Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

x-flame

Žernovník

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár SDH Žernovník Kdy: 22. 05. 2022 11:00
Kontakt:   SDH Žernovník Telefon: 
Začátek rezervace: 25. 04. 2022 20:00 Konec rezervace: 21. 05. 2022 12:00

Rezervace soutěže



Start. místoTým a jménoOkresKdo
1. Hrabůvka, Přerov Honza
2. Mysločovice, Zlín Tomáš Havlíček
3. Dětkovice, Prostějov Ladislav Kořínek
4. Sychotín, BBlansko David Sedlák
5. Račice, BVyškov Antonín Hloušek
6. Maršovice, Žďár nad Sázavou Josef Košík
7. Prchalov, Nový Jičín Miroslav Sokol
8. Ostrov u Macochy, Blansko Jiří Vymazal
9. Sychotín, ABlansko David Sedlák
10. Bezděčí u Trnávky, Svitavy Ludvík Drapl
11. Bořitov, Blansko David Páral
12. Račice, AVyškov Antonín Hloušek
13. Senetářov, Blansko Jakub Šenk
14. Plumlov, Prostějov Luboš Kopřiva
15. Žernovník, Blansko Jiří Vymazal
16. Žďár, Blansko Miroslav Vintr
17. Brumov, Blansko Jaroslav Culek
18. Bořitov, BBlansko David Páral
19. Černovice, Blansko Petra Dvořáková
20. Kotvrdovice, Blansko Jaroslav Kunc
21. Malá Lhota, Blansko Jaroslav Čuma
22. Rudice, Blansko Kamil SDH Rudice
23. Míchov, Blansko Martin Koutný
24. Vážany, Blansko Milan Veselý
25. Jabloňany, Blansko Michal Dvořák
26. Olešnice, XOlomouc Lukáš Hampl
27. Těšetice, Tyfočáci Olomouc Tomáš Navrátil
28.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
29.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
30.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
31.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
32.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
33.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
34.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
35.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
36.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
37.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
38.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
39.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
40.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se


Start. místoTým a jménoOkresKdo
1. Žernovník, Blansko Jiří Vymazal
2. Ostrov u Macochy, DorostBlansko Iva Nejezchlebova
3. Černá Hora, ŽenyBlansko Libuše Sychrová
4. Sychotín, VeterániBlansko David Sedlák
5. Hartmanice, ženySvitavy Kateřina Doskočilová
6. Senetářov, dorostBlansko Jakub Šenk
7. Žernovník, dorostBlansko Jiří Vymazal
8. Lysice, ženyBlansko Ondřej Jonáš
9. Senetářov, ZenyBlansko Iva Nejezchlebova
10. Žernovník, veterániBlansko Jiří Vymazal
11. Černovice, ŽenyBlansko Lenka Křenková
12. Bořitov, Blansko David Páral
13. Plumlov, Prostějov Barbora Paráková
14. Bezděčí u Trnávky, ŽenySvitavy Ludvík Drapl
15. Račice, DorostVyškov Antonín Hloušek
16. Bořitov, dorostBlansko David Páral
17. Dub nad Moravou, Olomouc Barbora Paráková
18. Nedvězí, ženySvitavy Kateřina Boštíková
19. Kotvrdovice, DorostBlansko radek Doležel
20. Bezděčí u Trnávky, Dorost Svitavy Ludvík Drapl
21. Kotvrdovice, ŽenyBlansko Sabina Kuncová
22.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
23.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
24.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
25.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
26.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
27.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
28.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
29.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
30.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
21. 05. Ves TouškovPJ
21. 05. Sportovní areál PetrůvkyTR
21. 05. VrchoslavicePV
21. 05. KosmonosyMB
21. 05. Křepice (ZN), fotbalové hřištěZN
21. 05. ŠkodějovSM
22. 05. RadimoviceLI
22. 05. Letohrad KunčiceUO
22. 05. ŽernovníkBK
22. 05. MyslibořiceTR
22. 05. JarošovUH
27. 05. SvobodaOP
28. 05. Brod nad Tichou, hřištěTC
28. 05. LipníkTR
28. 05. MorašiceCR
28. 05. Světlá HoraBR
28. 05. Jezeřany-Maršovice, hřištěZN
28. 05. Jezeřany-Maršovice, hřištěZN
28. 05. Svatý JiříUO
28. 05. ÚjezdDO
28. 05. Hřiště RadíčPB
28. 05. Netín IZR
28. 05. Horní MeziříčkoJH
28. 05. Velké HamryJN
29. 05. Hasičský areál MarkvarticeTR
29. 05. NepomukyUO
29. 05. LibuňJC
29. 05. Hřiště RadíčPB
29. 05. Jezeřany-Maršovice, hřištěZN
29. 05. BřevenecOL
29. 05. Velké KarloviceVS
29. 05. SenetářovBK
29. 05. Netín IIZR
29. 05. NevcehleJI
29. 05. SvobodaOP
03. 06. hřištěVS
04. 06. Hřiště BřezoviceMB
04. 06. KojeticeTR
04. 06. Bor, náhradní hřištěTC
04. 06. Pocinovice, koupalištěDO
04. 06. Hadrava (Bystřice nad Úhlavou)KT
04. 06. Horní TřešňovecUO
04. 06. ÚtušicePJ
04. 06. JakubovTR
04. 06. Chlum u TřeboněJH
04. 06. MysleticeJI
04. 06. Počenice-fotbalové hřištěKM
04. 06. ČikovTR
04. 06. RadslaviceVY
04. 06. Slapy (noční)TA
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.