Břevenec - hřiště 2018 - Břevenec

Liga: HE
Místo: Břevenec
Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
Kdy: 08. 05. 2018 11:00
Kontakt:  
Telefon: 

Začátek rezervace: 29. 04. 2018 18:00
Konec rezervace: 08. 05. 2018 11:00
Začátek tipování:  08. 05. 2018 20:00
Konec hlasování: 08. 05. 2018 00:00
Zadal: Honza Adamec

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-brevenec-9474.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Polkovice PRTomáš Mareček
22Nemile SUMartin Sitta
33Náměšť na Hané OLMichal Zbořil
44Bílý Potok JEjakub mondek
55Mostkov MužiSUBronislav Tinka
66Ludéřov OLPavel Navrátil - admin ONL
77Plinkout OLivo šnejdar
88Dětkovice PVLadislav Kořínek
99Loučany OLTomáš Hlavinka
1010Olešnice OLRadka Skoaplová
1111Dolany OLPetr Holoubek
1212Kožušany OLPetr Zmeškal
1313Domamyslice PVJakub Hlavinka
1414Ráječek SUJaroslav Hecl
1515Plumlov PVRichard Soldan
1616Hrabišín SURoman Jírů
1717Chválkovice OLBernard ŠAFAŘÍK
1818Šumvald OLBoB Kobylka
1919Nová Dědina OLEva Dušková
2020Dolní Libina SUAdéla Blažková
2121Domamyslice Dvojka PVJakub Hlavinka
2222Bílovice PVJan Krupa
2323Dolní Studénky MužiSUJan Rotter
2424Pavlov-výběr SUAdam Laštůvka
2525Bohuslavice SUMarek Pikart
2626Vrbno pod Pradědem MužiBRJan Urban
2727Břevenec OLLukáš Kyselý
2829Janovice BRpetr boxan
2930Nemrlov SUJan Navrátil
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Bílovice BPVPetr Dokoupil
22Náměšť na Hané OLIvana Stratilová
33Loučany OLTomáš Hlavinka
44Haňovice OLMafka Sobotová
55Pěnčín PVAnežka Navrátilová
66Dětkovice PVLadislav Kořínek
77Mladeč OLNikola Hamplová
88Nové Dvory OLJiřina Navrátilová
99Olešnice OLRadka Skoaplová
1010Kožušany OLPetr Zmeškal
1111Dolní Libina SUAdéla Blažková
1212Hlubočky OLGabriela Krejčí
1314Droždín Chvádrož, ženyOLIveta Pírková
1415Nová Dědina OLEva Dušková
1516Svésedlice ženyOLMarkéta Bečáková
1617Bílovice APVJan Krupa
1718Dolní Studénky ŽenySUJan Rotter
1819Janovice BRpetr boxan
1920Břevenec OLVeronika Hrabáčková


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Olešnice OL17,4116,9417,412018/05/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Loučany OL17,5417,5717,572018/05/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Břevenec OL17,6516,8617,652018/05/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Janovice BR17,6917,8417,842018/05/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Polkovice PR17,5418,1918,192018/05/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Ráječek SU18,6118,5318,612018/05/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Dětkovice PV18,5118,8918,892018/05/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Domamyslice APV19,3619,5819,582018/05/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Pavlov-výběr SU19,6720,1720,172018/05/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Náměšť na Hané OL18,3220,3220,322018/05/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Chválkovice OL20,4220,4820,482018/05/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Dolní Libina SU20,5819,5720,582018/05/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Mostkov SU20,8818,8820,882018/05/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Nemile SU22,2817,2522,282018/05/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Šumvald OL22,6722,3022,672018/05/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Plinkout OL24,2918,5324,292018/05/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Vrbno pod Pradědem BR29,1828,2329,182018/05/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Nová Dědina OL29,5919,1329,592018/05/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Dolní Studénky SU32,3032,9032,902018/05/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Plumlov PV17,91NPNP2018/05/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Hrabišín SU17,54NPNP2018/05/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Bílovice PV22,82NPNP2018/05/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Domamyslice BPVNPNPNP2018/05/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Ludéřov OLNP17,40NP2018/05/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Bohuslavice SUNPNPNP2018/05/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Nemrlov SUNPNPNP2018/05/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Loučany OL17,2717,2017,272017/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Dolní Libina SU17,5717,5017,572017/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Výčapy TR17,4117,5817,582004/06/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Kunovice VS--17,682005/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Kunovice VS17,8417,1317,842006/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Nevcehle JI--17,902007/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Pěnčín PV17,6717,9317,932017/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Olešnice OL18,1117,9118,112018/05/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Hlubočky OL18,0618,1418,142015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Loučany OL17,8418,1718,172015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Hlubočky OL17,8918,2118,212017/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Výčapy TR--18,282005/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Loukov KM--18,342007/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Břevenec OL18,1918,4318,432017/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Opatovice PR18,5118,1118,512004/06/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Kunovice VS--18,522003/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Loučany OL18,3218,5518,552018/05/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Kunovice VS--18,552007/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Droždín ChvadrožOL18,1618,7718,772015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Nová Dědina OL18,8618,0518,862014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Nevcehle JI--18,982005/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Dolní Libina SU18,9718,9918,992018/05/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Nevcehle JI17,5919,0719,072006/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Loučany OL18,2619,0819,082014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Olešnice OL19,0818,8319,082017/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Droždín ChvadrožOL19,1119,0419,112018/05/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Ludéřov OL18,8719,1219,122014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Náměšť na Hané OL19,1819,0519,182018/05/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Úherce PS18,2819,2619,262006/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Nová Hradečná OL19,2718,7519,272014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Opatovice PR--19,332005/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Olešnice OL19,3818,8219,382015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Stará Ves FM--19,442003/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Svésedlice OL18,5919,5119,512017/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Pěnčín PV18,3819,6019,602018/05/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Lhotky ZR--19,722007/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Haňovice OL18,6319,7819,782014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Svésedlice OL19,0519,8619,862018/05/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Brněnec SY--19,892005/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Nová Dědina OL18,2519,9719,972017/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Medlov AOL20,0919,6820,092014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Náměšť na Hané OL20,3018,8820,302017/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Kunovice VS20,3820,3320,382004/06/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Lhotky ZR19,5620,5320,532004/06/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Mladeč OL20,5720,2020,572018/05/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Droždín ChvadrožOL20,5920,3620,592017/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Nová Hradečná OL20,6020,1320,602015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Hlubočky OL20,5520,6420,642014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Lhotky ZR--20,922005/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Hlubočky OL20,9320,5920,932018/05/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Ludéřov OL20,0020,9620,962015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Lhotky ZR20,0421,0121,012006/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Loučany OL20,6121,2921,292004/06/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Třeština SU20,7521,3521,352014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Lhotky ZR--21,492003/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Dolní Libina SU21,9718,3321,972015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Nové Dvory OL19,5922,1022,102018/05/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Bílovice APV22,2718,8522,272018/05/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Úherce PS--22,302005/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Dolní Libina SU22,3321,0822,332014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Loukov KM20,6722,4422,442006/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Sychrov MB19,1622,4722,472006/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Nová Dědina OL19,5522,5122,512015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Úherce PS19,6522,5622,562004/06/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Chválkovice ChvádrožOL23,1622,9823,162014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Haňovice OL20,8023,7523,752015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Nová Dědina OL--23,902003/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Stará Ves FM24,2817,3924,282004/06/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Janovice BR21,3724,3524,352018/05/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Sychotín BK20,1724,8524,852006/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
71.  Šumvald OL24,5525,5925,592014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
72.  Loučany OL--25,692003/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
73.  Haňovice OL24,6425,8225,822017/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
74.  Radíkov PR--26,472003/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
75.  Chválkovice OL27,2622,2527,262017/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
76.  Dětkovice PV21,1427,4227,422018/05/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
77.  Dlouhá Loučka OL--27,492007/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
78.  Břevenec OL29,6530,3330,332018/05/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
79.  Bílovice BPV30,8818,1730,882018/05/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
80.  Výčapy TR--31,812003/06/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
81.  Haňovice OL33,0332,2133,032018/05/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
82.  Nová Dědina OL32,8033,1633,162018/05/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
83.  Troubelice OL33,0433,4733,472014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
84.  Dětkovice PV34,7533,3734,752017/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
85.  Olešnice OL40,5439,9840,542014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
86.  Dubicko SU45,8945,8545,892015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
87.  Troubelice OLNPNPNP2015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
88.  Chválkovice OLNPNPNP2015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
89.  Pěnčín PVNPNPNP2015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
90.  Bílovice BPVNPNPNP2017/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2003/06/07 Břevenec, OL,
EXČR
2004/06/19 Břevenec, OL,
EXČR
2005/07/23 Břevenec, OL,
EXČR
2006/07/15 Břevenec, OL,
EXČR
2007/06/16 Břevenec, OL,
EXČR
2014/07/06 Břevenec, O pohár , hřiště
HE
2015/04/25 Břevenec - hřiště, TOHATSU FIRECUP
-
2015/07/06 Břevenec, Břevenec
HE
2016/05/07 Břevenec - hřiště, Břevenec - TOHATSU FIRE CUP
-
2016/07/05 Břevenec - hřiště, Hanácká extraliga 3B
HE
2017/05/06 Břevenec, Břevenec - TOHATSU FIRE CUP
-
2017/07/05 Břevenec - hřiště, Břevenec
HE
2018/05/08 Břevenec - hřiště, Břevenec
HE
Kdy Kde Liga


Soutěže