Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Noční soutěž Želeč, 2B - 7.ročník Kdy: 13. 07. 2019 21:30
Kontakt:   Tomáš Marák Telefon:  722 082 986
Začátek rezervace: 30. 06. 2019 19:00 Konec rezervace: 12. 07. 2019 19:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Krasice PVTomáš Petržela
22Olšany u Prostějova PVMichal Vařecha
33Želeč Želeč mužiPVSDH Želeč
44Radslavice VYEva Adamcová
55Soběsuky PVSDH Želeč
66Radslavice ženyVYSDH Želeč
77Želeč ženyPVSDH Želeč
88Kožušany OLPetr Zmeškal
99Soběsuky ženy APVSDH Želeč
1010Vrchoslavice PVRadim Janečka
1111Želeč muži BPVSDH Želeč
1212Kožušany OLPetr Zmeškal
1313Kobeřice ženyPVSDH Želeč
1414Krasice PVKarolína Burešová
1515Soběsuky ženy BPVSDH Želeč
1616Vrchoslavice ŽenyPVRadim Janečka
1717Bílovice Ženy BPVPetr Dokoupil
1818Kobeřice mužiPVSDH Želeč
1919Niva PVTomáš Růžička
2020Bílovice MužiPVPetr Dokoupil
2121Brodek u Prostějova muži PVHasiči Brodek
2222Ludéřov OLPavel Navrátil - admin ONL
2323Chropyně KMVladislav Sedlařík
2424Víceměřice PVJaroslav Horák
2525Brodek u Prostějova  smíšenéPVHasiči Brodek
2626Čechy pod Kosířem PVAdam Buigl
2727Ivanovice na Hané MužiVYTomáš Urbánek
2828Topolany B MužiVYTomáš Urbánek
2929Vřesovice PVSDH Želeč
3030Seloutky Muži PVBarbora Sojčáková
3131Ivanovice na Hané ŽenyVYTomáš Urbánek
3232Velká Bystřice OLvojtech majer
3333Topolany A, MužiVYTomáš Urbánek
3434Čechy pod Kosířem PVAdéla Buiglová
3535Alojzov Olšany u ProstějovaPVMichal Vařecha
3636Velká Bystřice OLvojtech majer
3737Náměšť na Hané OLMichal Zbořil
3838Pustiměř MužiVYMichal Vrba
3939Němčice nad Hanou mužiPVAlena Kyseláková
4040Pěnčín PVMilan Husička
4141Otinoves PVJan Kolář
4242Dětkovice MužiPVLadislav Kořínek
4343Určice PVvaša mirvald
4444Hodějice VYAdam Cigánek
4545Tovačov  ŽenyPREliška Večeřová
4646Dětkovice ŽenyPVLadislav Kořínek
4747Určice ŽenyPVvaša mirvald
4848Němčice nad Hanou muži APVPavel Kvíčala
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
19. 07. hřiště SK BohuslaviceOP
19. 07. Vidče u hasičárnyVS
20. 07. Miroslav, před Hasičskou zbrojZN
20. 07. BoroviceMB
20. 07. Široký Brod (2B)JE
20. 07. ŠumvaldOL
20. 07. KrchlebyDO
20. 07. RoštěníKM
20. 07. StříbřecJH
20. 07. KunžakJH
20. 07. KučerovVY
20. 07. Hrušky POZOR změní se termín !BV
20. 07. Poruba, Hřiště u KDPR
20. 07. PodmokliceSM
20. 07. Malé Hoštice, hřištěOP
20. 07. Cvičiště KojatínTR
20. 07. Medlov, hasičský areálOL
20. 07. Vracov - fotba. hřištěHO
20. 07. Horní Metelsko - Areál SDHDO
20. 07. Čelechovice na Hané NOČNÍPV
21. 07. PravčiceKM
21. 07. Zátor (2B)BR
21. 07. SvésedliceOL
21. 07. Poděvousy fotbalové hřištěDO
21. 07. PaměticeBK
21. 07. areál SDH SlužoviceOP
26. 07. Hasičský areál ČastohosticeTR
27. 07. Halže, hřištěTC
27. 07. Rýmařov (2B)BR
27. 07. Letohrad - KunčiceUO
27. 07. Kobylí, hasičské hřištěBV
27. 07. Sportovní areál BroumyBE
27. 07. KamennáTR
27. 07. Polkovice fotbalové hřištěPR
27. 07. Halže, hřištěTC
27. 07. Kamenice nad LipouPE
27. 07. Hustopeče nad Bečvou - hřištěPR
27. 07. Benešova HoraPT
27. 07. LUDRA CUP DrahanoviceOL
27. 07. Křepice, fotbalové hřištěZN
27. 07. TutlekyRK
28. 07. Letohrad - OrliceUO
28. 07. RychlovKM
28. 07. Sportovní areál BroumyBE
28. 07. ČernoviceBK
28. 07. Hovorany - fotba. hřištěHO
28. 07. Hovorany - fotbalové hřištěHO
03. 08. BechovMB
03. 08. Nová Ves u ChrastavyLI
03. 08. Široká Niva (3B)BR
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.