Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

x-flame

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Zbraslav Kdy: 13. 08. 2022 13:00
Kontakt:   Jan Sedmík Telefon: 
Začátek rezervace: 31. 07. 2022 20:00 Konec rezervace: 13. 08. 2022 12:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
111Radostín nad Oslavou BZRTomáš Láznička
212Litenčice KMFilip Měrka
313Čikov TROndřej Lukeš
414Žďár nad Sázavou 2 Zámek ZRTomáš Láznička
515Radostín nad Oslavou ZRTomáš Láznička
617Maršovice ZRJosef Košík
720Zbraslav BOTomáš Strašák
821Jabloňov ZRLuboš Křehlík
922Lavičky ZRJan Hejl

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Radostín nad Oslavou ZRMichaela Krejčová
22Bohuňov SYHana Hašková
33Žďár nad Sázavou 2 ZámekZRTomáš Láznička
44Jabloňov ZRLuboš Křehlík
55Pavlínov ZRAdéla Peterková
66Benetice TRPetra Cejpková
77Lavičky ZRŠimon Chalupa
89Petrůvky TRMichaela Dvořáková
911Hamry nad Sázavou TragédkyZRKateřina Březinová

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Radostín nad Oslavou ZRPatrik Dvořák
28Lavičky ZRŠimon Chalupa
39Zbraslav BOTomáš Strašák
410Jabloňov ZRLuboš Křehlík

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Jabloňov ZRLuboš Křehlík
22Radostín nad Oslavou ZRMichaela Krejčová
33Pavlínov ZRAdéla Peterková
44Petrůvky TRMichaela Dvořáková
55Lavičky ZRŠimon Chalupa
68Hamry nad Sázavou TragédkyZRKateřina Březinová
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
19. 08. Pěnčín (areál Huť)JN
20. 08. Sukorady, sportovní areálMB
20. 08. MiřeticeBN
20. 08. KostelecTC
20. 08. Ctiboř, hřištěTC
20. 08. Liberec - KarlinkyLI
20. 08. SmilovHB
20. 08. Zámecký park Velká BystřiceOL
20. 08. Ctiboř, hřiště MIMOTC
20. 08. Ivanovice na HanéVY
20. 08. Tréninkové hřiště TJ TatranPB
20. 08. RapšachJH
20. 08. Rokytnice-u hasičské zbrojnicePR
20. 08. areál hasičské zbrojniceBR
20. 08. Hrubá Vrbka - has. areálHO
20. 08. Vacov - dětiPT
20. 08. ProvodovicePR
20. 08. TyloviceVS
20. 08. hřiště VítoniceZN
20. 08. BELUŠAPU
20. 08. KelčicePV
20. 08. Česká Rybná za hasičárnouUO
20. 08. MěrotínOL
20. 08. LoučkaVS
21. 08. ZahorčiceST
21. 08. Tréninkové hřiště TJ TatranPB
21. 08. VítoniceKM
21. 08. RudiceBK
26. 08. Prštice, fotbalové hřištěBO
26. 08. Hasičský areál u BartošovceOP
27. 08. Bakov nad JizerouMB
27. 08. Jemnice, hasičské cvičištěTR
27. 08. VysokovNA
27. 08. Dolany - dětiPT
27. 08. Brandýs nad OrlicíUO
27. 08. NětčiceKM
27. 08. Hřiště SDH ŠtítaryDO
27. 08. StařečTR
27. 08. HamrJH
27. 08. Lobodice - hasičský areálPR
27. 08. fotbalové hřištěBR
27. 08. DolanyPT
27. 08. TučapyVY
27. 08. Jemnice, hasičské cvičištěTR
27. 08. HradčoviceUH
27. 08. JamniceOP
27. 08. ÚnanovZN
27. 08. Kostelec nad Černými lesyKO
27. 08. HaňoviceOL
27. 08. SVATÁ MAŘÍ - NOČNÍ - 3BPT
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.