Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

x-flame

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Noční soutěž na 2B Kdy: 31. 07. 2021 20:30
Kontakt:   Radek Šťastný Telefon:  605822695
Začátek rezervace: 06. 07. 2021 15:00 Konec rezervace: 31. 07. 2021 18:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Zdislavice KMOndřej Varaďa
22Hoštice KMAntonín Novák
33Litenčice ŽenyKMFilip Měrka
44Velká (Hranice III) PROndřej Hlavinka
55Zdislavice ŽenyKMOndřej Varaďa
66Jarošov ŽenyUHKateřina Kutálková
77Chvalnov KMDaniel Šušlík
88Mysločovice ZLVojtěch Stoklásek
99Litenčice MužiKMFilip Měrka
1010Soběsuky KMPiska Jan
1111Nětčice ŽenyKMPetra Plachá
1212Zborovice KMPetra Plachá
1313Kojetín  ŽenyPRMartina Partykova
1414Vrbka KMKryštof Pospíšil
1515Velká (Hranice III) PROndřej Hlavinka
1616Určice MužiPVMartina Partykova
1717Vysoká MužiPRTomáš Horák
1818Medlov ŽenyKMNikol Kochaníčková
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
06. 08. ZRUŠENO-Noční soutěž BystřičkaVS
07. 08. BechovMB
07. 08. PohledHB
07. 08. za kulturním domemBR
07. 08. Ostrov u MacochyBK
07. 08. StrýčkoviceDO
07. 08. ŽeroticeZN
07. 08. LoukovKM
07. 08. MeziříčkoZR
07. 08. ŠpičkyPR
07. 08. Areál u ZD, TrnovRK
07. 08. Nové SedlištěTC
07. 08. Hřiště Valašské PříkazyVS
07. 08. MSP OldřišovOP
07. 08. TJ hřiště KrhováVS
07. 08. Hřiště u KD BohuňoviceOL
07. 08. Újezd - HřištěDO
07. 08. TřebeloviceTR
08. 08. Poštorná, hřiště ZŠ ValtickáBV
08. 08. Radostín nad OslavouZR
08. 08. NěmčiceBK
08. 08. RadonínTR
08. 08. Neplachovice, sportovní areálOP
13. 08. Kozmice - Hřiště TJ SokolOP
13. 08. Mikulovice hřištěZN
13. 08. NěmeticeVS
14. 08. KostelecTC
14. 08. PodmoklanyHB
14. 08. ZahnašoviceKM
14. 08. RobčicePJ
14. 08. Tréninkové hřiště TJ TatranPB
14. 08. Hovorany, hřištěHO
14. 08. BIO-HE PlinkoutOL
14. 08. OlšovecPR
14. 08. TvarožnáBO
14. 08. Sádek AreálOP
14. 08. Rožnov pod RadhoštěmVS
14. 08. DalešiceJN
15. 08. OlšovecPR
15. 08. Tréninkové hřiště TJ TatranPB
15. 08. RudiceBK
15. 08. LitovanyTR
15. 08. VysokáPR
15. 08. Kozmice - Hřiště TJ SokolOP
21. 08. Zahořany - fotbalové hřištěDO
21. 08. Stříbro, hasičské cvičištěTC
21. 08. Jemnice, hasičské cvičištěTR
21. 08. KošťálovSM
21. 08. Zámecký park Velká BystřiceOL
21. 08. LukovZL
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.