Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Vepříkov - noční

Pozvánka | Obnovit
Kde: Vepříkov - noční Kdy: 22. 06. 2019 22:00
Kontakt:   Jaroslav Adamec Telefon:  602959089
Začátek rezervace: 08. 06. 2019 10:00 Konec rezervace: 22. 06. 2019 13:00

Rezervace soutěže



Start. místoTým a jménoOkresKdo
1. Vepříkov, Havlíčkův Brod Jakub Heřmánek
2. Pohled, Havlíčkův Brod Jakub Vašíček
3. Žižkovo Pole, DivadloHavlíčkův Brod Jakub Bačkovský
4. Česká Bělá, Havlíčkův Brod Milan Kubát
5. Srch, Pardubice Leoš Panchártek
6. Světlá nad Sázavou, "A"Havlíčkův Brod Pavel Čihák
7. Žižkovo Pole, BHavlíčkův Brod Martin Bárta
8. Petrovice, Havlíčkův Brod Jakub Heřmánek
9.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
10. Květinov, Havlíčkův Brod Martin Bárta
11. Lučice, Havlíčkův Brod Jan
12.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
13.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
14.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
15.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
16.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
17.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
18.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
19.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
20.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se


Start. místoTým a jménoOkresKdo
1. Česká Bělá, Havlíčkův Brod Kateřina Dipoldová
2. Pohled, Havlíčkův Brod Jakub Vašíček
3. Herálec, Havlíčkův Brod Míša Janoušková
4. Světlá nad Sázavou, Havlíčkův Brod Karolína Nedělková
5. Lučice, Havlíčkův Brod Jan
6.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
7.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se


Start. místoTým a jménoOkresKdo
1.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
2.Pohled, Havlíčkův Brod Jakub Vašíček
3.Lučice, Havlíčkův Brod Jan
4.Herálec, Havlíčkův Brod Míša Janoušková
5.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
6.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
7.je potřeba se přihlásit ! >Přihlásit se
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
21. 06. Vesec pod KozákovemSM
21. 06. Nové BrániceBO
21. 06. Vyletiště LešnáVS
21. 06. Vrchoslavice-hřiště náhr.termPV
22. 06. TřebovleKO
22. 06. Planá, stadionTC
22. 06. Stará Ves (2B)BR
22. 06. Fotbalové hřiště ZahořanyDO
22. 06. Stará ŘíšeJI
22. 06. Tvrdonice, hasičské hřištěBV
22. 06. Planá, stadionTC
22. 06. ChvalkoviceOL
22. 06. Na návsi obce (asfalt).TR
22. 06. OpatovicePR
22. 06. ČernovírUO
22. 06. Strosedlský Hrádek, V PotocíchPB
22. 06. Novosedly nad NežárkouJH
22. 06. Litohoř koupalištěTR
22. 06. Hasičský areál JešovOL
22. 06. Kamenice nad LipouPE
22. 06. Martínkov,hřiště na VýhoněTR
22. 06. Fotbalové hřiště ZahořanyDO
22. 06. Vepříkov - nočníHB
22. 06. OpatovicePR
23. 06. KrasoniceJI
23. 06. TroubkyPR
23. 06. KněžiceTR
23. 06. Čeložnice - has.areálHO
23. 06. NěmeticeVS
23. 06. hřiště SK BohuslaviceOP
28. 06. Nové BrániceBO
28. 06. DřevohosticePR
29. 06. VacovPT
29. 06. Dolní VilémoviceTR
29. 06. VidiceDO
29. 06. Mikulovice, hřištěZN
29. 06. Moutnice, fotbalové hřištěBO
29. 06. Velké Kunětice (2B)JE
29. 06. KyniceHB
29. 06. Železnice, areál v PodůlšíJC
29. 06. DubenecTU
29. 06. PřáslaviceOL
29. 06. Nová DědinaKM
29. 06. NetínZR
29. 06. MysleticeJI
29. 06. NevřeňPS
29. 06. Hřiště RadíčPB
29. 06. StaňkovJH
29. 06. MostyJH
29. 06. HlubočanyVY
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.