Břevenec 2022 - 2. kolo BIOMAC HE - Břevenec (3B)

Liga: BIOMAC HE
Místo: Břevenec
Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
Kdy: 29. 05. 2022 11:00
Kontakt:  
Telefon: 

Začátek rezervace: 22. 05. 2022 18:00
Konec rezervace: 29. 05. 2022 10:00
Začátek tipování:  29. 05. 2022 20:00
Konec hlasování: 29. 05. 2022 00:00
Zadal: Hanácká extraliga

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-brevenec-12365.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Břevenec OLHanácká extraliga
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Břevenec OLHanácká extraliga


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Plumlov PV16,8315,9816,832016/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Loučany OL16,8816,9616,962019/05/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Plumlov PV17,0116,5217,012019/05/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Nemrlov SU16,6517,1517,152017/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Olešnice OL16,9617,1517,152019/05/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Hrabišín SU16,5017,2117,212019/05/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Čelechovice na Hané PV17,1117,2817,282015/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Plinkout OL17,2817,2917,292016/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Radíkov PR--17,332007/06/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Nová Dědina OL17,3717,3717,372017/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Hrabišín SU17,1317,4317,432016/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Ostrava NemrlovOV17,2617,5117,512014/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Břevenec OL17,1717,5617,562015/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Bolatice OP--17,582007/06/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Radíkov PR--17,592005/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Nevcehle JI17,0617,6017,602006/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Nemrlov SU17,6717,3617,672019/05/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Úherce PS17,0117,6817,682006/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Mniší NJ17,7117,5417,712004/06/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Petrovice TR--17,722005/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Plumlov PV--17,722005/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Litava BO--17,732007/06/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Bílovice PV17,6217,7417,742017/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Polkovice PR17,4817,7517,752017/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Prchalov NJ--17,772005/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Domamyslice PV17,5117,7717,772014/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Olešnice OL17,7817,6817,782015/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Hrabišín SU17,8217,3617,822017/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Ludéřov OL17,2517,8317,832016/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Čechtín TR--17,842005/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Bílý Potok JE17,8617,2217,862019/05/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Pňovice PB17,8717,8617,872006/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Nemrlov SU17,6617,8817,882015/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Plinkout OL17,9017,6917,902014/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Plumlov PV17,8717,9117,912006/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Urbanov JI17,9117,8717,912006/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Lestkov SM--17,922007/06/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Dětkovice APV17,8817,9217,922015/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Urbanov JI--17,942007/06/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Dětkovice BPV17,9417,8217,942014/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Janovice BR17,9517,4317,952015/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Radíkov PR17,9617,0717,962004/06/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Břevenec OL17,3117,9717,972014/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Hrabišín SU17,7717,9817,982014/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Cholina OL17,2517,9917,992014/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Květinov HB--17,992007/06/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Hlubočky OL17,5218,0018,002015/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Bohdalín PE--18,032005/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Hrabišín SU18,0317,8818,032015/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Neplachovice OP--18,032005/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Domamyslice PV18,0417,7718,042016/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Bílý Potok JE18,0717,8718,072017/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Loučany OL18,0717,2718,072015/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Plumlov PV--18,082007/06/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Náměšť na Hané OL17,5818,0818,082017/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Žďár JH17,5718,0818,082004/06/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Trnov RK17,7018,0918,092004/06/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Šarovy ZL--18,102007/06/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Domamyslice PV18,1317,7718,132015/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Nevcehle JI--18,132007/06/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Plumlov PV18,1416,9118,142004/06/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
62.  Náměšť na Hané AOL18,0518,1418,142015/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
63.  Radíkov PR--18,152003/06/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
64.  Ráječek SU18,1717,7118,172015/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
65.  Šarovy ZL18,1718,1018,172004/06/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
66.  Pravčice KM18,1817,8218,182006/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
67.  Babice VS--18,202003/06/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
68.  Ludéřov OL17,2018,2018,202019/05/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
69.  Petrovice TR18,2317,5118,232004/06/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
70.  Čechtín TR17,9518,2418,242006/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
71.  Vacenovice HO--18,242005/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
72.  Babice VS18,2917,7118,292004/06/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
73.  Plinkout OL18,2917,7218,292019/05/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
74.  Horní Poříčí BK18,2718,2918,292004/06/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
75.  Hrabišín SU19,3117,9818,312006/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
76.  Čechtín TR--18,312007/06/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
77.  Olešnice XOL17,5818,3218,322014/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
78.  Loučany OL18,3417,6918,342014/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
79.  Pavlov-výběr SU18,3618,1718,362017/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
80.  Mostkov SU18,3817,9918,382014/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
81.  Domamyslice BPV18,4017,5318,402019/05/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
82.  Vacenovice HO--18,402003/06/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
83.  Mniší NJ--18,442005/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
84.  Ludéřov OL18,4417,3218,442017/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
85.  Dolany OL18,0218,4618,462017/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
86.  Ludéřov OL18,1318,4618,462014/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
87.  Dětkovice PV18,4717,7118,472017/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
88.  Lavičky ZR--18,482007/06/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
89.  Zvole SU18,4818,2418,482015/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
90.  Ráječek SU17,6918,5318,532019/05/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
91.  Výčapy TR--18,532003/06/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
92.  Měrotín OL18,5617,9318,562017/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
93.  Plumlov PV--18,572003/06/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
94.  Šarovy ZL--18,592005/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
95.  Bílovice PV18,6318,4718,632015/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
96.  Stražisko PV--18,632007/06/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
97.  Plinkout OL18,6517,3818,652015/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
98.  Neplachovice OP18,6517,7218,652004/06/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
99.  Úherce PS--18,662005/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
100.  Loučany OL18,7118,6918,712016/07/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2003/06/07 Břevenec, OL,
EXČR
2004/06/19 Břevenec, OL,
EXČR
2005/07/23 Břevenec, OL,
EXČR
2006/07/15 Břevenec, OL,
EXČR
2007/06/16 Břevenec, OL,
EXČR
2014/07/06 Břevenec, O pohár , hřiště
BIOMAC HE
2015/04/25 Břevenec - hřiště, TOHATSU FIRECUP
-
2015/07/06 Břevenec, Břevenec
BIOMAC HE
2016/05/07 Břevenec - hřiště, Břevenec - TOHATSU FIRE CUP
-
2016/07/05 Břevenec - hřiště, Hanácká extraliga 3B
BIOMAC HE
2017/05/06 Břevenec, Břevenec - TOHATSU FIRE CUP
-
2017/07/05 Břevenec - hřiště, Břevenec
BIOMAC HE
2018/05/08 Břevenec - hřiště, Břevenec
BIOMAC HE
2019/05/08 Břevenec Hřiště, Břevenec
BIOMAC HE
2022/05/29 Břevenec, 2. kolo BIOMAC HE - Břevenec (3B)
BIOMAC HE
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2022/05/29 Břevenec, 2. kolo BIOMAC HE - Břevenec (3B)
BIOMAC HE
2022/06/11 Chválkovice, 3. kolo BIOMAC HE - Chválkovice (3B)
BIOMAC HE
2022/06/26 Dolní Libina, 4. kolo BIOMAC HE - Dolní Libina (3B)
BIOMAC HE
2022/07/09 Dětkovice, 5. kolo BIOMAC HE - Dětkovice (3B)
BIOMAC HE
2022/07/23 Šumvald, 6. kolo BIOMAC HE - Šumvald (3B)
BIOMAC HE
2022/08/13 Hrabišín, 7. kolo BIOMAC HE - Hrabišín (3B)
BIOMAC HE
2022/09/03 Hlubočky, 8. kolo BIOMAC HE - Hlubočky
BIOMAC HE
2022/09/10 Dolany, 9. kolo BIOMAC HE - Dolany (noční,2B)
BIOMAC HE
2022/09/24 Plinkout, 10. kolo BIOMAC HE - Plinkout (3B, + vyhlášení)
BIOMAC HE
Kdy Kde Liga