Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Zdešov, na návsi

Pozvánka | Obnovit
Kde: Velikonoční soutěž Zdešov, 2B Kdy: 20. 04. 2019 10:00
Kontakt:   SDH Zdešov, p. Miroslav Kučera Telefon:  607940454
Začátek rezervace: 10. 03. 2019 18:00 Konec rezervace: 11. 04. 2019 18:00

Rezervace soutěže



Start. místoTým a jménoOkresKdo
1. Zdešov, mužiJindřichův Hradec Peťa V.
2. Řepeč, Tábor Ondřej Mrzena
3. Srubec, České Budějovice Milan Malý
4. Milíčov, Jihlava Filip Pech
5. Slavošovice, mužiČeské Budějovice Peťa V.
6. Zdešov, ženyJindřichův Hradec Peťa V.
7. Chválkov, ženyPelhřimov Peťa V.
8. Český Rudolec, mužiJindřichův Hradec Peťa V.
9. Mydlovary, ženyČeské Budějovice Peťa V.
10. Markvarec, Jindřichův Hradec Peťa V.
11. Heřmaneč, mužiJindřichův Hradec Peťa V.
12. Kamenice nad Lipou, mužiPelhřimov Peťa V.
13. Panské Dubenky, Jihlava Petr Volavka
14. Chotěmice, mužiTábor Peťa V.
15. Lodhéřov, Jindřichův Hradec Petr Hronza
16. Hrdějovice, ženyČeské Budějovice Peťa V.
17. Zajíčkov, Pelhřimov Michaela Hejdová
18. Horní Meziříčko, Jindřichův Hradec Lukáš Brtník
19. Šipoun, Prachatice Michal Jílek
20. Milíčov, ŽenyJihlava Filip Pech
21. Třebín, -LipiČeské Budějovice Karel Lauseker
22. Rybova Lhota, Tábor Lukáš Kouba
23. Srubec, ženyČeské Budějovice David Politzer
24. Jaronice, České Budějovice Jan Völfl
25. Dešná, BJindřichův Hradec Peťa V.
26. Chlum u Třeboně, ZenyJindřichův Hradec Petr Belanský
27. Hostovlice, MužiKutná Hora Tereza Široká
28. Krotějov, Sport, mužiTábor Peťa V.
29. Chrbonín, ženyTábor Peťa V.
30. Potěhy, SDH Potěhy MužiKutná Hora SDH POTĚHY SDH POTĚHY
31. Žďár, Jindřichův Hradec Jan Kučera
32. Drunče, Jindřichův Hradec Michal Drs
33. Strmilov, Jindřichův Hradec martin pecha
34. Jindřichův Hradec I, mužiJindřichův Hradec Peťa V.
35. Chlum u Třeboně, MužiJindřichův Hradec Petr Belanský
36. Žirovnice, Pelhřimov jakub
37. Chotěmice, ŽenyTábor Patrik Baláž
38. Rynárec, MužiPelhřimov Jan Šátek
39. Ústrašice, “B”Tábor Lukáš Kouba
40. Skrýchov u Malšic, Tábor Jan Čechtický
41. Bohdalín, Pelhřimov Patrik Baláž
42. Plešovice, Český Krumlov Antonín Haniš
43. Čikov, Třebíč Ondřej Lukeš
44. Benešova Hora, Prachatice Lukáš Kouba
45. Nová Včelnice, ženyJindřichův Hradec Pavlína Jirků
46. Svaté Pole, mužiPříbram Josef Pecka
47. Lom, MuziTábor Honza Dafčík
48. Kolence, Jindřichův Hradec Daniel Vacek
49. Jaronice, České Budějovice Jan Völfl
50. Polště, Jindřichův Hradec Jirka Písař
51. Ledenice, České Budějovice Matouš Janovský
52. Lom, ZenyTábor Honza Dafčík
53. Drahňovice, Benešov Daniel Košata
54. Slapy, ženyTábor Jarmila Kleinerová
55. Nová Ves u Chýnova, Tábor Jan Kainráth
56. Batelov, MužiJihlava Standa Lávička
57. Benešova Hora, Prachatice Peťa V.
58. Oprechtice, muži sportDomažlice Václav Pejsar
59. Stajka, Jindřichův Hradec Luboš Petr
60.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
61.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
62.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
63.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
64.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
65.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
66.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
67.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
68.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
69.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
70.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
71.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
72.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
73.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
74.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
75.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
76.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
77.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
78.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
79.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
80.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
81.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
82.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
83.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
84.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
85.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
86.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
87.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
88.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
89.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
90.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
91.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
92.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
93.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
94.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
95.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
96.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
97.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
98.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
99.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
100.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
20. 04. Žehrov,areál u rybníkaMB
20. 04. Zdešov, na návsiJH
27. 04. Chropyně-fotbalové hřištěKM
27. 04. LhoticeTR
28. 04. HřištěBR
04. 05. Morkovice u hasičské zbrojniceKM
04. 05. Pasečnice - hřištěDO
04. 05. Menhartice (pod zastávkou)TR
08. 05. Hradec u StodaPJ
10. 05. Svatý Jiří, areál Pod BorovicíUO
11. 05. Krásná VesMB
11. 05. Krásná VesMB
12. 05. Mikulovice hřištěZN
12. 05. Velké HamryJN
18. 05. KosmonosyMB
18. 05. Ves TouškovPJ
18. 05. Podhradní LhotaKM
18. 05. ŠkodějovSM
19. 05. RadimoviceLI
25. 05. OplotPJ
25. 05. LudslaviceKM
25. 05. Panské DubenkyJI
25. 05. MříčnáSM
25. 05. Hostěrádky-RešovVY
26. 05. LibuňJC
26. 05. KřenovyDO
01. 06. BudilovPT
01. 06. TučapyKM
01. 06. Počenice , fotbalový stadionKM
01. 06. Chlum u TřeboněJH
01. 06. JeřmaniceLI
01. 06. Nová Ves - Hřiště nad VsíDO
02. 06. BudilovPT
08. 06. BabiceVS
08. 06. SychrovMB
08. 06. Horní HradištěPS
08. 06. ŠtítaryDO
08. 06. Císařov-u obecního úřaduPR
08. 06. HalámkyJH
08. 06. RadslaviceVY
08. 06. ZdíkovPT
08. 06. Horní Němčice (noční)JH
08. 06. Velké HamryJN
09. 06. ŠtichovicePS
09. 06. ŠaraticeVY
15. 06. ZderazCR
15. 06. HonezovicePJ
15. 06. Horní Pole (noční)JH
15. 06. FrýdštejnJN
15. 06. Mochtín - hřištěKT
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.