Čeperka, sportovní areál 2019 - III.kolo LPO - Čeperka

Liga: LPO
Místo: Čeperka
Okres: Pardubice
Kraj: Pardubický
Kdy: 25. 05. 2019 10:00
Kontakt:   SDH Čeperka
Telefon: 

Začátek rezervace: 25. 05. 2019 10:00
Konec rezervace: 25. 05. 2019 10:00
Začátek tipování:  25. 05. 2019 20:00
Konec hlasování: 25. 05. 2019 00:00
Zadal: Leoš Kříž

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-ceperka-10275.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina



Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Rohovládova Bělá PA16,9017,3717,372015/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Rokytno PA16,9517,4617,462015/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Libňatov TU18,0916,9918,092015/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Slepotice PA17,6518,2018,202017/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Holice PA17,5518,2518,252017/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Hrobice PA17,3618,2818,282016/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Rokytno PA17,9718,3818,382016/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Čeperka PA17,6818,9218,922017/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Slepotice PA18,4118,9618,962016/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Slepotice PA19,2818,6419,282018/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Kunětice PA18,8019,3119,312015/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Rokytno PA18,0919,5619,562017/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Slepotice PA19,5818,7319,582015/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Kunětice PA19,7419,8319,742016/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Hrobice ExplosiaPA18,7120,1120,112018/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Holice PA20,3420,4020,402015/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Čeperka PA21,4920,7221,492016/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Dubenec TU19,1721,7021,702017/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Čeperka PA21,7118,8221,712018/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Stéblová PA21,7421,7121,742016/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Hrobice PA19,8721,9821,982015/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Rohovládova Bělá PA22,0417,2322,042016/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Jevíčko SY21,8122,2322,232018/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Rohovládova Bělá PA22,4518,5822,452017/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Stéblová PA24,8422,3024,842018/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Kunětice PA25,4518,5725,452017/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Holice PA26,4524,0226,452016/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Stéblová PA26,4026,9326,932015/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Stéblová PA31,4431,5131,512017/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Smidary HK35,1719,2835,172015/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Smidary HK36,6436,7136,712016/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Holice PA39,0538,5239,052018/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Choltice PA63,7167,5367,532015/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Chrášťany LTNPNPNP2015/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Stradouň UO--NP2018/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Rohovládova Bělá PA--NP2018/05/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Jevíčko SYNPNPNP2017/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Hrobice PANPNPNP2017/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Libňatov TU--NP2016/05/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Čeperka PA23,0817,89NP2015/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2014/05/25 Sportovní areál obce Čeperka, 3. kolo LPO a 3. kolo Big Shock Cupu
-
2015/05/31 Čeperka, sportovní areál, 5.kolo LPO
LPO
2016/05/28 Čeperka, na hřišti, 4.kolo LPO
LPO
2017/05/27 Sportovní areál Čeperka, V. kolo LPO 2017
LPO
2018/05/26 Sportovní areál, Čeperka, III.kolo LPO 2018
LPO
2019/05/25 Čeperka, sportovní areál, III.kolo LPO - Čeperka
LPO
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/05/10 Slepotice, na koupališti, I. kolo LPO - Slepotice
LPO
2019/05/11 Svinčany, na hřišti, II.kolo LPO - Svinčany
LPO
2019/05/25 Čeperka, sportovní areál, III.kolo LPO - Čeperka
LPO
2019/05/26 Břehy, na hřišti, IV.kolo LPO - Břehy
LPO
2019/06/01 Rohovládova Bělá, na hřišti, V.kolo LPO - Rohovládova Bělá
LPO
2019/06/16 Moravany, u jezera, VI.kolo LPO - Moravany
LPO
2019/08/31 Slepotice, na koupališti, VII.kolo LPO - Slepotice
LPO
2019/09/21 Srch, fotbalové hřiště, VIII.kolo LPO - Srch
LPO
2019/09/22 Smidary, IX.kolo LPO - Smidary
LPO
2019/09/28 Rokytno, u Kačárny, X.kolo LPO - Rokytno
LPO
Kdy Kde Liga