Bystřička, hřiště U Lukášů 2024 - 17. ročník noční soutěže na Bystřičce

Liga: -
Místo: Bystřička
Okres: Vsetín
Kraj: Zlínský
Kdy: 02. 08. 2024 21:00
Kontakt:   Jakub Rudolecký
Telefon:  737653991

Začátek rezervace: 19. 07. 2024 18:00
Konec rezervace: 02. 08. 2024 16:00
Začátek tipování:  02. 08. 2024 20:00
Konec hlasování: 02. 08. 2024 00:00
Zadal: Kuba Rudolecký

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Veteran, Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  https://1url.cz/I1iPG

Poznámka pořadatele


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-bystricka-14320.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Velká (Hranice III) PRKuba Rudolecký
22Mikulůvka ŽenyVSKuba Rudolecký
33Bystřička VSKuba Rudolecký
44Leskovec VSKuba Rudolecký
55Podhradní Lhota MužiKMKuba Rudolecký
66Markvartovice ŽenyOPKuba Rudolecký
77Dolní Bečva ŽenyVSKuba Rudolecký
88Velká Lhota VSKuba Rudolecký
99Loučka Ženy AVSKuba Rudolecký
1010Markvartovice MužiOPKuba Rudolecký


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Petrovice TR--17,602004/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Plumlov PV--17,652004/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Žďár JH--18,082004/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Vacenovice HO--18,272004/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  nerozlišeno ---18,412004/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Petrov HO--18,422004/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Bašnice JC--18,472004/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Mniší NJ--18,522004/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Neplachovice OP--18,612004/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Litava BO--18,612004/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Krumsín PV--18,642004/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Výčapy TR--18,682004/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Mistřice UH--18,682004/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Velké Hoštice OP--18,982004/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Olšovec PR--19,052004/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Šarovy ZL--19,162004/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Vítonice KM--19,282004/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Paršovice PR--19,332004/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Letohrad - Jeleni UO--19,352004/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Úherce PS--19,452004/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Vlkoš HO--19,502004/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Rychlov KM--19,512004/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Prchalov NJ--19,682004/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Lešná VS--19,782004/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Pravčice KM--19,852004/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Trnov RK--19,982004/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Milenov PR--21,162004/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Seč CR--22,572004/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Opatovice PR--22,792004/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Mikulovice TR--23,172004/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Horní Radechová NA--29,662004/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Provodovice PR--37,922004/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Vacenovice BHO--NP2004/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Pustkovec OV--NP2004/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Babice VS--NP2004/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Radíkov PR--NP2004/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Radkova Lhota PR--NP2004/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Košatka FM--NP2004/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Svinov OV--NP2004/08/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2004/08/08 Babice, VS, O pohár starosty SDH Babice
EXČR
2012/08/10 Bystřička, Noční pohárová soutěž Bystřička
VHL
2012/08/10 Bystřička, Noční soutěž v Pú
VHL
2013/08/09 Bystřička, Noční pohárová soutěž- 2B
-
2014/08/08 Bystřička - Hřiště U Lukášů, Noční soutěž na 2b -Hřiště U Lukášů
-
2015/08/07 Hřiště U Lukášů, Noční - Bystřička na 2B
-
2017/08/04 Bystřička hřiště u Lukášů, Noční soutěž na 2B
-
2018/08/03 Bystřička - Hřiště u Lukášů, Noční pohárová soutěž na 2b
-
2019/08/02 Bystřička, hřiště U Lukášů, Noční soutěž Bystřička, 2B
-
2020/08/07 Bystřička, Noční soutěž Bystřička-2B-Sport klub U Lukášů
-
2023/08/04 Bystřička, hřiště U Lukášů, 16. ročník noční soutěže na Bystřičce
-
2024/08/02 Bystřička, hřiště U Lukášů, 17. ročník noční soutěže na Bystřičce
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2024/07/13 Grešlové Mýto fotbalové hřiště, Noční závody M+Ž+D - O pohár starosty obce
-
2024/07/14 Prlov, areál "U Smrku", Memoriál obětí Prlova, 2B
-
2024/07/14 areál hz SDH Služovice, 8.kolo MSP 2024 na 2B
-
2024/07/19 hřiště SK Bohuslavice, 7. kolo NHHL Bohuslavice
-
2024/07/19 Hasičský areál Častohostice, Noční soutěž
-
2024/07/19 Vidče,hřišté TJ Sahara, Noční pohárová soutéž,PU 2B
-
2024/07/20 Široký Brod-za sokolovnou, Pohárová soutěz na 2B
-
2024/07/20 Březovice,hasičské hřiště, Memorial Jaroslava Husičky, 2B
-
2024/07/20 Březovice,hasičské hřiště, Memorial Jaroslava Husičky, 2B
-
2024/07/20 Fotbalové hřiště Krchleby, Patnáctá Krchlebská káď
-
2024/07/20 Hasičská zbrojnice Všelibice, 23.Všelibický pohár, 2B, el. nástřikový terč.
-
2024/07/20 Cvičiště Kojatín, Noční hasičské závody v Kojatíně
-
2024/07/20 Habrovany,hasičský areál u ČOV, II.Memoriála Ladislava Bezděka
-
2024/07/21 Svésedlice, pohárová soutěž v PÚ
-
2024/07/21 hřiště SK Bohuslavice, Memoriál Rudolfa Šebestíka a soutěž švédské trojky
-
2024/07/21 Hrotovice, U dolního rybníka, O pohár města Hrotovice
-
2024/07/27 Jamolice hřiště, TFA Jamolice
-
2024/07/27 Jamolice hřiště, TFA Jamolice
-
2024/07/27 KAROLINKA, údolí Raťkov, 55.ročník,Raťkovská Grapa
-
2024/07/27 Koupaliště Lanžov, Lanžovský pohár (O putovní pohár SDH Lanžov)
-
2024/07/27 Tutleky, 27. ročník noční soutěže O pohár starosty obce
-
2024/07/27 Areál SDH Medlov, XII.ročník noční soutěže Memoriál Libora Válka, 2B
-
2024/08/02 Bystřička, hřiště U Lukášů, 17. ročník noční soutěže na Bystřičce
-
2024/08/03 Hasičské hřiště obce Jívka, Jívecký pohár Jestřebích hor
-
2024/08/03 Bechov, HODGEPODGE - PÚ 2B, losování postů soutěžících
-
2024/08/03 Žerotice, O pohár starosty obce
-
2024/08/03 Vávrovice hřiště FK NOVA, 9. kolo MSP Vávrovice, muži 3B, ženy a dorost 2B
-
2024/08/03 Hřiště Valašské Příkazy, Pohárová soutěž muži, ženy a dorost
-
2024/08/03 Stýskaly, hřiště, NIGHT CUP Stýskaly 2024
-
2024/08/04 Budeč, Dětské závody - O pohár starosty obce Budeč
-
2024/08/09 Mikulovice, Noční soutěž 2B
-
2024/08/09 Fotbalové hřiště Zborovice, Noční soutěž v PÚ společně se soutěží PS8
-
2024/08/10 Poruba - Hřiště u výletiště, O pohár starosty SDH
-
2024/08/10 Stará Ves-za Kulturním domem, Pohárová soutěž na 2B
-
2024/08/10 Zámecký areál Tršice, Netradiční soutěž
-
2024/08/10 Petřvaldík, IX. kolo MSL, XIX. ročník O putovní pohár SDH, 2B
-
2024/08/10 Poruba - Hřiště u výletiště, Memoriálu br. F. Horníka v PÚ - 2B
-
2024/08/10 Mikulovice, Soutěž MH v požárním útoku
-
2024/08/10 Fotbalové hřiště Zborovice, Noční soutěž mladých hasičů v PÚ ve Zborovicích
-
2024/08/16 Kozmice, areál SDH - TJ Sokol, IX. Kolo NHHL 2024 - XXIX. ročník Memoriál F. H.
-
2024/08/17 14:00, Pohár mladých hasičů - Vítonice (okres Znojmo)
-
2024/08/17 Měrotín, Soutěž o nejrychlejší nalívačku
-
2024/08/17 Únětice ŽLUNAPARK, 2.ročník noční soutěže BETONÁRKA CUP 2024
-
2024/08/18 Kozmice, areál SDH - TJ Sokol, XII.kolo MSP-VII. ročník Memoriálu Alfonse Rončky
-
2024/08/24 Dolce (hřiště za Párníkem), pohár starosty obce, memoriál P.Palucha
-
2024/08/24 Víceměřice, 1. ročník noční soutěže
-
2024/08/25 Sportovní areál u ZŠ, O pohár SDH Dubňany
-
2024/08/31 Lechovice hřiště, Závody mladých hasičů v PÚ o pohár starosty obce
-
2024/08/31 Třebelovice, Noční Třebelovice
-
2024/09/01 Tlumačov tréninková plocha, O pohár ekonoma SDH a Putovní pohár Jana Látky
-
Kdy Kde Liga