Buková, areál u Brůdku 2018 - II. ročník soutěže v PÚ

Liga: -
Místo: Buková
Okres: Plzeň-jih
Kraj: Plzeňský
Kdy: 22. 09. 2018 11:00
Kontakt:   SDH Buková
Telefon:  724354738

Začátek rezervace: 22. 09. 2018 11:00
Konec rezervace: 22. 09. 2018 11:00
Začátek tipování:  22. 09. 2018 20:00
Konec hlasování: 22. 09. 2018 00:00
Zadal: Běla Valtrová

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

Datum: 22. 9. 2018

             10:00 - 11:00 prezence družstev

             11:00 zahájení

 

Startovné: muži i ženy 200,- Kč

Technická ustanovení:

Soutěž proběhne dle platných pravidel požárního sportu s následujícími výjimkami:

Obě kategorie použijí k sestavení výtlačného vedení 2 ks hadic B a 2x2 ks hadic C (hadice mohou být úzké), stroj může být při startu pokusu v chodu, čára stříkání je nedotknutelná, sací koš musí být našroubován před ponořením do vody. Každé družstvo má k dispozici dva pokusy, z nichž lepší čas se počítá do celkového pořadí.

Terče: sklopné

Časomíra: elektronická

Povrch: náběh – částečně vydlážděn, povrch dráhy travnatý

Ceny: věcné, poháry za 1. - 3. místo mužské i ženské kategorie

Pro vítěze obou kategorií putovní pohár.

 

Potvrdit účast můžete telefonicky nebo sms na tel. č. 724 354 738 nebo na e-mail bela-vanacova@post.cz. Na tuto adresu se obracejte i s případnými dotazy. Tyto propozice jsou umístěny také na webu obce Buková.

 

Závazné přihlášení do 21. 9. 2018.

Soutěž není pojištěna, každý soutěžící se účastní na vlastní nebezpečí!

Občerstvení zajištěno na místě.


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-bukova-9956.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina



Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Sloup PZ17,7517,1917,752018/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Úněšov PS18,4718,4618,472018/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Štichovice PS18,6918,8918,892018/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Hlubyně PB19,4919,0419,492018/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Dehtín KT18,6219,6419,642018/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Hradec PJ18,7219,7919,792018/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Štěnovický Borek PJ18,2721,4921,492018/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Horní Lukavice PJ22,0721,4022,072018/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Mrtník PS19,7122,6222,622018/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Poděvousy DO23,5725,2225,222018/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Únětice PJ30,1730,2530,252018/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Chotíkov PS33,2823,9833,282018/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2018/05/27 Buková, O pohár starostky obce Buková
ZČHL
2018/09/22 Buková, areál u Brůdku, II. ročník soutěže v PÚ
-
2019/08/18 Buková, O pohár starostky obce Buková
ZČHL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/04/20 Dašice, fotbalové hřiště, Memoriál Antonína Hory v PÚ
-
2019/04/20 Žehrov,areál u rybníka, Velikonoční pohár 1.ročník 2B
-
2019/04/20 Zdešov, na návsi, Velikonoční soutěž Zdešov, 2B
-
2019/04/27 Němčice n/H Fotbalové hřiště, HANÁCKÝ POHÁR
-
2019/04/27 Náměstí TGM Holice, 5. ročník Memoriálu Jiřího Kerouše
-
2019/04/27 Lhotice, Pohárová soutěž
-
2019/04/27 Medlov u Požární Nádrže, Pohár Starosty Obce Zborovice 2B
-
2019/04/28 Hřiště, VI. JARNÍ KLÁNÍ O VELIKONOČNÍHO BERÁNKA
-
2019/04/28 Hasičský areál Na Letišti, O pohár starosty města Moravské Budějovice
-
2019/05/01 Trnava u Zlína, O pohár pivovaru Vraník
-
2019/05/04 Pasečnice - hřiště, Memoriál Františka Svobody
-
2019/05/04 Menhartice (pod zastávkou), O putovní pohár starosty obce Menhartice
-
2019/05/04 Kamenice, Memoriál dr. Arnošta Káby
-
2019/05/04 Ludéřov, O putovní pohár sv. Floriána, 2B sport
-
2019/05/04 Hukovice-Hřiště za hasičárnou, VI. noční soutěže v PÚ, O pohár obce Bartošovice
-
2019/05/04 Lukov, Noční pohárová soutěž Lukov
-
2019/05/05 Vladislav cvičiště, Soutěž mladých hasičů v požárním útoku
-
2019/05/05 hřiště TJ Sokol Závada, O putovní pohár starosty SDH
-
2019/05/10 Svatý Jiří, areál Pod Borovicí, O pohár obce Svatý Jiří
-
2019/05/11 Hasičský areál Častohostice, O POHÁR STAROSTKY OBCE ČASOHOSTICE
-
2019/05/11 hřiště Svinčany, LPO Liga Pardubického okresu
-
2019/05/11 Hasičské hřiště SDH Široký Důl, XX. ročník soutěže "O putovní pohár starosty obce"
-
2019/05/11 Vrchoslavice-hřiště, Memoriál Vladimíra Novotného
-
2019/05/12 Plzeň Košutka-Globus, Junior cup
-
2019/05/12 Mikulovice hřiště, Pohárovka Mikulovice
-
2019/05/18 Sportovní areál Zderaz, IV. ZDERADÁKUV POHÁR (2B, noční útoky, party)
-
2019/05/25 hřiště Domamil, O pohár starosty obce
-
2019/05/25 Hřiště Soběsuky, O pohár starosty
-
2019/06/07 Provodovice, Noční soutěž - O pohár SDH Provodocice
-
2019/06/08 Bolelouc, Výletiště u splavu, Pohárová noční soutěž, 2B
-
2019/06/08 Zádveřice, noční soutěž O pohár starosty
-
2019/06/09 Křenovice, O putovní pohár obce Křenovice
-
2019/06/14 Vrchoslavice-hřiště, Vrchoslavská pohárovka
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár starosty obce
-
2019/06/22 Knínice, hřiště, O pohár vedoucího mládeže SDH Knínice
-
2019/06/22 Na návsi obce (asfalt)., Soutěž o pohár starosty městyse Heraltice
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár Haima cup
-
2019/06/29 Dolní Vilémovice, O pohár SDH
-
2019/06/29 Vidice, 10. ročník memoriálu Václava Lehnera
-
2019/06/29 hřiště Valašské Příkazy, NOČNÍ POHÁROVÁ SOUTĚŽ NA 2 B
-
2019/06/29 Vranín areál U Havrana, Noční soutěž ve Vraníně, na 2B
-
2019/06/30 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, O putovní pohár starosty obce, III. kolo MSL
-
2019/07/05 Stýskaly, hřiště, Night cup Stýskaly 2019
-
2019/07/06 Chudenice, Memoriál Václava Zoubka
-
2019/07/06 Čelákovy, Memoriál Jaroslava Seidla 2B
-
2019/07/12 hřiště TJ Sokol Závada, 4. kolo NHHL 2019
-
2019/08/03 Přílepy, III. Ročník 'O ZÁMECKÝ POHÁR'
-
2019/08/16 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Františka Hanzlíka - noční soutěž
-
2019/08/18 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Alfonse Rončky - 9. kolo MSP 2019
-
2019/08/24 Stříbro, hasičské cvičiště, O putovní pohár města Stříbra, 2xB65, C42, sklopky
-
Kdy Kde Liga