Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Soutěž mladých hasičů v požárním útoku Kdy: 05. 05. 2019 09:00
Kontakt:   Jan Havlena Telefon:  724188704
Začátek rezervace: 05. 04. 2019 11:00 Konec rezervace: 04. 05. 2019 20:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Vladislav staršíTRJan Havlena
22Vaneč Pyšel starší ATRJan Havlena
33Lipník mladšíTRJan Havlena
44Výčapy mladší ATRMiroslav Růžička
55Vaneč Pyšel starší BTRJan Havlena
66Lipník staršíTRJan Havlena
77Výčapy starší ATRMiroslav Růžička
88Častohostice MLADŠÍTRVladěna Nesibová
99Domamil ml.TRJaroslav Bajer
1010Výčapy mladší BTRMiroslav Růžička
1111Častohostice STARŠÍTRVladěna Nesibová
1212Kojetice mladší ATRJan Havlena
1313Domamil st.TRJaroslav Bajer
1414Výčapy starší BTRMiroslav Růžička
1515Kojetice mladší BTRJan Havlena
1616Kožichovice mladšíTRMarta Nováková
1717Svatoslav staršíTRMichal Dufek
1818Kojetice staršíTRJan Havlena
1919Kožichovice staršíTRMarta Nováková
2020Štěměchy mladší ATRMichal Šilhavý
2121Markvartice mladšíTRJan Havlena
2222Heraltice mladšíTRJaromir Hroch
2323Štěměchy starší ATRMichal Šilhavý
2424Markvartice starší ATRJan Havlena
2525Heraltice staršíTRJaromir Hroch
2626Štěměchy starší BTRMichal Šilhavý
2727Markvartice starší BTRJan Havlena
2828Jaroměřice nad Rokytnou staršíTRMirka Ciencialová
2929Budíkovice mladší BTRJan Havlena
3030Čechtín mladšíTRJan Havlena
3131Klučov mladšíTRLukáš Nováček
3232Budíkovice staršíTRJan Havlena
3333Čechtín staršíTRJan Havlena
3434Rudíkov staršíTRJan Havlena
3535Budíkovice mladší ATRJan Havlena
3637Rudíkov mladší ATRJan Havlena
3740Rudíkov mladší BTRJan Havlena
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
16. 11. Pohořelice fotbalové hřištěZL
23. 11. Celkové vyhlášení FNC 2019JN
07. 12. Český RudolecJH
14. 12. Kuřim, parkoviště TOS KuřimBO
14. 12. Cvičiště KojatínTR
02. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
03. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
23. 05. LukovZL
30. 05. LudslaviceKM
06. 06. BabiceVS
13. 06. RoštěníKM
13. 06. MoravanyPA
14. 06. ZderazCR
27. 06. PetroviceTR
27. 06. Nová DědinaKM
28. 06. KrasoniceJI
04. 07. PlumlovPV
05. 07. RadíkovPR
18. 07. PravčiceKM
19. 07. KřenovicePR
25. 07. Letohrad - OrliceUO
26. 07. Letohrad - KunčiceUO
01. 08. LoukovKM
02. 08. ZahnašoviceKM
08. 08. NětčiceKM
14. 08. Kozmice (OP) ,hřiště TJ SokolOP
15. 08. Prchalov, areál hřištěNJ
16. 08. OlšovecPR
22. 08. PšánkyHK
23. 08. MyštěvesHK
23. 08. VítoniceKM
29. 08. KarolínKM
05. 09. ÚněticePJ
06. 09. ÚněticePJ
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.