Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Vésky

Pozvánka | Obnovit
Kde: Noční hasičská soutěž O putovní pohár Favexu Kdy: 20. 10. 2018 19:00
Kontakt:   Miroslav Machala Telefon:  604 814 738
Začátek rezervace: 25. 09. 2018 18:00 Konec rezervace: 20. 10. 2018 18:00

Rezervace soutěže



Start. místoTým a jménoOkresKdo
1. Vésky, BUherské Hradiště Tomáš Brhlík
2. Bojkovice, ženyUherské Hradiště Tomáš Brhlík
3. TAG Zahnašovice, Kroměříž Tomáš Brhlík
4. Vésky, AUherské Hradiště Tomáš Brhlík
5. Hrabůvka, Přerov Tomáš Brhlík
6. Tupesy, Uherské Hradiště Tomáš Brhlík
7. Velký Ořechov, BZlín Tomáš Brhlík
8. -, Rezervováno pořadatelem bez určení okresu Tomáš Brhlík
9. Salaš, Uherské Hradiště Tomáš Brhlík
10. Hradčovice, Uherské Hradiště Tomáš Brhlík
11. Letničie, Skalica DHZ Letničie muži
12. Míkovice, ženyUherské Hradiště Lojza Tvrdoň
13. Vésky, nad 35Uherské Hradiště Tomáš Brhlík
14. Lukov, mužiZlín Tomas Nedbálek
15. Kněžpole, Uherské Hradiště David Volařík
16.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
17. Pohořelice, ženyZlín Jana Forbelská
18. Trnava, muži Zlín Jiří Vajďák
19. Vlachovice, ŽenyZlín Karolína Hbáčková
20. Zádveřice, mužiZlín Tomáš Štefanec
21. Bílovice, ženyUherské Hradiště Lucie Markusová
22. Pohořelice, MužiZlín Tomáš Lapčík
23. Louky, Zlín Jakub Laciga
24. Nedašova Lhota, ženyZlín Anna Fojtíková
25. Nětčice, ženyKroměříž Petra Plachá
26. Tučapy, Kroměříž René Jašek
27. Nevšová, BZlín Tomáš Brhlík
28. Vysoké Pole, Zlín Tomáš Ruman
29. Mysločovice, Zlín SDH Mysločovice
30. Jasenové, MužiŽilina Jozef Grofik
31. Tošovice, Nový Jičín zdenek bortl
32. Polichno, Muži Zlín Pavel Novosad
33. Racková, ženyZlín SDHRacková
34. Hoštice, MužiKroměříž Antonín Novák
35. Loukov, Kroměříž marta
36. Kostolné, Babulicov VrchMyjava volodaBV
37. Čeložnice, Hodonín Martin Šubrt
38.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
39.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
40.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
41.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
42.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
43.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
44.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
45.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
46.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
47.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
48.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
49.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
50.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
51.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
52.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
53.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
54.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
55.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
56.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
57.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
58.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
59.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
60.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
20. 10. VéskyUH
27. 10. Kulturní Dům Dlouhá LhotaMB
03. 11. Velké Hamry - kulturní důmJN
10. 11. Areál PlazaPM
15. 12. Kuřim, parkoviště u TOS KuřimBO
15. 12. Prosetín - fotbalové hřištěCR
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.