Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

x-flame

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: Noční soutěž O putovní pohár SDH Vésky Kdy: 16. 10. 2021 19:00
Kontakt:   Tomáš Brhlík Telefon:  606028556
Začátek rezervace: 08. 10. 2021 16:00 Konec rezervace: 16. 10. 2021 12:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Vésky BUHTomáš Brhlík
22Sazovice ženyZLKristýna Tomšová
33Pohořelice ženyZLRadek Hlaváč
44Bojkovice ženyUHTomáš Brhlík
55Vlachovice ZLKarolína Hbáčková
66Rohatec HOLukáš Vaculík
77Vésky AUHTomáš Brhlík
88Lukov Muži ZLMates Juřík
99Bílovice ŽenyUHVeronika Pospíšilová
1010Salaš UHTomáš Brhlík
1111Tečovice ŽenyZLZdeněk Juřík
1212Vésky nad 35 letUHTomáš Brhlík
1313Letničie SIDHZ Letničie muži
1414Míkovice UHLojza Tvrdoň
1515Hrubá Vrbka HOKateřina Trnová
1617Zahnašovice KMTomáš Brhlík
1718Letničie nad 35SIDHZ Letničie muži
1819Míkovice UHLojza Tvrdoň
1920Tečovice MužiZLZdeněk Juřík
2021Tupesy MužiUHPetr Janováč
2122Zahnašovice MuziKMPetr Miklík
2223Pohořelice Ženy BZLJana Forbelská
2324Slušovice Ovečky ZLMonča
2425Staré Město UHI
2526Hoštice KMAntonín Novák
2627Velká (Hranice III) PROndřej Hlavinka
2728Lukov ZLMates Juřík
2829Slušovice Muži ZLMonča
2930Trnava Muži ZLJiří Vajďák
3031Polichno Muži ZLPavel Novosad
3132Mysločovice ZLVojtěch Stoklásek
3233Svatobořice HODavid Vodička
3334Dolany OLBernard ŠAFAŘÍK
3435Zbraslav BOMartin Kabelka
3536Tošodry fire team NJRadek Černý
3637Kněžpole UHDavid Volařík
3738Chválkovice OLBernard ŠAFAŘÍK
3840Pustiměř muži VYMichal Vrba
3941Loučka Ženy B VSLukáš Voženílek
4042Rokytnice Ženy AVSmartin kasik
4144Všemina ZLŠimon Chovanec
4245Pustiměř ŽenyVYMichal Vrba
4346Topolany BVYMichael Jičínský
4447Rokytnice Ženy BVSmartin kasik
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
06. 11. Celkové vyhlášení BratříkovJN
13. 11. Sametový pohár- PohořeliceZL
13. 11. ČernovírUO
04. 12. Kuřim, parkoviště TOS KuřimBO
04. 12. Český RudolecJH
18. 12. BudíkoviceTR
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.