Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár SDH Žernovník Kdy: 20. 05. 2018 12:00
Kontakt:   Miroslav Sokol Telefon:  736 487 964
Začátek rezervace: 20. 04. 2018 12:00 Konec rezervace: 19. 05. 2018 20:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Kuřim BBOJara
22Sebranice BKJan Špidlík
33Sudice BKIva Nejezchlebova
44Pasohlávky BVJakub Sirbu
55Kotvrdovice BKradek Doležel
66Dětkovice PVLadislav Kořínek
77Jabloňany BKMarek Vlach
88Petrovice SKBKRoman Skoták
99Olešnice XOLlukáš heinrich
1010Žďár BKAleš Havelka
1111Bořitov ABKDavid Páral
1212Stražisko PVzdenek
1313Rudice BKPetr
1414Lipová PVMartin Barták
1515Netín CirkusZRAleš Havelka
1616Čikov TROndřej Lukeš
1717Bořitov BBKDavid Páral
1818Čelechovice na Hané PVMichael Vařeka
1919Radostín nad Oslavou ZRMiroslav Šantrůček
2020Brumov BKJaroslav Culek
2121Žernovník BKAleš Havelka
2222Míchov BKMartin Koutný
2323Sychotín BKAleš Havelka
2424Malá Lhota BKEva Kotolanová
2525Obora BKJan Havíř
2626Chrastavec SYJakub Šudoma
2727Černovice BBKAndrea Štarhová
2828Sychotín BBKAleš Havelka
2929Brodek u Konice PVMilan Burget
3030Hodějice VYLeoš Dofek
3131Šošůvka BKJaroslav Zouhar
3232Pavlov ExperimentZRPavel Černý
3333Radslavice VYLukin
3434Hartmanice SYDavid Hřebec
3535Pamětice BKMichal Konečný
3636Brťov-Jeneč BKMiroslav Sokol
3737Vážany BKTomáš Hrdlička
3838Hostěrádky-Rešov VYJakub Dolák
3940Senetářov BKIva Nejezchlebova

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Hodějice VYDenisa Kežlínková
22Sudice BKIva Nejezchlebova
34Malá Lhota BKEva Kotolanová
45Sychotín BKAleš Havelka
56Sebranice BKJan Špidlík
67Dětkovice PVLadislav Kořínek
78Černá Hora BKPetra Škrabalová
89Žďár BKKateřina Štefková
910Žernovník BKAleš Havelka
1011Černovice ABKAndrea Štarhová
1112Ostrov u Macochy BKTereza Štaffová
1213Němčice BKJiřina Vymazalová
1314Radostín nad Oslavou ZRTomáš Láznička
1415Senetářov ABKIva Nejezchlebova
1516Černovice BBKAndrea Štarhová
1617Nedvězí SYAdéla Černíková
1720Senetářov BBKLuboš Šebela
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
25. 05. Hřiště ZŠ DěhylovOP
25. 05. LiptaňBR
26. 05. Domamil - fodbalové hřištěTR
26. 05. Jezeřany-Maršovice, hřištěZN
26. 05. Sportovní areál, ČeperkaPA
26. 05. Úherce, K MexikuPS
26. 05. OplotPJ
26. 05. Areál snů BohousováUO
26. 05. LudslaviceKM
26. 05. Dešná, fotbalové hřištěJH
26. 05. DětkovicePV
26. 05. MříčnáSM
26. 05. Křepice, fotbalové hřištěZN
26. 05. Hostěrádky-RešovVY
26. 05. Sportovní areál ZderazCR
27. 05. RadíkovPR
27. 05. BukováPJ
27. 05. LibuňJC
27. 05. Sportovní areál, CholticePA
27. 05. KřenovyDO
27. 05. NetínZR
27. 05. MyslibořiceTR
27. 05. Louka u JemniceTR
27. 05. Svoboda - Hasičské hřištěOP
01. 06. KvětinovHB
02. 06. Křížkový ÚjezdecPH
02. 06. Koupaliště, HlubokáDO
02. 06. Horní TřešňovecUO
02. 06. Vémyslice, u koupalištěZN
02. 06. Chlum u TřeboněJH
02. 06. ČelákovyPJ
02. 06. HeřmanečJH
02. 06. Pasohlávky, hřištěBV
02. 06. Počenice , fotbalový stadionKM
02. 06. JeřmaniceLI
02. 06. Blatnice - fotba. hřištěHO
02. 06. Hasičský areál Kravaře,TyršovaOP
02. 06. JeřmaniceLI
03. 06. Velké KarloviceVS
03. 06. BystřecUO
03. 06. Černín, u Bieglerova mlýnaZN
03. 06. ČikovTR
03. 06. VýčapyTR
03. 06. Pod Hněvošickým pahorkemOP
08. 06. LeskovecVS
09. 06. SychrovMB
09. 06. Horní HradištěPS
09. 06. HonezovicePJ
09. 06. HalámkyJH
09. 06. JaseniceTR
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.