Bystřec 2018 - 4. kolo VČHL

Liga: VČHL
Místo: Bystřec
Okres: Ústí nad Orlicí
Kraj: Pardubický
Kdy: 03. 06. 2018 10:00
Kontakt:  
Telefon: 

Začátek rezervace: 20. 05. 2018 20:00
Konec rezervace: 02. 06. 2018 23:59
Začátek tipování:  03. 06. 2018 20:00
Konec hlasování: 03. 06. 2018 00:00
Zadal: Honza Pajer

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-bystrec-9206.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Dolní Dobrouč UOAleš Hrdina
22Záchlumí UOJan Divíšek
33Lanšperk UOpetr
44Dolní Čermná UOMartin Prachař
55Horní Třešňovec UOPetr Jirásek
66Dubenec TUHonza Pajer
77Bystřec AUOHonza Pajer
88Roudnice HKHonza Pajer
99Zderaz ACRHonza Pajer
1010Trnov RKHonza Pajer
1111Jinolice RenmotorJCHonza Pajer
1212Myštěves HKHonza Pajer
1313Letohrad - Kunčice BUOHonza Pajer
1414Hrabišín SUŠtěpán Hrdina
1515Bohuslavice SUHonza Pajer
1616Velký Třebešov NAHonza Pajer
1717Letohrad JeleniUOHonza Pajer
1818Bašnice JCHonza Pajer
1919Pšánky HKHonza Pajer
2020Letohrad - Orlice BUOPetr Hlaváček
2121Králíky UODaniel Brzák
2222Moravany PAHonza Louža
2323Nekoř UOOndrej Kavalek
2424Letohrad - Kunčice DUOIvan Felkl
2525Slepotice PAMartin Ježek
2626Dolní Čermná BUOMartin Prachař
2727Pšánky HKJakub Doskočil
2828Česká Rybná UOLucie Raliková
2929Kosov SUsdh kosov
3030Zderaz CCRJan Tměj
3131Nepomuky UOLukáš Lešikar
3232Oldřiš SYLukáš Kvapil
3333Lukavice UOJosef Lehký
3450Bošín UOFerda
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Dolní Přím HKHonza Pajer
22Letohrad - Orlice UOHonza Pajer
33Myštěves HKHonza Pajer
44Dlouhá Ves RKHonza Pajer
55Horní Třešňovec UOPetr Jirásek
66Libuň JCHonza Pajer
77Nepomuky UOHonza Pajer
88Trnov RKHonza Pajer
99Letohrad - Červená UOadus
1010Česká Rybná UOLucie Raliková
1111Holice PAVeronika Janusová
1212Lukavice UOPetr Hlaváček
1313Katusice MBDenisa Boháčková
1414Nekoř UOBarbora Schmidtová
1515Kosov SUsdh kosov
1616Letohrad - Kunčice AUOLadislav Štěpánek
1730Letohrad - Kunčice BUORadka Pavelková


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Vitiněves JC15,6616,5516,552014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Česká Rybná UO--16,662014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Česká Rybná UO16,6616,6616,662014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Vitiněves JC16,9215,6616,922013/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Vitiněves JC--16,922013/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Myštěves HK17,0316,8617,032018/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Myštěves HK17,0716,9217,072016/06/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Letohrad - Kunčice UO17,1216,8817,122014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Letohrad - Kunčice UO--17,122014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Hrobice PA16,8917,1917,192017/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Letohrad - Orlice UO17,2017,3617,362014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Letohrad - Orlice UO--17,362014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Letohrad - Orlice UO17,4117,0617,412017/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Nepomuky UO16,8817,4617,462018/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Letohrad - Kunčice UO17,3717,4817,482015/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Letohrad - Kunčice AUO173,70174,8017,482015/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Dolní Přím HK17,4917,1417,492017/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Libuň JC17,2517,5517,552018/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Letohrad - Červená UO--17,572014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Letohrad - Červená UO17,3017,5717,572014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Rokytno PA17,6817,1717,682016/06/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Česká Rybná UO17,6817,1817,682013/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Česká Rybná UO--17,682013/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Libňatov TU17,7217,3617,722014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Vitiněves JC16,9517,7817,782015/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Česká Rybná UO174,40178,1017,812015/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Česká Rybná UO17,4417,8117,812015/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Letohrad - Kunčice UO17,8717,1517,872013/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Letohrad - Kunčice UO--17,872013/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Česká Rybná UO17,8117,9617,962017/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Krásná Ves MB17,9717,7617,972015/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Dolní Přím HK--17,982013/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Dolní Přím HK17,9817,6717,982013/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Letohrad - Červená UO17,6918,0418,042016/06/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Letohrad - Červená UO17,8718,0618,062018/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Dolní Přím HK18,1818,2118,212016/06/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Dlouhá Ves RK17,7118,2518,252017/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Myštěves HK--18,272013/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Myštěves HK18,2717,8018,272013/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Nepomuky UO--18,432014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Nepomuky UO17,5418,4318,432014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Dolní Třešňovec UO177,60184,7018,472015/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Dolní Třešňovec UO17,7618,4718,472015/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Libuň JC--18,572014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Letohrad - Orlice UO--18,722013/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Letohrad - Orlice UO18,5318,7218,722013/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Letohrad - Červená UO18,7317,8718,732013/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Letohrad - Červená UO--18,732013/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Libuň JC16,5218,7718,772014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Nepomuky UO18,8618,7018,862017/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Letohrad - Kunčice AUO18,2518,9018,902018/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Dolní Přím HK16,9918,9518,952014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Letohrad - Červená UO17,5418,9918,992015/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Letohrad - Červená UO175,40189,9018,992015/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Bystřec UO--19,002014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Bystřec UO19,0018,2619,002014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Dolní Třešňovec UO19,0118,8519,012014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Dolní Třešňovec UO--19,012014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Lanšperk UO--19,162013/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Lanšperk UO19,1618,6719,162013/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Letohrad - Červená UO18,9719,2519,252017/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Libuň JC17,6319,3519,352013/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Horní Třešňovec AUO19,5119,2219,512015/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Horní Třešňovec AUO195,10192,2019,512015/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Horní Třešňovec UO19,5419,0419,542018/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Libuň JC18,8119,6719,672016/06/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Nepomuky UO17,6219,7919,792015/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Nepomuky UO176,20197,9019,792015/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Bystřec UO19,9118,9619,912015/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Bystřec UO199,10189,6019,912015/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
71.  Roudnice HK19,3219,9419,942016/06/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
72.  Roudnice HK18,0420,0020,002015/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
73.  Roudnice HK20,0219,0220,022014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
74.  Letohrad - Orlice UO20,1117,9720,112015/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
75.  Letohrad - Orlice UO201,10179,7020,112015/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
76.  Lanšperk UO19,8320,4020,402015/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
77.  Lanšperk UO198,30204,0020,402015/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
78.  Myštěves HK17,6620,5720,572017/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
79.  Lanšperk UO--20,652014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
80.  Lanšperk UO19,5620,6520,652014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
81.  Dolní Přím HK17,2420,6920,692015/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
82.  Roudnice HK19,8420,8520,852017/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
83.  Nepomuky UO20,4121,1521,152013/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
84.  Nepomuky UO--21,152013/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
85.  Trnov RK21,2519,8821,252013/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
86.  Bystřec UO21,2818,6521,282016/06/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
87.  Česká Rybná UO19,1521,4921,492016/06/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
88.  Nepomuky UO18,2921,5521,552016/06/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
89.  Dlouhá Ves RK20,3921,6421,642018/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
90.  Myštěves HK18,6721,9021,902015/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
91.  Dolní Třešňovec UO22,1322,2222,222013/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
92.  Dolní Třešňovec UO--22,222013/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
93.  Lukavice UO22,4222,4222,422016/06/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
94.  Dlouhá Ves RK22,5922,3522,592016/06/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
95.  Nekoř UO23,0222,1123,022015/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
96.  Nekoř UO230,20221,1023,022015/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
97.  Lukavice UO18,4723,3223,322018/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
98.  Vitiněves JC17,5723,4923,492016/06/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
99.  Horní Třešňovec UO24,3724,1424,372016/06/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
100.  Horní Třešňovec UO25,0418,9325,042013/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2008/07/05 Bystřec, UO, Bystřecký pohár
VCU
2009/07/04 Bystřec, UO, Bystřecký pohár
VCU
2013/06/23 Bystřec, Bystřecký pohár zařazen do VČHL a VCÚ
VČHL
2013/06/23 Bystřec, O pohár
VCU
2014/07/05 Bystřec, 9. kolo VČHL
VČHL
2014/07/05 Bystřec, Bystřecký pohár
VCU
2014/07/05 Bystřec VČHL a VCÚ, Bystřecký pohár
-
2015/06/07 Bystřec, 3. kolo VČHL
VČHL
2015/06/07 Bystřec, Bystřecký pohár
VCU
2016/06/05 Bystřec, 4. kolo VČHL
VČHL
2016/06/05 Bystřec, Bystřecký pohár
VCU
2017/06/18 Bystřec, 6. kolo VČHL
VČHL
2017/06/18 Bystřec, Druhé kolo Velké ceny ústeckoorlicka
VCU
2018/06/03 Bystřec, 4. kolo VČHL
VČHL
2018/06/03 Bystřec, Bystřecký pohár
VCU
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2018/06/30 Nepomuky, 5. kolo VČHL
VČHL
2018/07/05 Trnov, 6. kolo VČHL
VČHL
2018/07/06 Roudnice, 7. kolo VČHL
VČHL
2018/07/14 Velichovky, 8. kolo VČHL
VČHL
2018/07/15 Dubenec, 9. kolo VČHL
VČHL
2018/07/28 Letohrad - Orlice, EXPU +VČHL
VČHL
2018/07/29 Letohrad - Kunčice, 11. kolo VČHL + EXPU
VČHL
2018/09/02 Myštěves, 12. kolo VČHL + EXPU
VČHL
2018/09/08 Pšánky, 13. kolo VČHL
VČHL
Kdy Kde Liga