Český Rudolec 2018 - XIV. ročník Mikulášské soutěže v požárním útoku

Liga: -
Místo: Český Rudolec
Okres: Jindřichův Hradec
Kraj: Jihočeský
Kdy: 08. 12. 2018 09:00
Kontakt:   Ondřej Huml
Telefon:  607184413

Začátek rezervace: 28. 10. 2018 18:00
Konec rezervace: 25. 11. 2018 23:59
Začátek tipování:  08. 12. 2018 20:00
Konec hlasování: 08. 12. 2018 00:00
Zadal: Ondřej Huml

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  https://www.facebook.com/SDH-%C4%8Cesk%C3%BD-Rudolec-385680918592/

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

Sbor dobrovolných hasičů Český Rudolec

si Vás dovoluje pozvat na

XIV ročník Mikulášské soutěže v požárním útoku

Termín konání: 8. prosince 2018

Místo konání: náves u kulturního domu

Příjezd do 9:00 hod.
Zahájení v 9:30 hod.
Muži/Ženy 2B

 


Soutěže se mohou zúčastnit pouze družstva, která se zarezervují na firesport.cz a odešlou startovné do neděle 25. 11. 2018 na níže uvedené č. ú.
!!!Startovné: 500,-Kč (200,-Kč se bude vracet na místě v hotovosti) za jeden registrovaný tým poslat nejpozději do neděle 25. 11. 2018 na účet 0282914133/0800. Do poznámky pro příjemce uveďte: název týmu, muži/ženy a kontaktní tel. číslo na které vám formou sms potvrdíme přijetí platby. Př: (SDH Český Rudolec – muži tel 123456789) Týmy, které do 25. 11. 2018 nezaplatí startovné, budou automaticky ze startovní listiny vyškrtnuty. V případě neúčasti v soutěži celá částka propadá ve prospěch pořadatele.
Startovní listina je společná muži/ženy a omezena pro 110 soutěžních družstev. Po ukončení rezervace je startovní pořadí neměnné!

 

 

Sklopné terče, elektrická časomíra SDH Strmilov
Internetové přihlašování končí 25. 11. 2018
Pravidla dle PLPU
Možnost zapůjčení 2 soutěžících z cizího soutěžního družstva
Doba přípravy na základně 3 min.
Celá dráha na asfaltu – povrch dle počasí 
Startuje se ze dvou základen + zkrácený náběh (7m)
Pro prvních pět družstev poháry v mužské i ženské kategorii, nejlepší proudař/ka
Po celou dobu soutěže zajištěno občerstvení.
Teplý čaj po celou dobu soutěže zdarma.
Možnost převlečení družstev v teple a suchu 
Projekce ve vyhřátém kulturním domě 
Po ukončení soutěže bude následovat posezení v kulturním domě, kam jsou všichni srdečně zváni.

 

!!! Prvních 10 týmů mužů a 5 týmů žen z minulého ročníku má možnost volby startovního pořadí před zahájením oficiální rezervace!!!

Kontakt: Huml Ondřej 607 184 413


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-cesky-rudolec-10000.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Kamenice nad Lipou mužiPEOndřej Huml
22Kostníky ženyTRDankaKa
33Ústrašice ženyTAOndřej Huml
44Žirovnice PEPetr Volavka
55Bačice ženyTROndřej Huml
66Markvarec mužiJHOndřej Huml
77Mysletice mužiJIOndřej Huml
88Český Rudolec mužiJHOndřej Huml
99Heřmaneč mužiJHOndřej Huml
1010Slapy mužiTAOndřej Huml
1111Drunče mužiJHOndřej Huml
1212Krasonice mužiJIOndřej Huml
1313Černín MuziZNOndřej Huml
1414Chotěmice mužiTAOndřej Huml
1515Chotýčany mužiCBOndřej Huml
1616Slavošovice CBOndřej Steinhäusl
1717Panské Dubenky JIPetr Volavka
1818Lodhéřov JHPetr Hronza
1919Studená JHVojtěch Doležel
2020Dešná MuzuJHOndřej Huml
2121Bechov mužiMBTadeáš Odstrčilík
2222Štítary ženyDOOndřej Huml
2323Horní Meziříčko JHLukáš Brtník
2424Mladoňovice MužiTROndřej Huml
2525Zdešov ženyJHOndřej Huml
2626Lanšperk mužiUOOndřej Huml
2727Kaliště JIVlastimil Kovar
2828Kostníky Muži TRRadek Kantner
2929Rybova Lhota TALukáš Kouba
3030Bechov ženyMBTadeáš Odstrčilík
3131Zajíčkov PEMichaela Hejdová
3232Horní Meziříčko JHLukáš Brtník
3333Čikov TRMilan Prochazka
3434Hrdějovice ŽenyCBSilvie Gërvalla
3535Ústrašice TAFrantišek Ježek
3636Krotějov SportTADavid Kozel
3737Štítary muži, ADOMiroslav Žáček
3838Dolní Dobrouč UOAleš Hrdina
3939Litovany mužiTROndřej Huml
4040Police TRPavel
4141Ústrašice TALukáš Kouba
4242Přídolí CKDaniela Krulická
4343Petrovice BTRMartin Caha
4444Vlkovice CBSilvie Gërvalla
4545Chválkov ŽenyPEBarbora Michalová
4646Rohovka PEJan Štětka
4747Polště JHJirka Písař
4848Štítary Muži BDOMiroslav Žáček
4949Horní Pole JHMiroslav Švehla
5050Čechtín TRMarek Vaněk
5151Rácovice TROndřej Šťastný
5252Dolní Žďár ŽenyJHMichaela Nováková
5353Budišov TRMarek Vaněk
5454Ledenice CBKuba Kohoutek
5555Horní Pole Ženy JHMiroslav Švehla
5656Roseč JHJan Šachl
5757Prosetín CRMates
5858Želetava TRPavel Kos
5959Zliv CBJan Dvořák
6060Višňová JHAleš
6161Třebelovice TRJosef Bulíček
6262Lesná ZNLuboš Svoboda
6363Jakubov u Moravských Budějovic ženyTRVendula Vejmelkova
6464Zdislavice BNTomáš Švec
6565Benešova Hora PTVladimír Jírovec
6666Libkova Voda PEVena Drahný
6767Nová Včelnice JHPavlína Jirků
6868Budeč mužiJHMatěj Šmahel
6969Zdislavice ženyBNMarie Kotová
7070Menhartice TRJosef Bulíček
7171Strachoňovice ženyJIJiří Líčka
7272Mladoňovice TRPavel Urbánek
7373Choustník TADavid Dvořák
7474Věž HBMartin Bárta
7575Hodov TRSDH Hodov
7676Lesná MužiTROndřej Huml
7777Nová Ves JIVojtěch Houdek
7878Trnava TRJakub Halouzka
7979Malšice TAFrantišek Kučera
8080Malšice TAmarcela kupková
8181Dolní Němčice JHMirek Havlík
8282Plešovice CKAntonín Haniš
8383Počátky PEDominik Smetana
8484Boršov JihlavaJIJan Pech
8585Želeč TAJakub Houdek
8686Zahorčice STMilan Přibyl
8787Daměnice BNMilan Koubík
8888Žďár nad Sázavou 1 Nové VeselíZROndřej Huml
8989Chotýčany CBLukáš Niedl


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Mladoňovice TR--14,222016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Mladoňovice TR--14,472015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Krotějov TA--14,512016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Želetava TR--14,632016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Olešná HB--15,012015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Litovany TR--15,072015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Želetava TR--15,142015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Litovany TR--15,222016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Vranovice PB--15,312016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Heřmaneč JH--15,492015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Český Rudolec JH--15,652016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Chotěmice TA--15,672015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Zliv ACB--15,722015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Petrovice BTR--15,732015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Drunče JH--15,802016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Branice - MilenovicePI--15,812015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Markvarec JH--15,892016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Černín ZN--15,952016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Police TR--16,192016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Štítary DO--16,322016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Lanšperk UO--16,352015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Drahňovice BN--16,482015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Nová Ves JI--16,542015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Lhotice TR--16,662015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Dešná BJH--16,722015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Chlum BCK--16,772015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Zdešov JH--16,832016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Tučapy TA--16,842015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Heřmaneč JH--16,942016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Plešovice CK--17,122015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Kojatice TR--17,142016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Rohovka PE--17,202016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Police TR--17,242015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Strmilov JH--17,312016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Chválkov PE--17,332015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Nová Ves JI--17,462016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Zhoř u Tábora TA--17,692016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Horní Meziříčko JH--17,792015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Kostníky TR--17,822016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Žirovnice PE--17,842016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Rybova Lhota TA--18,062016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Valtínov JH--18,092015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Tučapy TA--18,212016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Panské Dubenky JI--18,352015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Stajka JH--18,412015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Cizkrajov JH--18,522016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Rohovka PE--18,552015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Ústrašice TA--18,602016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Roseč JH--18,822015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Kaliště PE--18,922015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Roseč JH--19,002016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Plešovice CK--19,032016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Chválkov BPE--19,102016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Rosice CR--19,132015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Panské Dubenky JI--19,212016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Zliv BCB--19,272016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Kojatice TR--19,482015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Stříbřec JH--19,632015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Stříbřec JH--19,712016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Libkova Voda PE--19,752016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Telč JI--19,842016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Chlum u Třeboně JH--19,942015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Stajka JH--20,152016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Cizkrajov JH--20,182015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Slavošovice CB--20,262015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Třebelovice TR--20,292015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Chotýčany CB--20,592015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Slapy BTA--21,052015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Slapy ATA--21,082015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Boršov JI--21,562016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
71.  Polště JH--21,822015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
72.  Studená JH--21,942016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
73.  Novosedly nad Nežárkou JH--22,012016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
74.  Kunžak JH--22,122015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
75.  Kaliště JI--22,512016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
76.  Ústrašice TA--22,632015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
77.  Chotýčany CB--23,402016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
78.  Kostníky TR--23,442015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
79.  Hodov TR--23,602016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
80.  Žirovnice APE--24,012015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
81.  Lodhéřov JH--25,542016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
82.  Dolní Žďár JH--26,302016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
83.  Drunče JH--26,842015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
84.  Strmilov JH--30,202015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
85.  Horní Pole JH--30,882016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
86.  Dolní Žďár JH--32,692015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
87.  Horní Pole JH--35,322015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
88.  Petrovice BTR--NP2016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
89.  Bohdalín PE--NP2015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
90.  Bílý Potok JE--NP2016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
91.  Zahrádky JH--NP2015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
92.  Krasonice JI--NP2016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
93.  Zliv ACB--NP2016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
94.  Choltice PA--NP2016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
95.  Zhoř u Tábora TA--NP2015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
96.  Žirovnice BPE--NP2015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
97.  Krasonice JI--NP2015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
98.  Želeč TA--NP2016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
99.  Drahňovice BN--NP2016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
100.  Libkova Voda PE--NP2015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Jakubov u Moravských Budějovic TR--17,452015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Nová Včelnice JH--18,062016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Ústrašice TA--18,202016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Radonín TR--18,762016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Budišov TR--18,922015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Nová Včelnice JH--18,982018/09/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Budišov TR--19,372016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Hrdějovice CB--19,882016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Chotěmice TA--20,392015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Mydlovary CB--20,742016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Kamenice nad Lipou APE20,7419,3020,742016/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Jakubov u Moravských Budějovic TR--20,842016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Mydlovary CB--20,982015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Boršov JI--21,042016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Strachoňovice JI--21,152015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Zdešov JH--21,192018/09/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Zajíčkov PE21,2420,7321,242016/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Lanšperk UO--21,502015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Strachoňovice AJI--21,662016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Zdešov JH--22,302015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Strachoňovice JI20,1122,3522,352016/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Strachoňovice JI--22,642018/09/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Kamenice nad Lipou BPE21,7922,9622,962016/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Chlum u Třeboně JH--23,592015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Nová Včelnice JH18,0824,0424,042016/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Strachoňovice BJI--24,192016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Zdešov JH--24,372016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Cizkrajov JH--24,772018/09/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  * Dvorce-17,8224,8724,872016/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Nová Včelnice JH19,2524,8924,892017/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Kostníky TR--25,242015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Choustník TA--27,432018/09/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Nová Včelnice JH--28,072015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Chválkov PE27,6528,1628,162017/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Strachoňovice JI32,1832,0432,182017/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Dolní Žďár JH--73,502016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Lanšperk UO--NP2016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Chlum u Třeboně JH--NP2016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Batelov JI--NP2018/09/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Štítary DO--NP2016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Dvorce JH--NP2015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Ústrašice TA--NP2015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Kostníky TR--NP2016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Lomnice nad Lužnicí JH--DSQ2018/09/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2001/06/23 Český Rudolec, JH,
JČHL
2004/12/04 Český Rudolec, JH, Mikulášská soutěž
FSCR
2013/05/04 Č. Rudolec, hasičský areál, X. ročník soutěže O pohár starosty obce Č. Rudolec
-
2013/12/07 Český Rudolec, IX. ročník Mikulášské soutěže v požárním útoku
-
2014/04/26 Český Rudolec - čistička, O pohár starosty obce Český Rudolec
-
2014/12/06 X. ročník Mikulášské soutěže, Náves před kulturním domem
-
2015/12/05 Český Rudolec, XI. ročník Mikulášské soutěže 2015
-
2016/07/16 Český Rudolec, O pohár SDH, 3B úzké, sklopky
PLPU
2016/12/03 Český Rudolec, XII. ročník Mikulášské soutěže v požárním útoku
-
2017/06/03 Český Rudolec, O pohár SDH, 3B úzké
PLPU
2017/12/02 Český Rudolec, XIII. ročník Mikulášské soutěže v požárním útoku
-
2018/09/22 Český Rudolec, O pohár starosty obce Český Rudolec
PLPU
2018/12/08 Český Rudolec, XIV. ročník Mikulášské soutěže v požárním útoku
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2018/11/24 hřiště Vrbětice, Čertovské Vrbětice 2018
-
2018/12/08 Český Rudolec, XIV. ročník Mikulášské soutěže v požárním útoku
-
2018/12/15 Kuřim, parkoviště u TOS Kuřim, O VÁNOČNÍHO KAPRA SDH KUŘIM
-
2018/12/15 Prosetín - fotbalové hřiště, O vánočního kapra - 6. ročník soutěže v PÚ na 2B
-
2019/06/22 Knínice, hřiště, O pohár vedoucího mládeže SDH Knínice
-
Kdy Kde Liga