07/10 Hřiště TJ Sokol Závada, Noční hasičská soutěž
-
2020/08/14 Kozmice (OP) ,hřiště TJ Sokol, XXVI ročník noční soutěže-XXIV Memoriál F.Hanzlíka
-
2020/08/16 Hasičský areál,hřiště TJ Sokol, 3.ročník Memoriál Alfonse Rončky, 12.kolo MSP 2020
-
2020/09/04 Areal SDH Podhradní Lhota, Noční soutěž Podhradní Lhota
-
2020/09/19 Šaratice, O putovní pohár starosty a velitele SDH 2B
-
Kdy Kde Liga