Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

x-flame

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: XIII. Ročník soutěže o putovní pohár starosty obce Kdy: 06. 08. 2022 13:00
Kontakt:   Anna Majerová Telefon:  737511421
Začátek rezervace: 22. 07. 2022 18:00 Konec rezervace: 05. 08. 2022 15:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Velký Týnec ŽenyOLVeronika
22Seloutky Muži APVIvo Doležel
33Svésedlice OLRadek Vyhnal
44Těšetice Tyfočáci OLTomáš Navrátil
55Grygov Muži OLštěpán dvorský
66Kožušany OLRadek Vyhnal
77Hlubočky Ženy OLPavla Jahnová
88Nenakonice Muži OLJiří Tomecek
99Seloutky Ženy PVBarbora Sojčáková
1010Grygov Ženy OLštěpán dvorský
1111Kožušany Ženy OLRadek Vyhnal
1212Svésedlice ŽenyOLMarkéta Bečáková
1313Nenakonice Ženy OLJiří Tomecek
1414Tršice MužiOLHonza Balint
1515Hlubočky MužiOLMichael Tichý
1616Přáslavice OLOndřej Balajka
1717Olomouc HoliceOLMartin Kučera
1818Výkleky MužiPRAlena Šubová
1919Kokory PRLibor Daňa
2020Mladeč OLMirek Mlčoch
2121Tršice ŽenyOLHonza Balint
2222Přáslavice OLBarbora Ivanová
2323Blatec Ženy OLKateřina Skládalová
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
14. 08. BukováPJ
14. 08. KošťálovSM
14. 08. Poštorná, Na Valtické - ZŠBV
14. 08. Třeština, hřištěSU
14. 08. NěmčiceBK
14. 08. Lhotky sportZR
14. 08. RadonínTR
14. 08. Kozmice, areál SDH - TJ SokolOP
19. 08. Pěnčín (areál Huť)JN
20. 08. Sukorady, sportovní areálMB
20. 08. MiřeticeBN
20. 08. KostelecTC
20. 08. Ctiboř, hřištěTC
20. 08. Liberec - KarlinkyLI
20. 08. SmilovHB
20. 08. Zámecký park Velká BystřiceOL
20. 08. Ctiboř, hřiště MIMOTC
20. 08. Ivanovice na HanéVY
20. 08. Tréninkové hřiště TJ TatranPB
20. 08. RapšachJH
20. 08. Rokytnice-u hasičské zbrojnicePR
20. 08. areál hasičské zbrojniceBR
20. 08. Hrubá Vrbka - has. areálHO
20. 08. Vacov - dětiPT
20. 08. ProvodovicePR
20. 08. TyloviceVS
20. 08. hřiště VítoniceZN
20. 08. BELUŠAPU
20. 08. KelčicePV
20. 08. Česká Rybná za hasičárnouUO
20. 08. MěrotínOL
20. 08. LoučkaVS
21. 08. ZahorčiceST
21. 08. Tréninkové hřiště TJ TatranPB
21. 08. VítoniceKM
21. 08. RudiceBK
26. 08. Prštice, fotbalové hřištěBO
26. 08. Hasičský areál u BartošovceOP
27. 08. Bakov nad JizerouMB
27. 08. Jemnice, hasičské cvičištěTR
27. 08. VysokovNA
27. 08. Dolany - dětiPT
27. 08. Brandýs nad OrlicíUO
27. 08. NětčiceKM
27. 08. Hřiště SDH ŠtítaryDO
27. 08. StařečTR
27. 08. HamrJH
27. 08. Lobodice - hasičský areálPR
27. 08. fotbalové hřištěBR
27. 08. DolanyPT
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.