Buková 2018 - O pohár starostky obce Buková

Liga: ZČHL
Místo: Buková
Okres: Plzeň-jih
Kraj: Plzeňský
Kdy: 27. 05. 2018 10:00
Kontakt:  
Telefon:  +420607781177

Začátek rezervace: 13. 05. 2018 20:00
Konec rezervace: 27. 05. 2018 10:00
Začátek tipování:  27. 05. 2018 20:00
Konec hlasování: 27. 05. 2018 00:00
Zadal: Honza Adamec

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: neurčeno

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-bukova-9156.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Zahorčice STPavel Janda
22Novosedly STBohuslav Chval
33Žebnice PSHonza Adamec
44Mokrouše PJHonza Adamec
55Horní Lukavice PJHonza Adamec
66Dehtín KTHonza Adamec
77Mochtín KTJosef Kolář
88Horní Kamenice DOHonza Adamec
99Chrást PBHonza Adamec
1010Únětice PJHonza Adamec
1111Poděvousy DOHonza Adamec
1212Úherce PSPetr Štejr
1313Štichovice PSRichard Hlous
1414Bolkov PJVladimír Štýs
1515Útušice PJZdeněk Dědek
1616Želčany PJVáclav Kasl
1717Štěnovický Borek PJMichal Polívka
1818Robčice PJRadek Růt
1919Hlubyně PBHonza Adamec
2020Nevřeň PSHonza Adamec
2121Chotíkov PSHonza Adamec
2222Únětice 1911PJHonza Adamec
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Únětice PJHonza Adamec
22Dehtín KTJana Hlaváčková
33Štěnovický Borek PJLucie Alblová
44Úněšov PSDenisa Joudalová
55Štichovice PSHonza Adamec
66Sloup PZKristýna Ječmenová
77Horní Lukavice PJVerča Hrubá
88Hlubyně PBJiří Novotný
99Hradec PJHonza Adamec
1010Mrtník PSAnna Polcarová
1111Chotíkov PSMonča
1212Poděvousy DOAnděla Mašková


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Horní Kamenice DO17,7717,7717,772018/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Novosedly ST17,9316,8417,932018/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Dehtín KT18,3217,2718,322018/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Únětice PJ18,4218,2318,422018/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Hlubyně PB18,6118,5418,612018/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Horní Lukavice PJ18,9917,9418,992018/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Štěnovický Borek PJ19,1419,1219,142018/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Nevřeň PS18,6819,4619,462018/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Mokrouše PJ18,8619,5519,552018/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Štichovice PS19,6619,7319,732018/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Poděvousy DO19,9519,9319,952018/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Chrást PB20,0218,9420,022018/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Bolkov PJ21,0221,2321,232018/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Robčice PJ31,9131,4431,912018/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Žebnice PS33,0033,0033,002018/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Útušice PJNPNPNP2018/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Želčany PJNPNPNP2018/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Zahorčice STNPNPNP2018/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Mochtín KTNPNPNP2018/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Úherce PSNPNPNP2018/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Chotíkov PSNPNPNP2018/05/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2018/05/27 Buková, O pohár starostky obce Buková
ZČHL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2018/07/07 Nevřeň, O pohár #pětdevět
ZČHL
2018/07/08 Bučí, O Pohár SDH Bučí
ZČHL
2018/07/14 Novosedly, O pohár starosty obce Novosedly
ZČHL
2018/07/28 Chrást, O Putovní pohár SDH Chrást
ZČHL
2018/07/29 Chrást, O Putovní pohár SDH Chrást
ZČHL
2018/08/11 Mokrouše, O pohár obce Mokrouše
ZČHL
2018/08/12 Štěnovický Borek, O Pohár SDH štenovický Borek
ZČHL
2018/09/01 Žákava, Memoriál Václava Balvína a Václava Šneberka
ZČHL
2018/09/08 Plzeň - Slovany, O pohár starosty MO Plzeň Slovany
ZČHL
2018/09/09 Plzeň - Slovany, O pohár starosty MO Plzeň Slovany
ZČHL
Kdy Kde Liga