Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: 23.Všelibický pohár, 2B, el. nástřikový terč. Kdy: 20. 07. 2024 14:00
Kontakt:   Martina Sluková Telefon:  +420776821320
Začátek rezervace: 09. 07. 2024 13:00 Konec rezervace: 20. 07. 2024 17:00



Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Všelibice LIFilip Kolomazník
22Janův Důl LIHonza Mašek
33Záskalí LIhasici Bezaskovice
44Petrašovice LIFilip Kolomazník
55Bílý Potok Modlibohov LIOndřej Havelka
66Cetenov I.LIFilip Kolomazník
77Všelibice 2LIFilip Kolomazník
88Vlčetín LIFilip Kolomazník
99Cetenov 2LIFilip Kolomazník
1011Šumburk nad Desnou JNFilip Kolomazník
1112Všelibice 3LIFilip Kolomazník
1213Cetenov 3LIFilip Kolomazník
1314Křižany LIFilip Kolomazník
1415Lvová CLFilip Kolomazník
1520Karlinky LIBarbora Heiningerová

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Všelibice LIFilip Kolomazník
22Karlinky LIFilip Kolomazník
33Cetenov LIFilip Kolomazník
44Všelibice 2LIFilip Kolomazník
510Pěnčín LiLIBarbora Heiningerová

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Všelibice LIFilip Kolomazník
22Zdislava LIFilip Kolomazník
33Vlčetín LIFilip Kolomazník

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Všelibice LIFilip Kolomazník
22Zdislava I.LIFilip Kolomazník
33Vlčetín LIFilip Kolomazník
44Zdislava II.LIFilip Kolomazník
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
27. 07. Halže - fotbalové hřištěTC
27. 07. LanžovTU
27. 07. Uhelná Příbram -SDH PetroviceHB
27. 07. Nová Ves u ChrastavyLI
27. 07. KAROLINKA- údolí RaťkovVS
27. 07. JanoviceBR
27. 07. Kasárny- DomažliceDO
27. 07. RobčicePJ
27. 07. Aréna BřeznicePB
27. 07. RoštěníKM
27. 07. Kobylí - hasičské cvičištěBV
27. 07. Koupaliště LanžovTU
27. 07. KněžpoleUH
27. 07. KrhováVS
27. 07. OtinovesPV
27. 07. TutlekyRK
27. 07. Benešova HoraPT
27. 07. Vracov - fotb. hřištěHO
27. 07. SlavoniceJH
27. 07. Areál SDH MedlovOL
27. 07. DrnoviceZL
28. 07. BukováPJ
28. 07. Aréna BřeznicePB
28. 07. Rychlov u SkályKM
28. 07. Kamenice nad LipouPE
28. 07. ČernoviceBK
02. 08. Bystřička - hřiště U LukášůVS
03. 08. Hasičské hřiště obce JívkaTU
03. 08. Nové Sedliště- areál SDHTC
03. 08. BechovMB
03. 08. BludovSU
03. 08. StrýčkoviceDO
03. 08. PohořeliceZL
03. 08. MokroušePJ
03. 08. ŽeroticeZN
03. 08. BudečJH
03. 08. Milotice nad BečvouPR
03. 08. MeziříčkoZR
03. 08. Vávrovice hřiště FK NOVAOP
03. 08. OldřišovOP
03. 08. MistřiceUH
03. 08. Hřiště Valašské PříkazyVS
03. 08. Prušánky- park u koupalištěHO
03. 08. Stýskaly- hřištěPS
03. 08. Vysoké PoleZL
04. 08. StýskalyPS
04. 08. SobotínSU
04. 08. KřenovicePR
04. 08. Radostín nad OslavouZR
04. 08. Ostrov u MacochyBK
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.