Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár SDH Žernovník Kdy: 19. 05. 2019 11:00
Kontakt:   Miroslav Sokol Telefon:  736 487 964
Začátek rezervace: 23. 04. 2019 08:00 Konec rezervace: 18. 05. 2019 20:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Sudice BKOndřej Špidlík
22Čikov TROndřej Lukeš
33Tvarožná BOJan Daněk
44Senetářov BKIva Nejezchlebova
55Chrastavec SYAdéla Černíková
66Trnava TRMiroslav Sokol
77Stražisko PVzdenek
88Petrovice SKBKKateřina Skotáková
99Kotvrdovice BKradek Doležel
1010Ludéřov OLLukáš Navrátil
1111Obora BKJan Havíř
1212Hostěrádky-Rešov VYAdam Cigánek
1313Bořitov ABKDavid Páral
1414Pasohlávky BOJakub Sirbu
1515Míchov BKAleš Havelka
1616Otinoves PVRoman Klech
1717Žďár BKMiroslav Vintr
1818Maršovice JuniorZRJiri Mica
1919Bořitov BBKDavid Páral
2020Mokrá BOJara
2121Žernovník BKAleš Havelka
2222Černovice BBKGabriela Musilová
2323Malá Lhota BKJaroslav Čuma
2424Prchalov ANJJakub Šenk
2525Loučany OLLukáš Trefil
2626Hartmanice SYDavid Hřebec
2728Prchalov BNJJakub Šenk
2829Vážany BKMilan Veselý
2930Sychotín BKAleš Havelka
3031Brumov BKJaroslav Culek
3132Jabloňany BKMarek Vlach
3233Měrotín OLMartin Dedek
3334Hostěrádky-Rešov VYJakub Dolák
3435Sychotín BBKAleš Havelka
3536Olešnice XOLLukáš Hampl
3637Niva PVTomáš Růžička
3738Pamětice BKRoman Skoták
3839Sebranice BKJan Špidlík
3940Ostrov u Macochy BKJiří Vymazal

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Sudice BKOndřej Špidlík
22Nedvězí SYAdéla Černíková
33Žernovník BKAleš Havelka
44Malá Lhota BKEva Kotolanová
55Černá Hora BKAleš Havelka
66Senetářov ABKKateřina Skotáková
77Černovice BBKGabriela Musilová
88Sebranice BKJan Špidlík
99Olešnice OLRadka Skoaplová
1010Bořitov BKDavid Páral
1111Kotvrdovice BKSabina Kuncová
1212Ostrov u Macochy BKTereza Štaffová
1313Němčice BKJiřina Vymazalová
1414Hodějice VYPavla Jamborová
1515Senetářov BBKKateřina Skotáková

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
13Žernovník BKMiroslav Sokol
24Pamětice BKMichal Konečný
35Hartmanice SYDavid Hřebec
48Kotvrdovice BKradek Doležel
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
23. 11. Celkové vyhlášení FNC 2019JN
07. 12. Český RudolecJH
14. 12. Kuřim, parkoviště TOS KuřimBO
14. 12. Cvičiště KojatínTR
02. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
03. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
23. 05. LukovZL
30. 05. LudslaviceKM
06. 06. BabiceVS
13. 06. RoštěníKM
13. 06. MoravanyPA
14. 06. ZderazCR
27. 06. PetroviceTR
27. 06. Nová DědinaKM
28. 06. KrasoniceJI
04. 07. PlumlovPV
05. 07. RadíkovPR
18. 07. PravčiceKM
19. 07. KřenovicePR
25. 07. Letohrad - OrliceUO
26. 07. Letohrad - KunčiceUO
01. 08. LoukovKM
02. 08. ZahnašoviceKM
08. 08. NětčiceKM
14. 08. Kozmice (OP) ,hřiště TJ SokolOP
15. 08. Prchalov, areál hřištěNJ
16. 08. OlšovecPR
22. 08. PšánkyHK
23. 08. MyštěvesHK
23. 08. VítoniceKM
29. 08. KarolínKM
05. 09. ÚněticePJ
06. 09. ÚněticePJ
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.