Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Vidče u hasičárny

Pozvánka | Obnovit
Kde: Noční soutěž,Videčská vlna,2B,startovné 150kč Kdy: 19. 07. 2019 21:30
Kontakt:   SDH Vidče,Knébl Oldřich Telefon:  605082706
Začátek rezervace: 23. 06. 2019 21:30 Konec rezervace: 19. 07. 2019 21:30

Rezervace soutěže



Start. místoTým a jménoOkresKdo
1. Vidče, ženyVsetín Oldřich Knébl
2. Velká (Hranice III), Přerov Zdeněk Steiner
3. Podhradní Lhota, Kroměříž Zdeněk Žejdlik
4. Ublo, Zlín Libor Punčochář
5. Vidče, veterániVsetín Oldřich Knébl
6. Velká Lhota, ženyVsetín Kristýna Pavelcová
7. Střítež nad Bečvou, mužiVsetín Matouš Melichařík
8. Dolní Bečva, MuziVsetín tomas adamek
9. Vidče, mužiVsetín Oldřich Knébl
10. Loučka, ženyVsetín Šimon Sedlář
11. Dolní Bečva, ŽenyVsetín tomas adamek
12. Hutisko, MužiVsetín Kristy
13. Vidče, veteráni BVsetín Oldřich Knébl
14. Dolní Bečva, Muži 35+Vsetín tomas adamek
15. Velké Karlovice, MužiVsetín Oldřich Knébl
16. Velká Lhota, Vsetín Kristýna Pavelcová
17. Prostřední Bečva, Vsetín Pavel Růčka
18. Hošťálková, Vsetín Matěj Valůšek
19. Bylnice, MužiZlín Tomáš Hořák
20. Velké Karlovice, Veteráni AVsetín Oldřich Knébl
21. Zašová, Vsetín Jaroslav Škrobák
22.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
23. Velké Karlovice, MužiVsetín Oldřich Knébl
24.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
25.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
26. Velké Karlovice, Veteráni BVsetín Oldřich Knébl
27.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
28.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
29.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
30.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
31.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
19. 07. hřiště SK BohuslaviceOP
19. 07. Vidče u hasičárnyVS
20. 07. Miroslav, před Hasičskou zbrojZN
20. 07. BoroviceMB
20. 07. Široký Brod (2B)JE
20. 07. ŠumvaldOL
20. 07. KrchlebyDO
20. 07. RoštěníKM
20. 07. StříbřecJH
20. 07. KunžakJH
20. 07. KučerovVY
20. 07. Poruba, Hřiště u KDPR
20. 07. PodmokliceSM
20. 07. Malé Hoštice, hřištěOP
20. 07. Cvičiště KojatínTR
20. 07. Medlov, hasičský areálOL
20. 07. Vracov - fotba. hřištěHO
20. 07. Horní Metelsko - Areál SDHDO
20. 07. Čelechovice na Hané NOČNÍPV
21. 07. PravčiceKM
21. 07. Zátor (2B)BR
21. 07. SvésedliceOL
21. 07. Poděvousy fotbalové hřištěDO
21. 07. PaměticeBK
21. 07. areál SDH SlužoviceOP
26. 07. Hasičský areál ČastohosticeTR
27. 07. Halže, hřištěTC
27. 07. Rýmařov (2B)BR
27. 07. Letohrad - KunčiceUO
27. 07. Kobylí, hasičské hřištěBV
27. 07. Sportovní areál BroumyBE
27. 07. KamennáTR
27. 07. Polkovice fotbalové hřištěPR
27. 07. Halže, hřištěTC
27. 07. Kamenice nad LipouPE
27. 07. Hustopeče nad Bečvou - hřištěPR
27. 07. Benešova HoraPT
27. 07. LUDRA CUP DrahanoviceOL
27. 07. Křepice, fotbalové hřištěZN
27. 07. fot.hřiště TJ Hrubá VrbkaHO
27. 07. TutlekyRK
28. 07. Letohrad - OrliceUO
28. 07. RychlovKM
28. 07. Sportovní areál BroumyBE
28. 07. ČernoviceBK
28. 07. Hovorany - fotba. hřištěHO
28. 07. Hovorany - fotbalové hřištěHO
02. 08. Bystřička, hřiště U LukášůVS
03. 08. BechovMB
03. 08. Nová Ves u ChrastavyLI
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.