Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár SDH Vranovice Kdy: 13. 07. 2019 12:00
Kontakt:   Stanislav Strnad Telefon:  724 900 907
Začátek rezervace: 01. 07. 2019 20:00 Konec rezervace: 12. 07. 2019 20:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Vranovice Peklo mužiPBStanda Strnad
22Střezimíř Ženy BNSDH Střezimíř Střezimíř
33Buková PBPavel Fiřt
44Líchovy Fialky, ženyPBJakub Čermák
55Starosedlský Hrádek PBStarosedlský Hrádek
66Broumy mužiBEKarel
77Nalžovice PBČHJ Nalžovice
88Radíč MužiPBLáďa
99Jesenice PBMichal
1011Nahoruby BNJaromír
1112Vranovice Peklo, Veteran 35+PBStanda Strnad
1213Zalužany ženyPBMíra Peterka
1314Lužná RATereza Říhová
1415Kotenčice PBRadek Troch
1516Broumy ženyBEKarel
1617Hlubyně PBAnna Novotná
1718Věšín PBSDH Věšín
1819Sedlčany PBJarous Janský
1920Skalice ženyPBSDH Skalice
2021Svaté Pole mužiPBJosef Pecka
2122Zalužany PBMíra Peterka
2223Malé Přílepy MPM ženy BEAndrea Štětková
2324Voltuš mužiPBStanda Strnad
2425Záborná Lhota PBKamil Vondrák
2526Březnice mužiPBJan hofman
2627Voltýřov PBSDH Voltýřov muži
2728Chrást PBDraci Chrást SDH Chrást
2829Horní Měcholupy MužiABJan Roháč
2930Vranovice Peklo ženyPBStanda Strnad
3038Svaté Pole Veteran 35+PBJosef Pecka
3139Suchodol ŽenyPBRadek Sobotka
3240Skalice MužiPBRadek Sobotka
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
19. 07. hřiště SK BohuslaviceOP
19. 07. Vidče u hasičárnyVS
20. 07. Miroslav, před Hasičskou zbrojZN
20. 07. BoroviceMB
20. 07. Široký Brod (2B)JE
20. 07. ŠumvaldOL
20. 07. KrchlebyDO
20. 07. RoštěníKM
20. 07. StříbřecJH
20. 07. KunžakJH
20. 07. KučerovVY
20. 07. Hrušky POZOR změní se termín !BV
20. 07. Poruba, Hřiště u KDPR
20. 07. PodmokliceSM
20. 07. Malé Hoštice, hřištěOP
20. 07. Cvičiště KojatínTR
20. 07. Medlov, hasičský areálOL
20. 07. Vracov - fotba. hřištěHO
20. 07. Horní Metelsko - Areál SDHDO
20. 07. Čelechovice na Hané NOČNÍPV
21. 07. PravčiceKM
21. 07. Zátor (2B)BR
21. 07. SvésedliceOL
21. 07. Poděvousy fotbalové hřištěDO
21. 07. PaměticeBK
21. 07. areál SDH SlužoviceOP
26. 07. Hasičský areál ČastohosticeTR
27. 07. Halže, hřištěTC
27. 07. Rýmařov (2B)BR
27. 07. Letohrad - KunčiceUO
27. 07. Kobylí, hasičské hřištěBV
27. 07. Sportovní areál BroumyBE
27. 07. KamennáTR
27. 07. Polkovice fotbalové hřištěPR
27. 07. Halže, hřištěTC
27. 07. Kamenice nad LipouPE
27. 07. Hustopeče nad Bečvou - hřištěPR
27. 07. Benešova HoraPT
27. 07. LUDRA CUP DrahanoviceOL
27. 07. Křepice, fotbalové hřištěZN
27. 07. TutlekyRK
28. 07. Letohrad - OrliceUO
28. 07. RychlovKM
28. 07. Sportovní areál BroumyBE
28. 07. ČernoviceBK
28. 07. Hovorany - fotba. hřištěHO
28. 07. Hovorany - fotbalové hřištěHO
03. 08. BechovMB
03. 08. Nová Ves u ChrastavyLI
03. 08. Široká Niva (3B)BR
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.