Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár SDH Vranovice Kdy: 14. 07. 2019 10:00
Kontakt:   Stanislav Strnad Telefon:  724 900 907
Začátek rezervace: 01. 07. 2019 20:00 Konec rezervace: 13. 07. 2019 20:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Vranovice Peklo mužiPBStanda Strnad
22Střezimíř Ženy BNSDH Střezimíř Střezimíř
33Záborná Lhota PBKamil Vondrák
44Buková PBPavel Fiřt
55Starosedlský Hrádek PBStarosedlský Hrádek
66Voltýřov PBSDH Voltýřov muži
77Nalžovice PBČHJ Nalžovice
88Broumy ženyBEKarel
99Jesenice PBMichal
1010Radíč MužiPBLáďa
1111Skalice ženyPBSDH Skalice
1212Nahoruby BNJaromír
1313Zalužany ženyPBMíra Peterka
1414Vranovice Peklo, Veteran 35+PBStanda Strnad
1515Lužná RATereza Říhová
1616Svaté Pole Veteran 35+PBJosef Pecka
1717Hlubyně ženyPBAnna Novotná
1818Věšín PBSDH Věšín
1919Broumy mužiBEKarel
2020Kotenčice PBRadek Troch
2121Sedlčany PBJarous Janský
2222Zalužany PBMíra Peterka
2323Skalice MužiPBRadek Sobotka
2424Malé Přílepy MPM ženy BEAndrea Štětková
2525Voltuš mužiPBStanda Strnad
2626Březnice mužiPBJan hofman
2727Suchodol MuziPBJiri Benak
2829Svaté Pole mužiPBJosef Pecka
2930Vranovice Peklo ženyPBStanda Strnad
3039Záborná Lhota ženyPBKlára Pecková
3140Líchovy Fialky, ženy PBJakub Čermák
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
19. 07. hřiště SK BohuslaviceOP
19. 07. Vidče u hasičárnyVS
20. 07. Miroslav, před Hasičskou zbrojZN
20. 07. BoroviceMB
20. 07. Široký Brod (2B)JE
20. 07. ŠumvaldOL
20. 07. KrchlebyDO
20. 07. RoštěníKM
20. 07. StříbřecJH
20. 07. KunžakJH
20. 07. KučerovVY
20. 07. Hrušky POZOR změní se termín !BV
20. 07. Poruba, Hřiště u KDPR
20. 07. PodmokliceSM
20. 07. Malé Hoštice, hřištěOP
20. 07. Cvičiště KojatínTR
20. 07. Medlov, hasičský areálOL
20. 07. Vracov - fotba. hřištěHO
20. 07. Horní Metelsko - Areál SDHDO
20. 07. Čelechovice na Hané NOČNÍPV
21. 07. PravčiceKM
21. 07. Zátor (2B)BR
21. 07. SvésedliceOL
21. 07. Poděvousy fotbalové hřištěDO
21. 07. PaměticeBK
21. 07. areál SDH SlužoviceOP
26. 07. Hasičský areál ČastohosticeTR
27. 07. Halže, hřištěTC
27. 07. Rýmařov (2B)BR
27. 07. Letohrad - KunčiceUO
27. 07. Kobylí, hasičské hřištěBV
27. 07. Sportovní areál BroumyBE
27. 07. KamennáTR
27. 07. Polkovice fotbalové hřištěPR
27. 07. Halže, hřištěTC
27. 07. Kamenice nad LipouPE
27. 07. Hustopeče nad Bečvou - hřištěPR
27. 07. Benešova HoraPT
27. 07. LUDRA CUP DrahanoviceOL
27. 07. Křepice, fotbalové hřištěZN
27. 07. TutlekyRK
28. 07. Letohrad - OrliceUO
28. 07. RychlovKM
28. 07. Sportovní areál BroumyBE
28. 07. ČernoviceBK
28. 07. Hovorany - fotba. hřištěHO
28. 07. Hovorany - fotbalové hřištěHO
03. 08. BechovMB
03. 08. Nová Ves u ChrastavyLI
03. 08. Široká Niva (3B)BR
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.