Batelov 2020 - O pohár SDH Batelov, noční soutěž, 2B

Liga: PLPU
Místo: Batelov
Okres: Jihlava
Kraj: Vysočina
Kdy: 04. 07. 2020 21:00
Kontakt:   Drahomír Taclík
Telefon:  +420733547475

Začátek rezervace: 20. 06. 2020 12:00
Konec rezervace: 04. 07. 2020 21:00
Začátek tipování:  20. 06. 2020 20:00
Konec hlasování: 03. 07. 2020 00:00
Zadal: František Janů

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-batelov-11060.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina



Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Mysletice JI--17,922018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Krasonice JI17,6517,9317,932017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Markvarec JH17,6718,0518,052017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Drunče JH--18,102018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Střížov JI--18,172018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Dolní Němčice JH--18,212018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Markvarec JH--18,322018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Žirovnice PE--18,402018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Kamenice nad Lipou PE18,2818,4718,472017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Mysletice JI18,1718,5018,502017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Strmilov JH18,6518,3718,652017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Sedlejov JI18,7318,2218,732017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Strmilov JH--18,952018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Batelov JI18,3919,0219,022017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Libkova Voda PE18,8819,3319,332017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Kamenice JI--19,362018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Milíčov JI--20,362018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Kaliště JI19,7420,4620,462017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Heřmaneč JH--20,462018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Střížov JI20,9420,6020,942017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Rynárec PE21,0120,7921,012017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Choustník TA--21,562018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Rynárec PE--21,612018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Strachoňovice JI21,6121,3621,612017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Nová Ves JI21,2222,0722,072017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Strachoňovice JI--23,122018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Dolní Cerekev JI--23,302018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Počátky PE--23,342018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Heřmaneč JH23,8023,8423,842017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Božejovice TA23,9622,9923,962017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Cizkrajov JH--24,052018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Milíčov JI23,2625,8625,832017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Rohovka PE27,2120,2327,212017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Kaliště JI--29,712018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Rohovka PE--29,762018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Kamenice JI22,4929,9029,902017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Nová Ves JI--31,432018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Rácov JI--31,592018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Dolní Cerekev JI20,8937,5137,512017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Telč JI--38,292018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Panské Dubenky JI52,9221,9652,922017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Kamenice nad Lipou BPE--NP2018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Český Rudolec JHNPNPNP2017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Žirovnice PENPNPNP2017/07/08 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Panské Dubenky JI--NP2018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Libkova Voda PE--NP2018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Batelov JI--NP2018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Kamenice nad Lipou APE--NP2018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Rybova Lhota TA--DSQ2018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Lomnice nad Lužnicí JH--DSQ2018/07/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2014/07/05 Batelov, před hasičárnou, Noční soutěž O pohár SDH Batelov
-
2016/07/09 Hasičská zbrojnice Batelov, Noční soutěž o pohár SDH Batelov
-
2017/07/08 Batelov, O pohár SDH, 3B úzké, noční soutěž
PLPU
2018/07/07 Batelov, O pohár SDH Batelov, noční soutěž
PLPU
2019/07/06 Batelov, O pohár SDH Batelov, noční soutěž, 2B
PLPU
2020/07/04 Batelov, O pohár SDH Batelov, noční soutěž, 2B
PLPU
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2020/05/02 Kaliště, Memoriál Františka Pizy
PLPU
2020/05/30 Heřmaneč, O pohár starosty obce
PLPU
2020/05/31 Dolní Němčice, O pohár SDH Dolní Němčice
PLPU
2020/06/06 Mysletice, O pohár SDH Mysletice
PLPU
2020/06/13 Kamenice nad Lipou, O putovní pohár města, noční soutěž, 2B
PLPU
2020/07/04 Batelov, O pohár SDH Batelov, noční soutěž, 2B
PLPU
2020/07/11 Kamenice nad Lipou, Walter Cup, 5.ročník
PLPU
2020/07/11 Kaliště, Javořická noční soutěž, 2B
PLPU
2020/07/18 Rynárec, O pohár starosty obce Rynárec, 2B
PLPU
2020/08/29 Žirovnice, O perleťovou plaketu, noční soutěž, 3B
PLPU
2020/09/06 Nová Včelnice, O pohár starosty města
PLPU
2020/09/12 Sedlatice, O pohár starosty obce
PLPU
2020/09/19 Český Rudolec, O pohár starosty obce Český Rudolec
PLPU
2020/09/26 Markvarec, O pohár starosty obce
PLPU
Kdy Kde Liga