Bechov, sportovní areál 2022 - Pohár Formanka

Liga: BP
Místo: Bechov
Okres: Mladá Boleslav
Kraj: Středočeský
Kdy: 15. 05. 2022 09:00
Kontakt:   Miloslav Tauchman
Telefon:  608 821 329

Začátek rezervace: 15. 05. 2022 09:00
Konec rezervace: 15. 05. 2022 09:00
Začátek tipování:  15. 05. 2022 20:00
Konec hlasování: 15. 05. 2022 00:00
Zadal: Martina Cermanová

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Dorost, Děti
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-bechov-12380.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina



Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Obrubce MB16,6416,6316,642021/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Dubenec TU16,5816,7616,762022/05/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Dneboh MB16,2216,7816,782021/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Březová LI16,5016,8016,802022/05/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Kamenice Dobšín MB16,8416,3016,842022/05/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Březová LI16,8516,7616,852021/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Renmotor Jinolice JC16,2016,9816,982022/05/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Dneboh MB17,0316,9017,032022/05/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Tatobity SM16,4517,1417,142021/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Olešnice SM16,8217,1717,172021/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Frýdštejn JN17,1716,6717,172021/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Dubenec TU16,9017,2017,202021/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Sychrov MB17,2616,7417,262021/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Kamenice Dobšín MB17,3416,7217,342021/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Jirkov AJN17,3617,2217,362022/05/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Karlinky LI17,5117,3417,512021/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Bašnice JC16,5617,5317,532021/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Jirkov AJN17,6017,3417,602021/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Obrubce MB17,6217,0017,622022/05/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Košťálov SM17,8417,8217,842022/05/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Břehy MB17,8817,7517,882021/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Brada - Rybníček JC17,9418,2318,232021/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Horní Měcholupy AB17,6518,2418,242021/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Krásná Ves MB18,3517,9218,352022/05/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Bystřice JC18,6418,2018,642022/05/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Jílové u Držkova JN18,7718,5218,772021/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Brada - Rybníček JC18,9018,3318,902022/05/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Jirkov BJN19,7818,1119,782021/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Žehrov MB19,8319,1019,832022/05/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Bechov MB18,9820,3320,332022/05/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Jirkov BJN20,8319,7220,832022/05/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Karlinky LI20,9021,5321,532022/05/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Krásná Ves MB21,5821,1221,582021/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Desná III JN24,0923,6324,092021/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Ploukonice SM27,1826,0427,182021/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Břehy MB27,8629,1129,112022/05/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Žehrov MB30,4330,6330,632021/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Karlinky BLI42,5328,3742,532021/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Třebnouševes JCNPNPNP2022/05/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Bechov MBNPNPNP2021/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Pěnčín JNNPNPNP2022/05/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Košťálov SMNPNPNP2021/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Velké Hamry JN17,52NPNP2022/05/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Sychrov MBNP16,53NP2022/05/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Tatobity SMNPNPNP2022/05/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Olešnice SMNPNPNP2022/05/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Frýdštejn JNNPNPNP2022/05/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Jílové u Držkova JNDSQDSQDSQ2022/05/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2018/08/11 Bechov, HODGEPODGE - PÚ 2B, losování postů soutěžících
-
2019/05/25 Bechov, hasičské hřiště, Pohár Formanka, 3B - nástřikové terče
BP
2019/08/03 Bechov, HODGEPODGE - PÚ 2B, losování postů soutěžících
-
2020/08/01 Bechov, HODGEPODGE - PÚ 2B, losování postů soutěžících
-
2021/07/24 Bechov, HODGEPODGE - PÚ 2B, losování postů soutěžících
-
2021/08/07 Bechov, Pohár Formanka
JL
2022/05/14 Bechov, Pohár Formanka
JL
2022/05/15 Bechov, sportovní areál, Pohár Formanka
BP
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2022/05/22 Kosmonosy, sportovní areál, Memoriál Karla Sprostého
BP
2022/06/25 Chotětov, sportovní areál, Chotětovský pohár
BP
2022/08/20 Sukorady, sportovní areál, Sukoradský pohár
BP
2022/08/27 Bakov nad Jizerou, Memoriál Josefa Dvořáka
BP
2022/09/03 Březno, sportovní areál, Pohár Klenice
BP
2022/09/10 Kosořice, sportovní areál, Pohár Doubravka
BP
2022/09/17 Chotětov, sportovní areál, Soptíkův dračí pohár
BP
Kdy Kde Liga