Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O Pohár starosty obce Kdy: 19. 05. 2018 12:00
Kontakt:   Telefon: 
Začátek rezervace: 05. 05. 2018 20:00 Konec rezervace: 19. 05. 2018 12:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Ves Touškov Muži PJPavel Krchlebak
23Strýčkovice MužiDOMarika Součková
34Krchleby Muži DOPavel Krchlebak
45Křenovy DORoman Bufka
56Oplot MužiPJMarika Součková
67Kostelec mužiTCjosef simek
78Čelákovy PJJiří Böhm
89Strýčkovice ŽenyDOMarika Součková
910Srbice MužiDODenis Balounová
1011Kostelec ženyTCjosef simek
1112Horní Metelsko Muži DOTomáš Zverka
1213Všekary mužiDOSDH Všekary
1314Honezovice ŽenyPJJiří Hirschl
1415Lisov PJZdeněk Horák
1516Stříbro TCRoman Jarabica
1617Štítary MužiDODenis Balounová
1718Hradec Muži PJFrantišek Jaroš
1819Nevřeň #pětdevětPSJícháč
1920Oprechtice ženyDOVáclav Pejsar
2021Štítary muži ADOMiroslav Žáček
2122Hradec ŽenyPJAneta Píchová
2228Srbice ZenyDOKateřina Komancová
2330Štítary ZenyDODenis Balounová
2431Oprechtice mužiDOVáclav Pejsar
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
26. 01. Úněšov, Dílny statek ÚněšovPS
09. 02. NevřeňPS
27. 04. Chropyně-fotbalové hřištěKM
04. 05. Morkovice u hasičské zbrojniceKM
04. 05. Pasečnice - hřištěDO
04. 05. Menhartice (pod zastávkou)TR
08. 05. Hradec u StodaPJ
11. 05. Krásná VesMB
18. 05. Ves TouškovPJ
18. 05. Podhradní LhotaKM
18. 05. ŠkodějovSM
25. 05. OplotPJ
25. 05. LudslaviceKM
25. 05. Vrchoslavice-hřištěPV
26. 05. KřenovyDO
01. 06. BudilovPT
01. 06. TučapyKM
01. 06. Počenice , fotbalový stadionKM
01. 06. JeřmaniceLI
02. 06. BudilovPT
08. 06. BabiceVS
08. 06. Horní HradištěPS
08. 06. ŠtítaryDO
08. 06. Císařov-u obecního úřaduPR
08. 06. Velké HamryJN
09. 06. ŠtichovicePS
15. 06. HonezovicePJ
15. 06. FrýdštejnJN
21. 06. Vesec pod KozákovemSM
22. 06. Fotbalové hřiště ZahořanyDO
22. 06. Fotbalové hřiště ZahořanyDO
28. 06. DřevohosticePR
29. 06. Nová DědinaKM
29. 06. NevřeňPS
29. 06. Vranín areál U HavranaTR
30. 06. BučíPS
06. 07. LoukovKM
06. 07. RaspenavaLI
13. 07. Uhřičice-fotbalové hřištěPR
13. 07. VšekaryDO
20. 07. KrchlebyDO
20. 07. RoštěníKM
21. 07. PravčiceKM
27. 07. Polkovice fotbalové hřištěPR
03. 08. PřílepyKM
03. 08. ZahorčiceKT
03. 08. StrýčkoviceDO
04. 08. MochtínKT
04. 08. ZahnašoviceKM
10. 08. KostelecTC
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.