Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár starosty obce Vémyslice- POZOR NOVÝ TERMÍN Kdy: 12. 08. 2018 10:00
Kontakt:   Daniela Plachá Telefon:  +420 728 051 294
Začátek rezervace: 28. 07. 2018 20:00 Konec rezervace: 10. 08. 2018 12:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Jezeřany-Maršovice ZNLukáš Badin
23Mikulovice ZNMichal Urbánek
34Horní Dubňany ZNLibor Vondruška
45Hodějice VYAdam Cigánek
56Dobřínsko BZNRadim Herout
67Černín ZNJiří Veselý
78Hostěrádky-Rešov VYJakub Dolák
89Lesná ZNLuboš Svoboda
910Police TRPavel
1011Dobřínsko AZNRadim Herout

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
12Božice ZNDagmar Szabóová
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
26. 01. Úněšov, Dílny statek ÚněšovPS
09. 02. NevřeňPS
27. 04. Chropyně-fotbalové hřištěKM
04. 05. Morkovice u hasičské zbrojniceKM
04. 05. Pasečnice - hřištěDO
04. 05. Menhartice (pod zastávkou)TR
08. 05. Hradec u StodaPJ
18. 05. Ves TouškovPJ
18. 05. Podhradní LhotaKM
25. 05. OplotPJ
25. 05. LudslaviceKM
25. 05. Vrchoslavice-hřištěPV
26. 05. KřenovyDO
01. 06. BudilovPT
01. 06. TučapyKM
01. 06. Počenice , fotbalový stadionKM
02. 06. BudilovPT
08. 06. BabiceVS
08. 06. Horní HradištěPS
08. 06. ŠtítaryDO
08. 06. Císařov-u obecního úřaduPR
09. 06. ŠtichovicePS
15. 06. HonezovicePJ
22. 06. Fotbalové hřiště ZahořanyDO
22. 06. Fotbalové hřiště ZahořanyDO
28. 06. DřevohosticePR
29. 06. Nová DědinaKM
29. 06. NevřeňPS
29. 06. Vranín areál U HavranaTR
30. 06. BučíPS
06. 07. LoukovKM
13. 07. Uhřičice-fotbalové hřištěPR
13. 07. VšekaryDO
20. 07. KrchlebyDO
20. 07. RoštěníKM
21. 07. PravčiceKM
27. 07. Polkovice fotbalové hřištěPR
03. 08. PřílepyKM
03. 08. ZahorčiceKT
03. 08. StrýčkoviceDO
04. 08. MochtínKT
04. 08. ZahnašoviceKM
10. 08. KostelecTC
10. 08. NětčiceKM
11. 08. ValšovicePR
17. 08. MokroušePJ
17. 08. Rokytnice-u hasičské zbrojnicePR
18. 08. BukováPJ
24. 08. KarolínKM
24. 08. VranovicePB
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.