Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Vrchoslavská pohárovka- noční soutěž v PÚ 2B Kdy: 28. 06. 2024 21:45
Kontakt:   Radim Janečka Telefon:  774039948
Začátek rezervace: 14. 06. 2024 20:00 Konec rezervace: 28. 06. 2024 18:00



Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Vrchoslavice muži APVRadim Janečka
22Křenovice PRJirka Kočař
33Bousín PVAneta Ambrožová
44Drahany PVMarek Šustr
55Seloutky MužiPVIvo Doležel
66Habrovany VYVladimír Kadaňka
77Zborovice Ženy KMPetra Plachá
88Vrchoslavice muži BPVRadim Janečka
99Vrbka AKMRadim Janečka
1010Zborovice KMPetra Plachá
1111Němčice nad Hanou PVJan Jeřábek
1212Chropyně KMPavel Kunčar
1313Mostkovice PVOndřej Sekanina
1414Dub nad Moravou OLLukáš Kovařík
1515Hoštice KMPavel Kunčar
1616Seloutky ŽenyPVZuzana Janečková
1717Želeč MužiPVMartin
1818Litenčice KMFilip Měrka
1919Svatobořice HODavid Vodička
2020Medlov KMSDH Medlov
2121Zdounky ŽenyKMMichal Šauer
2222Býškovice MužiPRJindřich Fiala
2323Vrbka Muži BKMJosef Pospíšil
2424Oplocany Muži PRPetr Vybíral
2525Pustiměř Muži 2VYMichal Vrba
2626Leskovec MužiVSLukáš Smolík
2727Kostelany KMPetr Botek
2828Zdounky MužiKMMichal Šauer
2929Víceměřice ŽenyPVEliss Jiráková
3030Němčice nad Hanou PVJan Jeřábek
3131Pustiměř ŽenyVYMichal Vrba
3233Lutopecny ŽenyKMAdriana Žůrková
3334Náměšť na Hané OLEma De Roecková
3435Hoštice KMAntonín Novák
3536Býškovice MužiPRJindřich Fiala
3637Litenčice KMFilip Měrka
3741Býškovice ŽenyPRJindřich Fiala
3842Pustiměř MužiVYMichal Vrba
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
13. 07. Velké Pavlovice, sport. areálBV
13. 07. DrahanoviceOL
13. 07. RADHOSTICE - NOČNÍ - 2BPT
13. 07. Nedašova LhotaZL
13. 07. Grešlové Mýto fotbalové hřištěZN
14. 07. MaršoviceZR
14. 07. ŠtítySU
14. 07. Sportovní areál BroumyBE
14. 07. ŽďárBK
14. 07. Velký OřechovZL
14. 07. Prlov, areál "U Smrku"VS
14. 07. areál hz SDH SlužoviceOP
19. 07. hřiště SK BohuslaviceOP
19. 07. Hasičský areál ČastohosticeTR
19. 07. Vidče,hřišté TJ SaharaVS
20. 07. Široký Brod-za sokolovnouJE
20. 07. Březovice,hasičské hřištěMB
20. 07. ŠumvaldOL
20. 07. Letohrad - OrliceUO
20. 07. NeuměřDO
20. 07. Fotbalové hřiště KrchlebyDO
20. 07. NevšováZL
20. 07. Velká LhotaVS
20. 07. Hasičská zbrojnice VšelibiceLI
20. 07. NivaPV
20. 07. StrmilovJH
20. 07. NevšováZL
20. 07. Cvičiště KojatínTR
20. 07. Habrovany,hasičský areál u ČOVVY
21. 07. Letohrad - KunčiceUO
21. 07. PoděvousyDO
21. 07. SvésedliceOL
21. 07. PaměticeBK
21. 07. hřiště SK BohuslaviceOP
21. 07. Hrotovice, U dolního rybníkaTR
27. 07. Halže, fotbalové hřištěTC
27. 07. LanžovTU
27. 07. Uhelná Příbram (SDH Petrovice)HB
27. 07. Nová Ves u ChrastavyLI
27. 07. KAROLINKA, údolí RaťkovVS
27. 07. JanoviceBR
27. 07. Kasárny, DomažliceDO
27. 07. RobčicePJ
27. 07. Aréna BřeznicePB
27. 07. RoštěníKM
27. 07. Kobylí, hasičské cvičištěBV
27. 07. Koupaliště LanžovTU
27. 07. KněžpoleUH
27. 07. KrhováVS
27. 07. OtinovesPV
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.