Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

x-flame

Ves Touškov

Pozvánka | Obnovit
Kde: O Pohár starosty obce Kdy: 21. 05. 2022 12:00
Kontakt:   sdhvestouskov@seznam.cz Telefon: 
Začátek rezervace: 07. 05. 2022 20:00 Konec rezervace: 21. 05. 2022 12:00

Rezervace soutěže



Start. místoTým a jménoOkresKdo
1. Ves Touškov, Plzeň-jih Pavel Krchlebak
2. Hadrava, ženyKlatovy Kateřina Kinská
3. Újezd, MužiDomažlice Ondřej Černý
4. Oprechtice Sport, mužiDomažlice Václav Pejsar
5. Vidice, MužiDomažlice Tereza Voráčová
6. Hadrava, MuziKlatovy Petr Kanta
7. Březí, ŽenyDomažlice Adéla Kabourková
8. Všekary, Domažlice SDH Všekary
9. Strýčkovice, Domažlice Aneta Královcová
10. Neuměř, MužiDomažlice Jakub Valenta
11. Srbice, muži Domažlice David Staníček
12. Oprechtice Sport, ženyDomažlice Václav Pejsar
13. Strýčkovice, Ženy Domažlice Aneta Královcová
14. Vidice, ŽenyDomažlice Tereza Voráčová
15. Všekary, Ženy Domažlice SDH Všekary
16. Srbice, ženyDomažlice David Staníček
17. Bolkov, Muži Plzeň-jih Jakub Valenta
18. Kostelec, MužiTachov Pavel Pechát
19. Honezovice, Plzeň-jih SDH Honezovice
20. Krchleby, MuziDomažlice Pavel Krchlebak
21. Horšovský Týn, ŽenyDomažlice Alexandra Vrbová
22. Kostelec, ženy Tachov Pavel Pechát
23. Hradec, Plzeň-jih Zdeněk Horák
24.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
25.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
26.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
27.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
28.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
29.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
30.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
31.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
32.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
33.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
34.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
35.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
36.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
37.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
38.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
39.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
40.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
21. 05. Ves TouškovPJ
21. 05. Sportovní areál PetrůvkyTR
21. 05. VrchoslavicePV
21. 05. KosmonosyMB
21. 05. Křepice (ZN), fotbalové hřištěZN
21. 05. ŠkodějovSM
22. 05. RadimoviceLI
22. 05. Letohrad KunčiceUO
22. 05. ŽernovníkBK
22. 05. MyslibořiceTR
22. 05. JarošovUH
27. 05. SvobodaOP
28. 05. Brod nad Tichou, hřištěTC
28. 05. LipníkTR
28. 05. MorašiceCR
28. 05. Světlá HoraBR
28. 05. Jezeřany-Maršovice, hřištěZN
28. 05. Jezeřany-Maršovice, hřištěZN
28. 05. Svatý JiříUO
28. 05. ÚjezdDO
28. 05. Hřiště RadíčPB
28. 05. Netín IZR
28. 05. Horní MeziříčkoJH
28. 05. Velké HamryJN
29. 05. Hasičský areál MarkvarticeTR
29. 05. NepomukyUO
29. 05. LibuňJC
29. 05. Hřiště RadíčPB
29. 05. Jezeřany-Maršovice, hřištěZN
29. 05. BřevenecOL
29. 05. Velké KarloviceVS
29. 05. SenetářovBK
29. 05. Netín IIZR
29. 05. NevcehleJI
29. 05. SvobodaOP
03. 06. hřištěVS
04. 06. Hřiště BřezoviceMB
04. 06. KojeticeTR
04. 06. Bor, náhradní hřištěTC
04. 06. Pocinovice, koupalištěDO
04. 06. Hadrava (Bystřice nad Úhlavou)KT
04. 06. Horní TřešňovecUO
04. 06. ÚtušicePJ
04. 06. JakubovTR
04. 06. Chlum u TřeboněJH
04. 06. MysleticeJI
04. 06. Počenice-fotbalové hřištěKM
04. 06. ČikovTR
04. 06. RadslaviceVY
04. 06. Slapy (noční)TA
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.