Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Zdešov, na návsi

Pozvánka | Obnovit
Kde: Velikonoční soutěž v PÚ, 2B Kdy: 30. 03. 2024 09:00
Kontakt:   Miroslav Kučera Telefon:  +420607635701
Začátek rezervace: 04. 02. 2024 18:00 Konec rezervace: 24. 03. 2024 18:00

Rezervace soutěže



Start. místoTým a jménoOkresKdo
1. Zdešov, mužiJindřichův Hradec Nikola Vašková
2. Slapy, X ženyTábor Nikola Vašková
3. Roseč, Jindřichův Hradec Jan Šachl
4. Oltyně, ženyTábor Nikola Vašková
5. Strmilov, Jindřichův Hradec Nikola Vašková
6. Zdešov, ženyJindřichův Hradec Nikola Vašková
7. Nová Ves u Chýnova, mužiTábor Nikola Vašková
8. Žďár, Jindřichův Hradec Nikola Vašková
9. Český Rudolec, mužiJindřichův Hradec Nikola Vašková
10. Chotěmice, mužiTábor Nikola Vašková
11. Žirovnice, ženyPelhřimov Nikola Vašková
12. Markvarec, Jindřichův Hradec Nikola Vašková
13. Žirovnice, Pelhřimov Adam Hamerník
14. Dobronice u Chýnova, Tábor Nikola Vašková
15. Nová Včelnice, ženyJindřichův Hradec Nikola Vašková
16. Roseč, Jindřichův Hradec Jan Šachl
17. Rybova Lhota, Tábor František Ježek
18. Lásenice, Jindřichův Hradec Lukáš Jankovec
19. Strachoňovice, Jihlava Jiří Líčka ml.
20. Horní Meziříčko, Jindřichův Hradec Lukáš Brtník
21. Mrákotín, Jihlava Helena Hánová
22. Milíčov, MužiJihlava Standa Lávička
23. Horní Meziříčko, Jindřichův Hradec Petr Volavka
24. Kamenice nad Lipou, MUŽIPelhřimov David Kostroun
25. Panské Dubenky, Jihlava Jaroslav Matějka
26. Skrýchov u Malšic, Tábor Jakub Mejdrech
27. Strachoňovice, ženyJihlava Jiří Líčka ml.
28. Jindřichův Hradec I, Jindřichův Hradec Jiří Škrabálek
29. Homole, Pepovoholky - mužiČeské Budějovice Josef Lejsek
30. Hrotovice, MužiTřebíč David Potěšil
31. Chlum u Třeboně, Jindřichův Hradec Petr Belanský
32. Dešná, BJindřichův Hradec Aleš Coufal
33. Malšice, MužiTábor Nela Kupková
34. Oltyně, MužiTábor Nela Kupková
35. Řepeč, ATábor Ondřej Mrzena
36. Urbanov, Jihlava Lukáš Trkola
37. Krotějov, SportTábor Nikola Vašková
38. Žitná, MužiPrachatice Josef Ludačka
39. Řepeč, DTábor Ondřej Mrzena
40. Jaronice, České Budějovice Jan Völfl
41. Slapy, Tábor Aleš Tůma
42. Střížov, České Budějovice Martin Šustr
43. Ledenice, České Budějovice David Politzer
44. Třebětice, Jindřichův Hradec Patrik Plachý
45.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
46.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
47.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
48.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
49.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
50.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
51.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
52.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
53.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
54.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
55.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
56.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
57.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
58.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
59.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
60.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
61.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
62.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
63.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
64.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
65.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
66.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
67.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
68.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
69.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
70.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
71.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
72.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
73.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
74.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
75.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
76.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
77.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
78.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
79.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
80.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
81.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
82.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
83.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
84.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
85.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
86.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
87.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
88.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
89.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
90.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
91.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
92.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
93.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
94.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
95.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
96.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
97.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
98.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
99.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
100.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
16. 03. Velká nad VeličkouHO
30. 03. Zdešov, na návsiJH
06. 04. VolenicePB
20. 04. ZaječovBE
27. 04. Kasárny, DomažliceDO
04. 05. Říčany u BrnaBO
04. 05. Nebílovy - hasičská dráhaPJ
04. 05. SmidaryHK
05. 05. SkalicePB
08. 05. Houdkovice - sportovní areálRK
11. 05. DoubravaMB
18. 05. Ves TouškovPJ
25. 05. NevřeňPS
01. 06. Sovenice/ChocnějoviceMB
01. 06. JabloňovZR
01. 06. KvětinovHB
02. 06. Libice nad DoubravouHB
02. 06. NetínZR
08. 06. SečCR
08. 06. Hluboká, koupalištěDO
08. 06. Horní HradištěPS
08. 06. BřezíDO
08. 06. LhotkyZR
08. 06. Měrotín - ParduskaOL
09. 06. ŠtichovicePS
09. 06. Žďírec nad DoubravouHB
09. 06. LavičkyZR
15. 06. PlumlovPV
15. 06. Klatovy, stadionKT
15. 06. HonezovicePJ
16. 06. RadíkovPR
16. 06. Velké HamryJN
22. 06. Nový MalínSU
22. 06. Nevcehle, JIJI
22. 06. Pocinovice, hřištěDO
22. 06. Oprechtice (hřiště Zahořany)DO
22. 06. ŠkodějovSM
22. 06. Habry - pod HasičárnouHB
23. 06. ČechtínTR
23. 06. RozsochatecHB
29. 06. BrníčkoSU
29. 06. Nová Ves u SvětléHB
29. 06. Horní KameniceDO
29. 06. ÚjezdDO
29. 06. Krásná VesMB
30. 06. ŠtítaryDO
30. 06. Nová Ves u SvětléHB
30. 06. TučapyUH
05. 07. Jílové u DržkovaJN
06. 07. Žižkovo PoleHB
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.