Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Noční hasičská soutěž O putovní pohár Favexu Kdy: 20. 10. 2018 19:00
Kontakt:   Miroslav Machala Telefon:  604 814 738
Začátek rezervace: 25. 09. 2018 18:00 Konec rezervace: 20. 10. 2018 18:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Vésky BUHTomáš Brhlík
22Bojkovice ženyUHTomáš Brhlík
33TAG Zahnašovice KMTomáš Brhlík
44Vésky AUHTomáš Brhlík
55Hrabůvka PRTomáš Brhlík
66Tupesy UHTomáš Brhlík
77Velký Ořechov BZLTomáš Brhlík
88- Rezervováno pořadatelem-Tomáš Brhlík
99Salaš UHTomáš Brhlík
1010Hradčovice UHTomáš Brhlík
1111Letničie SIDHZ Letničie muži
1212Míkovice ženyUHLojza Tvrdoň
1313Vésky nad 35UHTomáš Brhlík
1414Lukov mužiZLTomas Nedbálek
1515Kněžpole UHDavid Volařík
1616Racková ZLSDHRacková
1717Pohořelice ženyZLJana Forbelská
1818Trnava muži ZLJiří Vajďák
1919Vlachovice ŽenyZLKarolína Hbáčková
2020Zádveřice mužiZLTomáš Štefanec
2121Bílovice ženyUHLucie Markusová
2222Pohořelice MužiZLTomáš Lapčík
2323Louky ZLJakub Laciga
2424Nedašova Lhota ženyZLAnna Fojtíková
2525Nětčice ženyKMPetra Plachá
2626Ratiboř VSZdeněk Žejdlik
2727Nevšová BZLTomáš Brhlík
2828Vysoké Pole ZLTomáš Ruman
2929Mysločovice ZLSDH Mysločovice
3030Jasenové MužiZAJozef Grofik
3132Polichno Muži ZLPavel Novosad
3234Hoštice MužiKMAntonín Novák
3335Loukov KMmarta
3436Kostolné Babulicov VrchMYvolodaBV
3537Čeložnice HOMartin Šubrt
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
16. 03. Velká n. Vel. - sportovní halaHO
20. 04. Žehrov,areál u rybníkaMB
27. 04. LhoticeTR
27. 04. Chropyně-fotbalové hřištěKM
04. 05. Morkovice u hasičské zbrojniceKM
04. 05. Pasečnice - hřištěDO
04. 05. Menhartice (pod zastávkou)TR
08. 05. Hradec u StodaPJ
11. 05. Krásná VesMB
11. 05. Krásná VesMB
12. 05. Velké HamryJN
18. 05. KosmonosyMB
18. 05. Ves TouškovPJ
18. 05. Podhradní LhotaKM
18. 05. ŠkodějovSM
19. 05. RadimoviceLI
25. 05. OplotPJ
25. 05. LudslaviceKM
25. 05. Vrchoslavice-hřištěPV
25. 05. MříčnáSM
26. 05. LibuňJC
26. 05. KřenovyDO
01. 06. BudilovPT
01. 06. TučapyKM
01. 06. Počenice , fotbalový stadionKM
01. 06. Chlum u TřeboněJH
01. 06. JeřmaniceLI
01. 06. Nová Ves - Hřiště nad VsíDO
02. 06. BudilovPT
08. 06. BabiceVS
08. 06. SychrovMB
08. 06. Horní HradištěPS
08. 06. ŠtítaryDO
08. 06. Císařov-u obecního úřaduPR
08. 06. HalámkyJH
08. 06. Velké HamryJN
09. 06. ŠtichovicePS
15. 06. ZderazCR
15. 06. HonezovicePJ
15. 06. FrýdštejnJN
15. 06. Mochtín - hřištěKT
16. 06. MoravanyPA
21. 06. Vesec pod KozákovemSM
22. 06. Stará ŘíšeJI
22. 06. Fotbalové hřiště ZahořanyDO
22. 06. Novosedly nad NežárkouJH
22. 06. Fotbalové hřiště ZahořanyDO
23. 06. KrasoniceJI
28. 06. DřevohosticePR
29. 06. Nová DědinaKM
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.