Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár SDH Ořechov Kdy: 14. 07. 2024 13:00
Kontakt:   Telefon: 
Začátek rezervace: 09. 07. 2024 20:00 Konec rezervace: 13. 07. 2024 20:00



Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
12Míkovice UHLojza Tvrdoň
23Mladcová ZLOndra Struška
34Kněžpole AUHDaniel Palčík
45Částkov UHTomáš Jankůj
56Velký Ořechov ZLTomáš Jankůj
67Karolín KMVojtěch Ševčík
78Pitín UHTomáš Šašinka
89Veselá ZLDavid Červenka
910Bojkovice UHTomáš Šašinka
1011Vřesovice HOJiří Vyoral
1112Litenčice KMFilip Měrka
1213Kněžpole BUHJakub Volařík
1314Chvalnov KMDrahomír Šušlík
1415Vrbětice ZLBronislav Lysák
1516Lhota ZLJan Ondrašík
1617Louky ZLpeca
1718Oldřichovice ZLJan Brázda
1819Nevšová ZLAdéla Maryášová
1920Sazovice ZLLucie Štefková
2021Tečovice BZLRoman Matuška
2122Všemina ZLŠimon Chovanec
2223Salaš UHMichal Janováč
2324Racková ZLEliska Rapantova
2425Mirošov BZLPavel Sáblík
2526Racková ZLEliska Rapantova
2627Lukov ZLMichal Kadlčák
2728Nedašov Muži ZLPetr Sáblík
2829Salaš UHMichal Janováč
2930Hoštice KMAntonín Novák
3031Pitín DorciUHTomáš Šašinka
3132Vrbka KMJosef Pospíšil
3236Trnava ZLJiří Vajďák
3338Pitín DorciUHTomáš Šašinka

Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Bílovice UHKarolína Gajdošíková
22Mladcová ZLLukáš Struška
33Velký Ořechov A muži nad 35 letZLTomáš Jankůj
44Sazovice ženyZLTomáš Jankůj
55Hostětín ženyUHTomáš Jankůj
66Pohořelice ženyZLTomáš Jankůj
77Roštění ženyKMTomáš Jankůj
88Lhota ženyZLTomáš Jankůj
99Hradčovice UHJan Javor
1010Pohořelice dorostenkyZLTomáš Jankůj
1111Vlachovice ZLKarolína Fojtů
1212Roštění dorciKMSDH Roštění
1313Popov ženyZLAdéla Maryášová
1414Hradčovice dorostenkyUHAdéla Stehlíková
1515Lhota dorostenkyZLTomáš Jankůj
1616Pitín DorciUHTomáš Šašinka
1717Martinice KMKarolína Vedrová
1818Hrobice ŽenyZLMonča
1919Popov ZLKarolína Fojtů
2020Vřesovice 35+HOMichal Rock:)
2121Trnava ZenyZLJiří Vajďák
2222Březolupy ŽenyUHLucie Hubáčková
2323Mirošov CZLPavel Sáblík
2424Polichno DorciZLPavel Novosad
2525Veselá ZLDavid Červenka
2626Vrbka DorciKMJosef Pospíšil
2727Žeranovice DorciKMFrantišek Konečný
2828Návojná DorciZLRostislav Vaněk
2929Trnava DorciZLJiří Vajďák
3030Šarovy ZLValentýna Kročilová
3131Březolupy DorostenciUHLucie Hubáčková
3232Machová ženyZLLucie Štefková
3333Racková ZLEliska Rapantova
3434Racková ZLEliska Rapantova
3535Trnava DorkyZLJiří Vajďák
3636Březolupy DorkyUHLucie Hubáčková
3737Machová muži 35+ZLLucie Štefková
3838Nedašov DorkyZLPetr Sáblík
3939Sazovice muži, 35+ZLNela Furmanová
4040Lipová DorciZLTomáš Vaněk
4141Louky ŽenyZLMichaela Chocholatá
4242Nedašov Ženy ZLPetr Sáblík
4343Louky ZLpeca
4444Hostišová DorkyZLLukáš Konečný
4545Šarovy nad 35letZLJaroslav Křen
4647Hostišová ženyZLLukáš Konečný
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
27. 07. Halže - fotbalové hřištěTC
27. 07. LanžovTU
27. 07. Uhelná Příbram -SDH PetroviceHB
27. 07. Nová Ves u ChrastavyLI
27. 07. KAROLINKA- údolí RaťkovVS
27. 07. JanoviceBR
27. 07. Kasárny- DomažliceDO
27. 07. RobčicePJ
27. 07. Aréna BřeznicePB
27. 07. RoštěníKM
27. 07. Kobylí - hasičské cvičištěBV
27. 07. Koupaliště LanžovTU
27. 07. KněžpoleUH
27. 07. KrhováVS
27. 07. OtinovesPV
27. 07. TutlekyRK
27. 07. Benešova HoraPT
27. 07. Vracov - fotb. hřištěHO
27. 07. SlavoniceJH
27. 07. Areál SDH MedlovOL
27. 07. DrnoviceZL
28. 07. BukováPJ
28. 07. Aréna BřeznicePB
28. 07. Rychlov u SkályKM
28. 07. Kamenice nad LipouPE
28. 07. ČernoviceBK
02. 08. Bystřička - hřiště U LukášůVS
03. 08. Hasičské hřiště obce JívkaTU
03. 08. Nové Sedliště- areál SDHTC
03. 08. BechovMB
03. 08. BludovSU
03. 08. StrýčkoviceDO
03. 08. PohořeliceZL
03. 08. MokroušePJ
03. 08. ŽeroticeZN
03. 08. BudečJH
03. 08. Milotice nad BečvouPR
03. 08. MeziříčkoZR
03. 08. Vávrovice hřiště FK NOVAOP
03. 08. OldřišovOP
03. 08. MistřiceUH
03. 08. Hřiště Valašské PříkazyVS
03. 08. Prušánky- park u koupalištěHO
03. 08. Stýskaly- hřištěPS
03. 08. Vysoké PoleZL
04. 08. StýskalyPS
04. 08. SobotínSU
04. 08. KřenovicePR
04. 08. Radostín nad OslavouZR
04. 08. Ostrov u MacochyBK
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.