Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Memoriál J. Steinbacha, J. Trhlíka a R. Gilla Kdy: 13. 07. 2019 13:00
Kontakt:   sdh.vsekary@seznam.cz Telefon: 
Začátek rezervace: 29. 06. 2019 20:00 Konec rezervace: 13. 07. 2019 13:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Všekary MužiDOPavel Krchlebak
22Hradec PJZdeněk Horák
33Strýčkovice mužiDOMarika Součková
44Kostelec mužiTCPavel Pechát
55Ves Touškov PJRoman Baloun
66Nevřeň #pětdevětPSJícháč
77Honezovice PJSDH Honezovice
88Strýčkovice ženyDOMarika Součková
99Oplot mužiPJMarika Součková
1010Horní Metelsko panteřiDOTomáš Zverka
1111Honezovice ZenyPJSDH Honezovice
1212Štítary ženyDOMiroslav Žáček
1313Krchleby Muži DOPavel Krchlebak
1414Křenovy mužiDOMartin Hosl
1515Honezovice VeteransPJSDH Honezovice
1616Štítary mužiDOMiroslav Žáček
1717Srbice muži DODavid Staníček
1818Oprechtice muži sportDOVáclav Pejsar
1919Všekary veterániDOSDH Všekary
2020Štítary Muži BDOMiroslav Žáček
2121Srbice ženyDODavid Staníček
2222Březí ženyDOTereza Příbková
2323Pasečnice MužiDOPetr Příbek
2424Čelákovy PJJiří Böhm
2525Březí MužiDOAdéla Kabourková
2626Hadrava MužiKTTomáš Marný
2727Neuměř DOJakub Jílek
2828Oprechtice Oprechtice,muži BDOSimona Vlasáková
2930Holýšov DOVojtěch Hrubant
3039Poděvousy DOAnděla Mašková
3140Hadrava ŽenyKTTomáš Marný
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
19. 07. hřiště SK BohuslaviceOP
19. 07. Vidče u hasičárnyVS
20. 07. Miroslav, před Hasičskou zbrojZN
20. 07. BoroviceMB
20. 07. Široký Brod (2B)JE
20. 07. ŠumvaldOL
20. 07. KrchlebyDO
20. 07. RoštěníKM
20. 07. StříbřecJH
20. 07. KunžakJH
20. 07. KučerovVY
20. 07. Poruba, Hřiště u KDPR
20. 07. PodmokliceSM
20. 07. Malé Hoštice, hřištěOP
20. 07. Cvičiště KojatínTR
20. 07. Medlov, hasičský areálOL
20. 07. Vracov - fotba. hřištěHO
20. 07. Horní Metelsko - Areál SDHDO
20. 07. Čelechovice na Hané NOČNÍPV
21. 07. PravčiceKM
21. 07. Zátor (2B)BR
21. 07. SvésedliceOL
21. 07. Poděvousy fotbalové hřištěDO
21. 07. PaměticeBK
21. 07. areál SDH SlužoviceOP
26. 07. Hasičský areál ČastohosticeTR
27. 07. Halže, hřištěTC
27. 07. Rýmařov (2B)BR
27. 07. Letohrad - KunčiceUO
27. 07. Kobylí, hasičské hřištěBV
27. 07. Sportovní areál BroumyBE
27. 07. KamennáTR
27. 07. Polkovice fotbalové hřištěPR
27. 07. Halže, hřištěTC
27. 07. Kamenice nad LipouPE
27. 07. Hustopeče nad Bečvou - hřištěPR
27. 07. Benešova HoraPT
27. 07. LUDRA CUP DrahanoviceOL
27. 07. Křepice, fotbalové hřištěZN
27. 07. fot.hřiště TJ Hrubá VrbkaHO
27. 07. TutlekyRK
28. 07. Letohrad - OrliceUO
28. 07. RychlovKM
28. 07. Sportovní areál BroumyBE
28. 07. ČernoviceBK
28. 07. Hovorany - fotba. hřištěHO
28. 07. Hovorany - fotbalové hřištěHO
02. 08. Bystřička, hřiště U LukášůVS
03. 08. BechovMB
03. 08. Nová Ves u ChrastavyLI
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.