Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár Kdy: 22. 09. 2018 10:00
Kontakt:   Josef Fiala Telefon:  +420724315066
Začátek rezervace: 09. 09. 2018 20:00 Konec rezervace: 22. 09. 2018 11:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
13Dolany PTZdeněk Martan
24Žihobce KTPepík F.
35Střelské Hoštice STJiří Lebeda
46Vacov PTMichal Roučka
57Jáma PTMiluše Schwingerová
630Horní Poříčí STMartin Kantner

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Žihobce KTPepík F.
22Budilov PTJarda Mareš
33Vacov Vacov BPTDavid Makas
44Benešova Hora PTZdeněk Kučera
55Střelské Hoštice STJiří Lebeda
66Vacov Vacov APTDavid Makas
77Dřešín Dřešín BSTJiří Záhorský
88Žihobce BKTPepík F.
99Jáma PTMiluše Schwingerová
1010Dřešín Dřešín ASTJiří Záhorský
1130Horní Poříčí STMartin Kantner

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
13Benešova Hora PTZdeněk Kučera
24Vacov PTDavid Makas
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
27. 04. Němčice n/H Fotbalové hřištěPV
27. 04. Chropyně-fotbalové hřištěKM
27. 04. LhoticeTR
27. 04. Medlov u Požární NádržeKM
28. 04. HřištěBR
28. 04. KunoviceUH
28. 04. Hasičský areál Na LetištiTR
01. 05. zkušební soutěžTC
01. 05. Trnava u ZlínaZL
04. 05. Horní KrutyKO
04. 05. Morkovice u hasičské zbrojniceKM
04. 05. Pasečnice - hřištěDO
04. 05. Menhartice (pod zastávkou)TR
04. 05. KalištěJI
04. 05. LudéřovOL
04. 05. LukovZL
04. 05. LukovZL
05. 05. Vladislav cvičištěTR
05. 05. BojkoviceUH
08. 05. Hradec u StodaPJ
08. 05. Břevenec HřištěOL
10. 05. Svatý Jiří, areál Pod BorovicíUO
10. 05. Slepotice, na koupalištiPA
11. 05. Hasičský areál ČastohosticeTR
11. 05. Kostelec, náhradní hřištěTC
11. 05. Krásná VesMB
11. 05. Vrchoslavice-hřištěPV
11. 05. Krásná VesMB
12. 05. Plzeň Košutka-GlobusPM
12. 05. Mikulovice hřištěZN
12. 05. Velké HamryJN
18. 05. LoučanyOL
18. 05. Ves TouškovPJ
18. 05. KosmonosyMB
18. 05. Podhradní LhotaKM
18. 05. ŠkodějovSM
19. 05. RadimoviceLI
25. 05. hřiště DomamilTR
25. 05. Bor, náhradní hřištěTC
25. 05. OplotPJ
25. 05. LudslaviceKM
25. 05. Panské DubenkyJI
25. 05. HeřmanečJH
25. 05. MříčnáSM
25. 05. Hřiště SoběsukyKM
25. 05. Hostěrádky-RešovVY
26. 05. LibuňJC
26. 05. KřenovyDO
26. 05. Dolní NěmčiceJH
26. 05. MyslibořiceTR
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.