Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: 2. kolo VČHL Kdy: 20. 05. 2018 10:00
Kontakt:   Telefon: 
Začátek rezervace: 06. 05. 2018 20:00 Konec rezervace: 19. 05. 2018 23:59


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Bašnice JCJosef Vašina
22Letohrad - Kunčice DUOIvan Felkl
33Pšánky HKJakub Doskočil
44Čeperka NPALeoš Kříž
55Jinolice RenmotorJCVojtěch Kratochvíl
66Dubenec TUHonza Pajer
77Bystřec AUOHonza Pajer
88Moravany PAHonza Louža
99Zderaz ACRHonza Pajer
1010Trnov RKHonza Pajer
1111Letohrad - Orlice BUOPetr Hlaváček
1212Myštěves HKHonza Pajer
1313Letohrad - Kunčice BUOHonza Pajer
1414Stéblová DPAPatrik Kučera
1515Bohuslavice SUHonza Pajer
1616Velký Třebešov NAHonza Pajer
1717Letohrad JeleniUOHonza Pajer
1818Záchlumí UOJan Divíšek
1920Zderaz CCRVáclav Pulda

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Dolní Přím HKHonza Pajer
22Letohrad - Orlice UOHonza Pajer
33Myštěves HKHonza Pajer
44Dlouhá Ves RKHonza Pajer
55Letohrad - Červená UOAdriana Hejdušková
66Libuň JCHonza Pajer
77Nepomuky UOHonza Pajer
88Trnov RKHonza Pajer
99Holice PAVeronika Janusová
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
26. 01. Úněšov, Dílny statek ÚněšovPS
09. 02. NevřeňPS
27. 04. Chropyně-fotbalové hřištěKM
04. 05. Morkovice u hasičské zbrojniceKM
04. 05. Pasečnice - hřištěDO
04. 05. Menhartice (pod zastávkou)TR
08. 05. Hradec u StodaPJ
11. 05. Krásná VesMB
18. 05. Ves TouškovPJ
18. 05. Podhradní LhotaKM
18. 05. ŠkodějovSM
25. 05. OplotPJ
25. 05. LudslaviceKM
25. 05. Vrchoslavice-hřištěPV
26. 05. KřenovyDO
01. 06. BudilovPT
01. 06. TučapyKM
01. 06. Počenice , fotbalový stadionKM
01. 06. JeřmaniceLI
02. 06. BudilovPT
08. 06. BabiceVS
08. 06. Horní HradištěPS
08. 06. ŠtítaryDO
08. 06. Císařov-u obecního úřaduPR
08. 06. Velké HamryJN
09. 06. ŠtichovicePS
15. 06. HonezovicePJ
15. 06. FrýdštejnJN
21. 06. Vesec pod KozákovemSM
22. 06. Fotbalové hřiště ZahořanyDO
22. 06. Fotbalové hřiště ZahořanyDO
28. 06. DřevohosticePR
29. 06. Nová DědinaKM
29. 06. NevřeňPS
29. 06. Vranín areál U HavranaTR
30. 06. BučíPS
06. 07. LoukovKM
06. 07. RaspenavaLI
13. 07. Uhřičice-fotbalové hřištěPR
13. 07. VšekaryDO
20. 07. KrchlebyDO
20. 07. RoštěníKM
21. 07. PravčiceKM
27. 07. Polkovice fotbalové hřištěPR
03. 08. PřílepyKM
03. 08. ZahorčiceKT
03. 08. StrýčkoviceDO
04. 08. MochtínKT
04. 08. ZahnašoviceKM
10. 08. KostelecTC
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.